Czy ktoś zrobi zwyczajną stronę internetową?

Karolczyk

Nowicjusz
Dołączył
1 Sierpień 2012
Posty
56
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Witam, jestem laikiem jeśli chodzi o pojęcie na temat stron internetowych (jeśli chodzi o tworzenie) i dlatego zwracam się z wielką prośbą do Was. Czy ktoś mógłby zrobić jakąś stronę internetową dla mnie? Nie chodzi mi tu o nie wiadomo jaką stronę, tylko taką zwyczajną, prostą, aby była i żebym mógł tam zamieszczać jakieś treści oraz linki. To nie musi być nic nadzwyczajnego. Czy ktoś mógłby się tym zająć? Wielka prośba :)
 

aragornik

Nowicjusz
Dołączył
3 Wrzesień 2012
Posty
11
Punkty reakcji
0
Najprościej zakupić domenę + hosting ( jakiś za 30-40 zł na rok spokojnie starczy ) i zainstalować Wordpressa (całkiem prosty na początek). Jeśli coś i znajdę trochę czasu mogę Ci pomóc jak napiszesz na gg.
 

adam_baza

Nowicjusz
Dołączył
28 Lipiec 2012
Posty
11
Punkty reakcji
0
Ja polecem stornę http://www.webrobi.pl/, dzięki niej w łatwy sposób można założyć swoją stronę, wszytsko działa na zasadzie drag@drop-wybierasz sobie szablon a następnie odpowiednie elementy strony. :)


Tutaj przykład jak można zrobić fajną stornę http://tst-torun.pl/
 

Karolczyk

Nowicjusz
Dołączył
1 Sierpień 2012
Posty
56
Punkty reakcji
0
Wiek
35
tak, zamieszczałbym treści traktujące o moim studiu nagraniowym...a dokładniej chodzi o filmiki, muzykę itd. nic nadzwyczajnego, chcę po prostu by istniała strona :)
 

no_one_live18

Nowicjusz
Dołączył
19 Wrzesień 2012
Posty
41
Punkty reakcji
0
Mogę ci przygotować stronkę na darmowym systemie zarządzania treścią np joomli + szablon i umieścić ja na moim serwerze:p Fajnie by było tylko jak byś się dożucił z 5 dyszek na utrzymanie serwera i robociznę.
 

Karolczyk

Nowicjusz
Dołączył
1 Sierpień 2012
Posty
56
Punkty reakcji
0
Wiek
35
a możemy jakoś inaczej się doagadać? Mogę coś dla Ciebie zrobić, ale nie płacić...wiem, że to Twoja dobra wola i robocizna, ale może jest coś co mógłbym zrobić?
 
Dołączył
18 Październik 2012
Posty
18
Punkty reakcji
0
Ja też kiedyś zaczynałem i nie umiałem robić stron więc wiem co to znaczy. Jeśli jest ktoś zainteresowany mogę zrobić profesjonalną stronę lub bloga na silniku wordpressa za darmo.
Więcej informacji i kontakt ze mną na moim blogu tutaj
 
Do góry