Czy można mieszać ze sobą dwa szampony ?

Tigrunia

Anastazja
Dołączył
1 Czerwiec 2006
Posty
923
Punkty reakcji
0
Miasto
Mazowsze
Dzisiaj rano właśnie je zmieszałam i powiem że włosy mam okrokpne takie jakby przyklapniete a zawsze po umyciu mam wielką szope na głopie bo mam grube włosy. Takze jak skończy mi sie szampon "Gęste i mocne" to kupie sobie Gliss Kur'a i bede stosować na zmiane :)

Dzięki za odpowiedzi :*
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
Lepiej stosuj produkty do włosów z 1 linii. Może to co piszesz nie zaszkodzi włosom, ale bardziej pomogą kosmetyki uzupełniające się.
 

motylek99

naćpana marzeniami.
Dołączył
13 Lipiec 2006
Posty
4 203
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Najpierw skoncz jeden szampon, i kup drugi.
Tak jets najlepiej.
Nie nalezy mieszac dwoch szamponow, nie nalezy tez myc ciegle jednym i tym samym.
Najlepiej po skonczeniu jedenj butelki , ewentualnie dwoch, zmienic szampon na inny.
Poniewaz wlosy szybko sie przyzwyczajaja i nie ma pozadanego efektu.
 

Tigrunia

Anastazja
Dołączył
1 Czerwiec 2006
Posty
923
Punkty reakcji
0
Miasto
Mazowsze
Najpierw skoncz jeden szampon, i kup drugi.
Tak jets najlepiej.
Nie nalezy mieszac dwoch szamponow, nie nalezy tez myc ciegle jednym i tym samym.
Najlepiej po skonczeniu jedenj butelki , ewentualnie dwoch, zmienic szampon na inny.
Poniewaz wlosy szybko sie przyzwyczajaja i nie ma pozadanego efektu.
I tak właśnie zrobie :)
Dzieki wszystkim za odpowiedzi :*
 

wiolanta

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2007
Posty
17
Punkty reakcji
0
to jak juz jestesmy przy szamponach to moze mi powiecie i doradzicie szampon... musze myc włosy codziennie bo bardzo szybko mi się przetłuszczają :bag: i sa "oklapłe" :niepewny: dodatkowo codziennie suszarka wiec dochodzi do tego ze mam je tez suche...bleee... i tylko rano są fajne :mruga: pod warunkiem ze nie przyatakuje mnie deszcz lub wicher jakis :D
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
ja przewaznie stosuje szampony na zmiane, tzn mam swojego faworyta, ale myje tez innymi szamponami, zeby nie przywyczaic wlosów

wiolanta a probowalas niebieski Sunsilk: Dugotrwała świeżość? u mnie sie sprawdza
 

motylek99

naćpana marzeniami.
Dołączył
13 Lipiec 2006
Posty
4 203
Punkty reakcji
0
Wiek
31
to jak juz jestesmy przy szamponach to moze mi powiecie i doradzicie szampon... musze myc włosy codziennie bo bardzo szybko mi się przetłuszczają bag.gif i sa "oklapłe" unsure.gif dodatkowo codziennie suszarka wiec dochodzi do tego ze mam je tez suche...bleee... i tylko rano są fajne blink.gif pod warunkiem ze nie przyatakuje mnie deszcz lub wicher jakis biggrin.gif

Ja tez myje codziennie, poniewaz mi sie przetluszczaja.
Teraz uzywam garnier fructis, prostujacy, bo ja codziennie prostuje, wiec wiadomo :D
Wlosy sa swieze, mile w dotyku, polecam. :)
Skuteczny i dobry jest tez szampon z serii nivea, przynajmniej na moje wlosy. :p
Uzywalam tez szamponow z Joanny, sa dobre, ale strasznie ciezko rozczesac po nich wlosy :/
Sunsilku, nie polecam. Mysle, ze to zalezy od rodzaju wlosow, ale mi wogole nie pomogl :/
To by bylo na tyle. :D
 

Agniechaa

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2007
Posty
559
Punkty reakcji
0
to jak juz jestesmy przy szamponach to moze mi powiecie i doradzicie szampon... musze myc włosy codziennie bo bardzo szybko mi się przetłuszczają :bag: i sa "oklapłe" :niepewny: dodatkowo codziennie suszarka wiec dochodzi do tego ze mam je tez suche...bleee... i tylko rano są fajne :mruga: pod warunkiem ze nie przyatakuje mnie deszcz lub wicher jakis :D
Hm...Ja też się zawsze zastanawiałam jakim szamponem i w ogóle...Używałam kiedyś Sunsilku,ale włosy się po nim niszczą. Fryzjerka powiedziała mi,że najlepszym szamponem jest szampon pokrzywowy No i faktycznie,jest ok. Moje włosy się aż tak często nie przetłuszczają i w ogóle :p Nawet mniej wypadają. Także cena pokrzywowego szamponu nie jest wygórowana,nawet w sumie firma nie jest ważna. Chociaż... Ja nie wiem z jakiej mam firmy,ale to taki szczegół :p Ale kupiłąm za około 6zł. Jedynie pokrzywowego z firmy "eva" (bodajże) nie polecam,bo łupież mi się zrobił <_< Teraz już nie mam. A! Ten szampon pokrzywowy jest z firmy "Barwy ziołowe" Przypomniało mi się :p

Teraz uzywam garnier fructis,
Moja kumpela powiedziała,że łupieżu po nim dostała :p
 

motylek99

naćpana marzeniami.
Dołączył
13 Lipiec 2006
Posty
4 203
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Moja kumpela powiedziała,że łupieżu po nim dostała jezyk.gif

nio widzisz, to najwyrazniej zalezy od rodzaju wlosw, bo dla mnie jest swietny :)
a znow sunsilk wogole mi nie pomaga..
 

karinaa

Nowicjusz
Dołączył
9 Marzec 2007
Posty
128
Punkty reakcji
0
ja tez mam z tym problem wiolanta :eek: teraz uzywam Pantine ale tez jak koncze jedno opakowanie to zmieniam na Elseve i na zmiane... :mruga:
 

Fretka13

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2005
Posty
1 856
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
TyChY !!
Ja mam teraz garnier fructis ten zeby włosy sie nie skrecały niby prostujacy a jest jak reszta , ale ślicznie pachnie :] A do tego używam odzywki z Avonu bo jest dla mnie dobra :D włosy sa po niej miekie i super sie rozczesuja
 

lenulka

Nowicjusz
Dołączył
31 Marzec 2006
Posty
1 424
Punkty reakcji
0
nie polecam łączenia dwóch szamponów na raz.
Ja tez myje na zmianę, tak mi jakos wychodzi ze kupuje np szampon prostujący(który nie prostuje ale jmam lepsze włosy po nim) a potem np ze skrzypem albo pokrzywą. Troche sobie odbijam i staram sie regenerowac włosy. A ulubiona odzywka to z ziaji z ryżem czy cos, naprawde dobra, bo włosy sie nie przetłuszczają.
 

Pancernik

Czarna Mamba
Dołączył
6 Październik 2005
Posty
3 196
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Nienacka
Ja mam teraz szampon Nivea do przetłuszczających się włosów ale juz nie działa. Chyba mi się włosy do niego przyzwyczaiły. Jakie jeszcze polecacie?
 

motylek99

naćpana marzeniami.
Dołączył
13 Lipiec 2006
Posty
4 203
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Ja mam teraz szampon Nivea do przetłuszczających się włosów ale juz nie działa. Chyba mi się włosy do niego przyzwyczaiły. Jakie jeszcze polecacie?

mi pomaga garnier fructis gladki
jest swietny jak dla mnie :)
 

makeloss

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2007
Posty
16
Punkty reakcji
0
Ja uzywam Fructisa różnych, tak co 2 duże butle zmieniam na jakieś ziołowe, żeby się nie przyzwyczaiły (albo myję przez jakiś czas szamponem małża) i do tego maska fructis obowiązkowo do każdego mycia i jest pieknie.
A ze względu na to, że szampony to jednak chemia nie radziłabym ich mieszania, bo można sobie nieźle zaszkodzić. Ja kiedys zmieszałam dwa balsamy do ciała i miałam alergie jak marzenie, chociaż osobno były świetne.
 
Do góry