Czy możecie wytrzymać bez komórki?

igorwaw

Nowicjusz
Dołączył
24 Grudzień 2008
Posty
37
Punkty reakcji
0
Wiek
27
ja lubie miec telefon przy sobie bo mam tam duzo muzy a bez tego ani rusz
 

dam-pro

Nowicjusz
Dołączył
12 Październik 2007
Posty
126
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Ziemia
Zazwyczaj używam fonu kilka razy na dzień, ale różnie bywa... nie koniecznie muszę go mieć ciągle przy sobie, ostatnio zdarza mi się zostawić go w domu, gdy byłem w pracy...
więc chyba nie jestem uzależniony :p
 

EmiyaShiro

Nowicjusz
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
239
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Bytom
Zagłosowałem na "na dłuższy czas" bo u mnie to jest względne czasami korzystam z telefonu codziennie bo np. SMSuję, a czasem to i nawet pół roku leży i/lub noszę go w kieszeni bo służy mi jako zegarek (no i aparat) ;)
 

Bamboocha

Nowicjusz
Dołączył
3 Listopad 2008
Posty
904
Punkty reakcji
0
oj tak, właśnie - telefon jako zegarek. Ponieważ nie noszę zegarka na ręce jest mi pod tym względem niezbędny..
 

polarnik

Nowicjusz
Dołączył
3 Październik 2009
Posty
138
Punkty reakcji
1
Zastanawiam się jak to jest, że jeszcze niedawno ludzie świetnie radzili sobie bez komórek, a dzisiaj nie można bez niej wyjść z domu (a jeśli przypadkiem zostawimy ją na stoliku i wyjdziemy, to myślimy tylko o telefonie i chcemy wracać szybko do domu). To chyba jest poważne uzależnienie. Ja w ramach odwyku i relaksu zostawiłem swój telefon w domu i wyjechałem na 3 tygodnie na wakacje - jakoś mogłem żyć bez komórki...mniej stresów BB)
 

MeG8888

mała słodka czekoladka.
Dołączył
10 Styczeń 2008
Posty
558
Punkty reakcji
8
Miasto
nie znajdziesz.
oj bez przesady. to tylko TELEFON.
hah. nie jestem uzależniona od mojego koma, chociaż kiedyś nie potrafiłam kilku godzin wytrzymać bez niego, ale teraz spoko. ;)
 

diabelek19

Dra at helvete! ;> mrr...
Dołączył
29 Grudzień 2008
Posty
672
Punkty reakcji
32
Wiek
107
Miasto
Pjekło
co wy się tak przywiązujecie do tel? :p
Jak spokój na telefonie jest to mogę i tydzień go nie używać, ale głównie wieczorem się używa, posłuchać kołysanek na nim :lol: no chyba że jest jakieś inne ciekawe zajęcie ^_^
 

Bamboocha

Nowicjusz
Dołączył
3 Listopad 2008
Posty
904
Punkty reakcji
0
ja chyba już pisałam, że telefon może leżeć w torbie nieużywany, ale wolę jak go mam przy sobie bo czuję się pewniej i bezpieczniej. Jakbym jechała na wakacje bez telefonu to bym się stresowała, że coś się stanie i nawet nie będę miała jak się skontaktować z bliskimi...
 

miki.mause

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2009
Posty
3
Punkty reakcji
0
nie i ciągle go szukam bo wydaje mi się, że go zgubiłam... to chyba jakaś fobia połączona z uzależnieniem...
 

Jendrula

Haps!
Dołączył
15 Listopad 2008
Posty
1 083
Punkty reakcji
549
A ja zaznaczyłem na kilka dni. Telefon nie jest dla mnie czymś ważnym. Właściwie to rzadko go używam w celu kontaktu z inną osobą. Najczęściej SMSuje, słucham muzy, radia czy ewentualnie w coś zagram ^_^ Mam inne zajęcia więc kilka dni bym wytrzymał
 

not_me

Nowicjusz
Dołączył
19 Listopad 2009
Posty
5
Punkty reakcji
0
Ja nie jestem tak bardzo uzależniona od tel. komórkowego. Jakieś dwa tygodnie temu wpadł mi nawet do wanny:p (to właśnie znaczy branie telefonu do łazienki i nieuwaga;)), przez kilka dni był więc w serwisie, ostatecznie odzyskałam go naprawionego po tygodniu. Co najważniejsze przez ten tydzień wcale nie myślałam tak często o jego braku jak mogłoby mi się wydawać:). Był tylko problem z kontaktem ze znajomymi i pewnymi załatwieniami, ale gdyby nie to, to zdaje się, nieraz zapominałabym, że nie mam komórki;). Cieszy mnie ten fakt:).
 
Do góry