Czy Ktos Wie Co Zrobić W Takiej Sytuacji?

Pancernik

Czarna Mamba
Dołączył
6 Październik 2005
Posty
3 196
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Nienacka
Nie wiem jak to sie stalo ale w moim opakowaniu tabletek nie ma dwoch pigulek, one napewno tam byly kiedy je kupowalam pewnie wypadly albo no nie wiem jak to wyjasnic. W kazdym razie dwoch nie ma, szostej i siodmej. Wczoraj wzielam piąta wiec dzisiaj pora na te ktorych nie ma. I teraz moje pytanie jest nastepujace: Co zrobic? Ominac te dwie ktorych nie ma i brac dalej? Zupelnie nie wiem co mam zrobic... Prosze o szybka odpowiedz bo dzisiaj cos musze postanowic.
 

2sxy4u

Rzepa :P
Dołączył
18 Maj 2006
Posty
854
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Miasto
__PodHale!!__
nie mam pojecia nie biore pigulek ale wiesz mysle ze najlepszym rozwiazaniem bedzie kiedy zadzwonisz do swojego lekarza i zapytasza go! wiesz jakie odpowiedzi tu nieraz na foruma padaja! on on dokladnie bedzie wiedzial co zrobic:) mysle ze ja w takim przypadku tak bym postapila
 

furley

Nowicjusz
Dołączył
10 Maj 2005
Posty
199
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Krk
najlepiej weź następną jaka jest tak jakby była szósta. Pod koniec braknie Ci dwóch tabletek wiec musisz kupić nastepne opakowanie i wziąć je stamtąd. Jak bedziesz brala nastepne opakowanie to nie to bez dwóch pigułek tylko kolejne NOWE (trzecie).

To wszystko pod warunkiem ze bierzesz tabletki w ktorych kazda ma taką samą ilość hormonów i skład całej reszty. Tak na prawde te dni tygodnia i cyfry są tylko po to by nam ułatwić życie ...

Troche mi to pogmatwane wyszlo ale mam nadzieje ze wiesz o czym mówię.
 

Pancernik

Czarna Mamba
Dołączył
6 Październik 2005
Posty
3 196
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Nienacka
Rozumiem Cie furley i dziejuje. Ale to oznacza ze w koncu jedno opakowanie bedzie bezuzyteczne bo zabraknie dwoch tabletek :(
 

a.n.i.a.

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2006
Posty
1 064
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Bez paniki, bierz dalej bez tych dwóch a opakowanie nie straci na skuteczności :) po ok. 17 tabletce juz masz pełne zabezpieczenei i jak bys zrobila przerwe to nic Ci sie nie stanie :) a 21 tabletek w opakowaniu jest po to zeby nasladować naturalny cykl kobiety ;) ja tez raz brałam 19 tabletek i wszystko jest ok, więc nie martw się :)
Poprostu po 19 tabletce zrób 7-dniowa przerwe i potem zacznij nowe opakowanie, zmieni Ci sie poprostu dzien tygodnia w którym rozpoczynasz nowy listek.
 

ewa85

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2006
Posty
335
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Łódź
wiem, ze bierzesz logest :p weź dzisiaj ósma i po 19 dniu zrób przerwę, wszystko powinno byc w porządku, dla pewnosci zabezpieczenia mozesz wziać kolejne opakowanie bez przerwy (w ulotce jest chyba napisane, że jeśli się w trzecim tygodniu zapomni pigułki, to dobrze jest sie dodatkowo zabezpieczyc)
 

ania_civ

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2006
Posty
1 881
Punkty reakcji
0
Ja bym raczej wzieła to opakowanie niepełne i bez przerwy tygodniowej rozpoczeła kolejne. Wypadnie jeden okres, ale nic się stanie.
 

kasia86

Nowicjusz
Dołączył
28 Lipiec 2006
Posty
268
Punkty reakcji
0
a ja postapilabym tak jak furley

lepiej nie robic dwu-tabletkowej przerwy
jedno opakowanie sie zmarnuje, ale wazniejsze zeby nie ryzykowac
 

a.n.i.a.

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2006
Posty
1 064
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Ona nie zrobi dwutabletkowej przerwy bo tak nie można, organizm dopiero po 36 godzinach reaguje, ze nie dostaraczamy mu hormonów, wiec te dwa dni to by potraktował jako zapomniane pigułki. A po 19 tabletkach to moze se spokojnie zrobić 7 dni przerwy i zacząć nowe opakowanie (no i nic sie nie zmarnuje :D), sie nawet o to lekarza pytałąm i tez tak zrobiłam kiedys zeby sobie o pare dni okres przesunąć, bo zawsze w weekend miałam i mi to przeszkadzało :p
 

Pancernik

Czarna Mamba
Dołączył
6 Październik 2005
Posty
3 196
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Nienacka
Zadzwonilam do lekarza i on powiedzial ze poprostu mam je ominąc i brac dlaej i jedyne co sie stanie to sie kres nieco przesuunie ale przeciez o nic strasznego :) tak wiec zrobilam :)
 

a.n.i.a.

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2006
Posty
1 064
Punkty reakcji
0
Wiek
40
No i dobrze, na bank bedzie ok :D jedynym skutkiem tego, ze weźmiesz w tym cyklu 19 tabsów to jest przesunięcie okresu :)
 
Do góry