Czy mogę być w ciąży?

gillisgurl

Nowicjusz
Dołączył
27 Sierpień 2016
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam! Mam pewnien problem.. Mianowicie w 15 dniu cyklu strasznie zaczęły mnie boleć piersi, tak jak przed miesiączką, jednak do niej jeszcze 23 dni. Jedyny kontakt z chłopakiem, który może nieść ze sobą ryzyko, to seks oralny. Najpierw ja jemu robiłam dobrze, potem on mi. Nie miał wytrysku. Zanim "zabrał się" za mnie minęło ok. 10-15 minut. Czy to możliwe aby podczas pocałunku przenieść plemniki z preejakulatu? A potem, żeby przenieść je do pochwy? Zaczynam popadać w paranoję! :(
 

Bianka

Bywalec
Dołączył
28 Kwiecień 2016
Posty
440
Punkty reakcji
132
Miasto
Łódź
Ołłł.. aż mnie cofnęło. Dobrze, że jestem już po kolacji, bo teraz bym jej nie tknęła. Nie ma jak to walnąć bez uprzedzenia barwnymi szczegółami. Brawo, wygrywasz konkurs na jeden z najbardziej głupich i zarazem obrzydliwych tematów, które w ostatnim czasie pojawiły się na forum. Może jesteś niewyżytym seksualnie gimnazjalistą/tką, albo zwykłym trollem, nie wiem, w każdym bądź razie moje gratulacje, tak, jesteś w ciąży ^_^
:lol:
 
Dołączył
10 Lipiec 2009
Posty
2 118
Punkty reakcji
297
"Zabrał się za mnie" :zubaw:
Bianka ma rację. Jesteś w ciąży.
Nie no ale dobrze, że nie miał wytrysku bo jakbyś połknęła to byłabyś w ciąży wielopłodowej.A tak to ryzyko na posiadanie pięcioraczków jest o wiele mniejsze!
No nic powodzenia życzę niech się małe zdrowo chowa ;)
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
skąd wiecie ze nie jest to faktycznie problem osoby posiadającej małą wiedzę w temacie, strasznie fajnie tak dworować z kogoś. Może by choć jedna osoba odpowiedziała merytorycznie
 

Bianka

Bywalec
Dołączył
28 Kwiecień 2016
Posty
440
Punkty reakcji
132
Miasto
Łódź
Herbatniczku, szanuję Twoją troskę ale ten temat po prostu nas przerasta, problem jest z kosmosu, dlatego warto by było poradzić się jakiegoś kosmity ^_^
Wszyscy byliśmy zgodni - temat wyczerpany. Problem rozwiązany.
Stan obecnej wiedzy pozwolił na taką diagnozę jak powyżej. Trudno. Zresztą sam możesz się w tym temacie merytorycznie wypowiedzieć, nic nie stoi na przeszkodzie.
A na poważnie? Na poważnie to autorka złamała kilka zasad normalnej dyskusji już na "dzień dobry". Może trolling? Nie wiem. Sama mogła zacząć temat na poważnie lub rozwiać wątpliwości w dalszej części, wtedy dostałaby poważne i merytoryczne odpowiedzi :) Najpierw trzeba potraktować poważnie ludzi, od których chce się uzyskać poradę. Potem można się żalić, że tamci "przegięli", albo dworowali zamiast skupić się na problemie.
 

kotka10

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2017
Posty
223
Punkty reakcji
0
Po co zadawać takie pytanie w internecie ? nie lepiej skonsultować to z lekarze ?
 

Fanita

Zbanowany
Dołączył
10 Październik 2016
Posty
63
Punkty reakcji
3
jestescie wszyscy beznadziejni... im dluzej bywam w internecie tym mam wieksze wrazenie ze opiera sie on glownie na hejcie i drwinach podczas gdy same jestescie niedowartosciowane i macie wybujale ego.. mam nadzieje ze tez bedziecie kiedys w trudnej sytuacji i ktos was wysmieje... madre w necie dupa w swiecie.... a co do pytania autorki.. nie nie ma opcji bys byla w ciazy.. natomiast jesli jestescie juz na temacie seksu oralnego to zanim zdecydujecie sie pojsc o krok dalej idz do ginekologa i zabezpiecz sie odpowiednio.. pewnie dostaniesz jakies tabletki co maja mala ilosc hormonow jak belara, ale to wszystko powie ci lekarz po badaniach :)
 

EwaListowka

Nowicjusz
Dołączył
28 Lipiec 2017
Posty
6
Punkty reakcji
1
Fanita napisał:
jestescie wszyscy beznadziejni... im dluzej bywam w internecie tym mam wieksze wrazenie ze opiera sie on glownie na hejcie i drwinach
Niestety tak czesto jest, bo ludzie czuja sie anonimowi. Wystarczy ignorowac takie komentarze, bo po co wdawac sie w jalowe dyskusje, ktore do niczego nie prowadza. No chyba, ze ktos czerpie z tego przyjemnosc i ma na to czas...
 

wodazrodlana

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2017
Posty
42
Punkty reakcji
0
nie bede sie znizac do tego niskiego poziomu osob uwazajacych ze zjadly wszystkie rozumy... odpowiem na twoje pytanie.. Nie nie jestes w ciazy.. jednak jesli zaczynacie przygode z seksem to powinniscie pomyslec o trwalym zabezpieczeniu w postaci najlepiej hormonow ktore sa najlepsze. ja sama mam wkladke levosert ale ty z racji mlodego wieku (wnioskuje z pytania) dostaniesz pewnie jakies tabletki.. tak czy siak, polecam wybrac sie do ginekologa, pozdrawiam
 

AnkaKwiatkowska85

Nowicjusz
Dołączył
29 Marzec 2018
Posty
15
Punkty reakcji
1
To prawda najpierw trzeba pomyśleć o zabezpieczeniu a nie zapominać o bożym świecie i potem się martwic. Ja też polecam metodę hormonalną.
 

Monika1188

Nowicjusz
Dołączył
25 Czerwiec 2019
Posty
15
Punkty reakcji
0
Zabawy tego typu z pewnością nie kończą się ciążą, aby plemniki mogły połączyć się z komórką jajową, to raz muszą zostać wprowadzone do pochwy na tyle skutecznie by nie zostały "strawione" przez min. śluz szyjkowy, dwa muszą znaleźć się w konkretnym miejscu wtedy kiedy będzie tam komórka jajowa- dojrzała. Czyli współżycie musi odbyć się w dniach około płodnych i płodnych. Najlepiej w takich sytuacjach jest nauczyć się obserwować swój organizm, jak zmienia się podczas cyklu, mnie osobiście pomaga w tym tester owulacji ze śliny afrodyta- tani i szybki sposób by wiedzieć czy owulacja jest czy też dopiero nadchodzi i współżycie bez zabezpieczenia to ryzyko.
 
Do góry