czy mógłby ktoś przetłumaczyć mi coś na angielski ?

Olusia1231

Nowicjusz
Dołączył
27 Październik 2009
Posty
13
Punkty reakcji
0
Mam do przetłumaczenia tekst na język angielski.Od tego zależy moja ocena na semestr,a niestety ja sama sobie z tym nie poradzę.Byłabym wdzięczna gdyby ktoś mi pomógł Z góry dziękuje.

Na zdjęciu pierwszym widać 6 osób.Mężczyzna w fioletowej bluzce zagrabia liście.Dziewczynka z Panem w niebieskiej bluzce zbierają jabłka.Mężczyzna z kobietą siedzą przy stole i rozmawiają.Natomiast jakaś kobieta opala się.Wszystko to dzieje się na dworzu,w ogrodzie.Obrazek 2 przedstawia ulicę pewnego miasta.Na której to widać mezczyzn,jeden z nich myje samochód,drugi myje okna,a dwoch kolejnych panow przyglada się wszystkiemu.Dwie kobiety z wózkami spacerują się,a trzech chłopców gra w piłkę.Na rysunku trzecim widać jakieś bloki oraz dzieci bawiących się w piaskownicy.Możemy zauważyć również 2 starsze panie siedzące na ławce. Widać również pana,który wyszedł z psem na spacer oraz 2 inne osoby
 

Montaggamer

Nowicjusz
Dołączył
27 Grudzień 2009
Posty
293
Punkty reakcji
15
Wiek
30
Miasto
Warszawa
On the first picture I can see six persons.Man in a violet blouse is raking leafes.Girl with a man in a blue blouse are picking up the apples.
Man and woman are sitting behind the table and they are talking.In turn another woman is sunbathing.Everything is happening outside, in the garden.Picture number two shows some city street.On which we can see men, one of them is washing a car, second is washing windows, and another two are looking at everything.Two women with strollers are walking and three boys are playing football.On the third picture there are some flats and kids playing in the sandbox.We can also see two elderly women sitting on a bench.There is also a man who took his dog for a walk and two other persons.

Jeśli ktoś zauważy jakikolwiek błąd to mówcie.

Tak bym przetłumaczył ten tekst.
Powodzenia, mam nadzieję, że nauczycielka postawi ci dobrą ocenę <z tym raczej nie będzie problemu> ;) :)
 
Do góry