Czy Mogę Pić Herbate Spalajaca Tluszcz?

Status
Zamknięty.

Kwiatuszek111

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2006
Posty
64
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Z nieba :)))
Od pół roku biore tabletki antykoncepcyjne, niedawno zrobilam sobie przerwe miesieczna i znowu zaczelam brac tabletki. Przez ta przerwe pilam herbate spomagajaca spalic tluszcz i nie wiem czy teraz gdy biore tabletki moge dalej je pic???i nic nie wplynie na inne dzialanie tabletek??/moga one mniej byc skuteczne??? Biore rowniez to pod uwage ze to nie jest herbata oczyszczajaca tylko spomagajaca spalic tluszcz tzw"zabiojca tluszczu". Czy moze ktos sie orietuje czy mozna je pic podczas brania tabletek???
Pozdrawiam serdecznie :)
 

a.n.i.a.

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2006
Posty
1 064
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Jeżeli nie działą przeczyszczająco to raczej nie powinna wpływać na działąnie tabletek.
Atak na marginesie to po co Ty robisz miesięczną przerwe?? Przeciez to jest bez sensu tylko robisz zamieszanie w organizmie... Jak przerwa to na kilka miesięcy i nie widze sensu robienia jej po pół skoro nie masz zadnych skutków ubocznych. No ale to tak tylko moja opinia.
 

Kwiatuszek111

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2006
Posty
64
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Z nieba :)))
Jeżeli nie działą przeczyszczająco to raczej nie powinna wpływać na działąnie tabletek.
Atak na marginesie to po co Ty robisz miesięczną przerwe?? Przeciez to jest bez sensu tylko robisz zamieszanie w organizmie... Jak przerwa to na kilka miesięcy i nie widze sensu robienia jej po pół skoro nie masz zadnych skutków ubocznych. No ale to tak tylko moja opinia.

Tak to tylko twoja opinia. Popierwsze musialam ja zrobic(miesieczne przerwe) bo tak mi zalecil ginekolog kiedy bylam ostatni raz na badaniu...i nie robilam jej z wlasnej woli...Sama bym nie robila zadnej przerwy bo uwazam tak jak ty ze tylko mozna sobie zrobic motanine w organizmie ale musialam ze zgledu na chwilowe zalecenie ginekologa.
Pozdrawiam :papa:
 

a.n.i.a.

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2006
Posty
1 064
Punkty reakcji
0
Wiek
40
No spoko ;) skoro lekarz zalecił to trzeba sie lekarza posłuchać.

A co do herbatki to sprawdź sobie jeszcze jej składniki, ale wydaje mi sie, że nic się dziać nie powinno :)
 

Kwiatuszek111

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2006
Posty
64
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Z nieba :)))
No spoko ;) skoro lekarz zalecił to trzeba sie lekarza posłuchać.

A co do herbatki to sprawdź sobie jeszcze jej składniki, ale wydaje mi sie, że nic się dziać nie powinno :)
[/quote
no bynajmniej kolezanki powiedzialy ze nic nie powinno wplynac na dzialanie tabletek bo niektore z nich pija od dluzszego czasu i nic im nie jest. Dziekuje ci za rade.
Pozdrawiam papap
 
Status
Zamknięty.
Do góry