Czy męski zarost jest seksowny?

M

Monixa752

Guest
dla mnie faceci którzy się golą na klacie itp wyglądają jak dzieci. zarost to rzecz naruralna. fakt faktem lubię średni, ale jak jest zarośnięty jak goryl to trudno, lepsze to niż się golić:p a z twarzą mówiłam, niektórym pasuje niektórym nie.
 
M

Monixa752

Guest
np. jak ktoś Ci robi minetkę może gryźć. o żesz :cenzura: zaraz 100 będzie i delete albo ban ojojojojojojojoj
 

Hanadai

Nowicjusz
Dołączył
17 Kwiecień 2012
Posty
801
Punkty reakcji
15
Wypowiadając się również miałam na myśli pieszczoty. Niektórych to podnieca i pociąga, innych nie.
Tak samo można powiedzieć, że niektórych facetów pociągają grube dziewczyny.
 
B

Blancos

Guest
A czy to naprawdę takie znowu ważne, czy facet ma ten zarost na twarzy czy nie ma? Jak ma i wygląda źle, albo to przeszkadza partnerce to co za problem zgolić, jak nie ma to może spróbować zapuścić. Co zaś się tyczy reszty ciała - to samo, czy to znowu takie ważne? Nie wiem, czy odrzucanie faceta tylko dlatego, że jest bardzo owłosiony/za mało owłosiony na ciele byłoby takie mądre. bo przecież to cecha niezależna od niego.

I nie Hanadai, to, czy ktoś jest puszysty czy szczupły zależy w dużej mierze od tej osoby. To można zmienić w miarę permanentnie. Natomiast owłosienie można tylko usuwać czasowo. Twoje porównanie jest nietrafione.
 

ciemnowłosa92

Nowicjusz
Dołączył
3 Wrzesień 2012
Posty
18
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Nie wiem, czy odrzucanie faceta tylko dlatego, że jest bardzo owłosiony/za mało owłosiony na ciele byłoby takie mądre. bo przecież to cecha niezależna od niego.

O odrzucaniu nikt nie mówi, to przecież jest szczegół w dodatku taki, na który możemy wpływać, gdy partnerce bardzo to przeszkadza, to Jej mężczyzna może dla Niej zgolić owłosienie. Przez taki drobiażdżek skreślać faceta byłoby niedojrzałe. Co do reszty ciała to kwestia upodobań, jak już wspominałam .. O gustach się nie dyskutuje :)

Hanadai, wygląd u kobiet nie jest jak owłosienie , że w szybki sposób można się go pozbyć. Jeśli kobieta jest otyła, to nie zrobi 'pstryk' i nie stanie się chuda w kilka chwil. To wymaga czasu. Może niektórych facetów pociągają grubsze dziewczyny, to są ich upodobania, ale zmiany wymagają czasu.
Zresztą wygląd to nie wszystko, liczy się wnętrze człowieka..
 

Marozja

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2008
Posty
2 469
Punkty reakcji
24
Wiek
39
Miasto
Dark side of the Moon
jak jest zarośnięty jak goryl to trudno, lepsze to niż się golić
Moja przyjaciółka miała faceta Turka. Kiedyś pojechaliśmy nad wodę i koleś się rozebrał - gładką miał tylko twarz i szyję (bo ogolone). No i dłonie i stopy, bo tam nawet goryl jest gładki. Na reszcie ciała miał gęste, czarne włosy. No futro. Też wolę ogólnie naturalnie włochatych facetów ale gdyby ten był mój fo, wolałabym, żeby się wydepilował.
 

Basti00

Nowicjusz
Dołączył
2 Wrzesień 2012
Posty
73
Punkty reakcji
1
dla mnie faceci którzy się golą na klacie itp wyglądają jak dzieci. zarost to rzecz naruralna. fakt faktem lubię średni, ale jak jest zarośnięty jak goryl to trudno, lepsze to niż się golić :p a z twarzą mówiłam, niektórym pasuje niektórym nie.

Dobrze, że są dziewczyny z normalnym poglądem na ten temat :)
 

cellers934

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2012
Posty
3
Punkty reakcji
0
Ja tam mam problem z zarostem, a mianowicie potrafię się ogolić, a kilka dni później wyglądam tak jakbym wcale się nie golił. Czasami mi się po prostu nie chce golić, ale wtedy to przeszkadza mojej dziewczynie :p

Czy to jest sexy ? I tak i nie bo mówimy tu o guście, a te jak wiadomo są bardzo różne :) Osobiście wolę być ogolony na twarzy :)
 

Wilk_LancaSter

wiek jest zmienną niezależną, od której wiele zale
Dołączył
18 Luty 2012
Posty
3 319
Punkty reakcji
40
Mówiły mi, że owłosienie klaty z piersiami bardzo je "bierze". I chętnie gmerały.
Twarz? Eee, nie! Dziadowsko wygląda. Ale bródka podoba się połowie tych "moich"
A te inne kudełki były i są raczej niewymowne i użytkowane jedynie w chwilach uniesień
 

La Bella Luna

Bywalec
Dołączył
9 Październik 2012
Posty
657
Punkty reakcji
118
Wiek
35
Miasto
Wrocław
Chociaż były czasy gdy podobał mi się William Fitzsimmons
http://berlinsession...=559&w=930&zc=1
(może bardziej jego muzyka, niż on sam) wolę gdy mój facet nie zapomni się ogolić. Ale wiadomo, każda kobieta jest inna i może uważać zarost za sexy. Nie każdemu mężczyźnie pasuje też broda czy też kilkudniowy zarost, a jeśli ma ładną twarz, po co szpecić ją zarostem?
 

Aliali

Nowicjusz
Dołączył
10 Kwiecień 2012
Posty
28
Punkty reakcji
0
zalezy do urody, ale w 80% działa na plus ;) zaroscik oj tak tak
 

mów mi misiu

Nowicjusz
Dołączył
18 Listopad 2012
Posty
81
Punkty reakcji
0
Dokładnie facet musi byc facet :)
Ale Panowie zarost na twarzy odpada ..
wąsy , broda w każdej postaci bleee, fuuuj , ochyda,
dbajcie o siebie jeśli i od kobiety tego wymagacie :p
 
A

azjastopem

Guest
ale przecież niektórzy z zarostem wyglądają jeszcze gorzej niż bez:
8a54d3b79710e4a57406282ce434497d_245802-400x.jpeg


http://toster.pl/tost/245802

mały zarost dodaje efektu, ale na niektórych twarzach potrafi odstraszyć!
 

lolek1971

Nowicjusz
Dołączył
9 Marzec 2012
Posty
1 614
Punkty reakcji
7
Nie przypuszczam, by podniecał tabuny kobiet.
Ale wielu z nich może się podobać, jeśli zadbany.
 

Thisisgame

Nowicjusz
Dołączył
31 Październik 2012
Posty
281
Punkty reakcji
11
Wiek
30
dziewiczy zarost forever (alone) :D

a tak na serio lepiej się ogolić ,niż jak małpa chodzić
 

ForeverYoung

Bywalec
Dołączył
4 Grudzień 2012
Posty
1 695
Punkty reakcji
139
Wiek
30
Jeżeli facet raz na jakiś czas się nie ogoli ,owszem jest pociągający :D
 
Do góry