Czy mężczyzna o takim wzroście może być atrakcyjny?

Karolczyk

Nowicjusz
Dołączył
1 Sierpień 2012
Posty
56
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Cześć dziewczyny, piszę tutaj bo nie wiedziałem gdzie dokładnie dodać taki temat, który chcę poruszyć. Ostatnio zastanawiałem się nad swoim wzrostem i tak naszło mnie żeby zadać pytanie tym, którzy najlepiej będą znali odpowiedź czyli Wam kobietom. Powiedzcie jak patrzycie na mężczyzn o wzroście 170, czy mogą być atrakcyjni i czy możecie się w nich zakochać...powiedzcie wszystko
 
0

03092010

Guest
jesli jest przystojny, jesli ma dobrze zbudowane cialo, to owszem. moglabym sie zainteresowac.
 
Dołączył
25 Marzec 2012
Posty
1 108
Punkty reakcji
186
Pewnie, że możemy :p
Tylko, że ja jestem jeszcze mniejsza :p xD
Podejrzewam, że dziewczynom, które są wysokie, może być niezręcznie, a dla tych co są tego samego wzrostu, nie będzie to przeszkadzać ^^.
Mi zawsze wszyscy mówią, że przy takich wyglądam najlepiej, bo jak miałam chłopaka 1,87 to musiałam nieźle głowę zadzierać xD
 

samba_mamba

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2011
Posty
1 023
Punkty reakcji
19
Miasto
Oświęcim
Należę do kobiet, które zakochują się w osobowości :) Moja siostra chyba też, bo jej facet ma 165 cm wzrostu, za to jest duszą towarzystwa i cudownym człowiekiem. Zakładając, że nie lubisz wyższych partnerek - z całą pewnością masz w czym wybierać, bo jest całe mnóstwo dziewczyn niższych od Ciebie. Jeśli zaś podobają Ci się wysokie - spójrz na małżeństwo aktorów Jacek Braciak i Maja Hirsch, gdzie ona jest wyższa co najmniej o głowę. I co? Da się? Miłość nie patrzy na takie bzdury jak wzrost ;)
 

Karolczyk

Nowicjusz
Dołączył
1 Sierpień 2012
Posty
56
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Może ja żyję w jakimś innym świecie...sam nie wiem...miałem już sporo partnerek, ale od 4 miesięcy mały zastój i dlatego tak zacząłem się zastanawiać gdzie może leżeć przyczyna, czy po prostu ja się za bardzo nad tym rozwodzę i wymyślam
 

annawes

Bywalec
Dołączył
21 Lipiec 2012
Posty
2 810
Punkty reakcji
101
Wszystko chyba zależy od wzrostu kobiety.Mam 175 cm.więc wolę wyższych.Byłam kiedyś z facetem niższym tylko o 2-3-cm.-i jednak to przeszkadzało.Ale myślę,że sa dziewczyny ,które nie zwracają na to aż tak dużej uwagi.
 

USSJ

so fucking bad :]
Dołączył
11 Czerwiec 2009
Posty
3 208
Punkty reakcji
169
Wiek
32
Miasto
pdkrpc
Dobrze kiedy facet jest wyzszy - moze bez przesady, bylem z dziewczyna ktora miala 160 cm wzrostu, sam mam 191, samo przywitanie bywalo czasem smieszne :)

Ale cos na pocieszenie - mam kumpla ktory ma 165 cm wzrostu i na powodzenie wsrod plci przeciwnej nie narzeka. Maly cialem wielki duchem, maly chudy ale byk :)
 

greggxx

Stały bywalec
Dołączył
1 Marzec 2011
Posty
580
Punkty reakcji
153
Wzrost raczej nie gra roli, gdy facet jest w stanie kobiecie coś zaoferować. Jeśli natura nie była zbyt hojna i obdarzyła Cię niskim wzrostem, musisz to nadrobić no np. charakterem.
To Cię może pocieszyć...
//upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/2/2b/Nicolas_Sarkozy_and_Carla_Bruni_at_Pittsburgh_G20_Summit.jpg
 

Kamma_N

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2012
Posty
459
Punkty reakcji
0
Pomyśl, że inni mają naprawdę większe problemy niż różnica wzrostu :))) to naprawdę nie ma żadnego znaczenia, znam też taką parę gdzie różnica jest naprawdę duuuża i co ... jest super! :)
 

zuzuzelle

Nowicjusz
Dołączył
6 Listopad 2012
Posty
34
Punkty reakcji
0
Zgadzam sie z powyzszymi wypowiedziami. Nie ma znaczenia, wazne jaki jestes. Ja cenie twrady/stanowczy charakter, poczucie humoru i charyzmatycznosć
 

Kamma_N

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2012
Posty
459
Punkty reakcji
0
No właśnie, najważniejszy jest charakter, reszta to już kwestia drugorzędna jeśli druga strona akceptuje :)
 

jarzynka

Nowicjusz
Dołączył
21 Październik 2012
Posty
132
Punkty reakcji
0
Kiedyś spotykałam się z niższym facetem i nie był, to żaden problem. Tak jak pisze Kamma_N, liczy się przede wszystkim charakter. Z drugiej strony, często spotykam się ze zdaniem, że to raczej faceci mają problem z akceptacją tego, że ich dziewczyna jest wyższa.
 

ForeverYoung

Bywalec
Dołączył
4 Grudzień 2012
Posty
1 695
Punkty reakcji
139
Wiek
30
Myślę że dziewczyny poniżej 170 nie powinny mieć żadnego problemu. ;)
 

annawes

Bywalec
Dołączył
21 Lipiec 2012
Posty
2 810
Punkty reakcji
101
Właśnie -dla reszty to jednak jakiś tam problem i jakoś nie wierzę w opowieści ,że liczy się charakter i inne dyrdymały.Z niższym facetem dziwnie kobieta się czuje,doświadczyłam tego i wiem co mówię.Szukanie tylko płaskich butów,bo w szpilkach to już głupio wygląda,wszystko to kiedyś przerabiałam.
 

Kamma_N

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2012
Posty
459
Punkty reakcji
0
Ah czasem myślę, że niektórzy mają za dużo czasu na rozmyślanie o takich rzeczach, a gdzie uczucie?:) tylko to się liczy:)
 

BandaiWanda

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2010
Posty
226
Punkty reakcji
1
Miasto
Fotelik :)
O rany, przyjrzyj się reprezentacji Hiszpanii - tak średnia wzrostu to 170 cm, a na brak powodzenie vi panowie nie narzekają.
 

asap

Nowicjusz
Dołączył
28 Listopad 2012
Posty
14
Punkty reakcji
0
170 cm to wcale nie jest mało przecież :)
Prawda jest taka że kiedyś te różnice wzrostu były trudniejsze do przejścia bo facet musiał być silny, musiał być samcem alfa żeby pokazać kobiecie, że zapewni jej byt.
Teraz może to pokazać inaczej, niż siłą czy wyglądem dlatego teraz nie jest to aż takim wyznacznikiem. Niemniej jednak wciąż facet, który jest niższy od swojej kobiety lub chociaz niewiele wyższy, nie czuje się dobrze. Tylko że i tutaj już dawno pospieszono z pomoca i wymyślono obuwie podwyższające. Niestety ludzie nie szukają tego prawidłowo i zamiast poszukać rozwiązania wolą sobie wmówić, że nie spodobają sie kobiecie i odpuścić.
Faceci, nie poddawajcie się! :)
 

+Freya+

Bywalec
Dołączył
6 Lipiec 2012
Posty
745
Punkty reakcji
42
Wiek
28
Facet o wzroście 170cm możebyć atrakcyjny, pewnie, że tak! Ja mam 165 wzrostu, więc takie 170 to dużo :) A ile jest kobiet z takim wzrostem, jak mój!
 
Do góry