Czy ktoś miałby pożyczyć laptopa

Sobombi

Bywalec
Dołączył
24 Sierpień 2012
Posty
123
Punkty reakcji
43
Wiek
35
Miasto
Chorzów
Czy ktoś miałby pożyczyć laptopa dobrego, lub pożyczyć pięniądze na zakup używanego laptopa Używany chyba kosztuje z 1.200 złoty. Nie mówię żeby od razu mi pożyczyć 1200 złoty ale jakby tak by każdy z was pożyczył po 10, lub 20 złoty to się uzbierało. Potrzebuje laptopa do robienię streamów. Mam fajne pomysły do zarabianie na youtubie, ale nie mam dobrego komputera Jestem z Śląska więc jakby ktoś mógł by mi pożyczyć lapka, lun pieniądze. To z góry dziękuje. Mój numer konta to 40 1050 1243 1000 0091 3939 7633
 

kszyrztofff

Nowicjusz
Dołączył
31 Grudzień 2016
Posty
1 005
Punkty reakcji
20
Ty głowonog to zawsze Masz jakiś problem. Walnij sobie takie ogłoszenie żeś Ty nie wielbłąd i pić Musisz podaj numer konta i zaznacz że wpłaty w ilości 10 gr też Przyjmujesz. "Zdobyte" od Dobrych Ludzi pieniądze przeznacz na piwo najlepiej z browaru regionalnego.
Tylko od razu się nie upij ani nie przepij wszystkiego! Wyciągnij nogi , zrelaksuj się i pomyśl jak cudownie smakuje piwo które Jelenie zaspon.....o Przepraszam na które Dobrzy Ludzie kasę Ci "pożyczyli"(pożyczyli-bo przecież Zamierzasz oddać pytanie tylko kiedy).
 

glowonog

feniks
VIP
Dołączył
14 Maj 2017
Posty
1 863
Punkty reakcji
160
Ja rozumiem, że można żebrać w internecie ( czy tam wyłudzać pieniądze, na jedno wychodzi ), licząc na to, że ktoś sypnie groszem. Rozumiem, że nawet jedno piwo, które dostało się za darmo to dobre piwo ;) Jednak tak słabej próby wyłudzenia kasy dawno nie widziałem.

Facet napisał średnio przekonujący tekst o tym, że zbiera na komputer i umieścił go na umierającym forum. Serio ktoś miałby to łyknąć? Trochę kreatywności nie zaszkodzi ;)
 

Relewantna

Nowicjusz
Dołączył
23 Listopad 2017
Posty
21
Punkty reakcji
1
Miasto
Polska
Ale pożyczone pieniądze będziesz spłacać z odsetkami czy ta pożyczka to tak na wieczne nieoddanie? :)
 

Mr Papuga

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2017
Posty
237
Punkty reakcji
5
Miasto
Warsaw
Myśle, żę an forum nikogo nie znajdziesz do pożyczki niestety :p Musisz szukać wśród znajomych w życia prawdziwego jednak ;P
 

milatam

Stały bywalec
Dołączył
22 Listopad 2017
Posty
1 454
Punkty reakcji
175
Laptop za 1200 do robienia streamów?
Ja dobrze doczytał??? :/
A taki laptop za 1200 to jest na mocy odpalić choć by Sony Vegas? :D
 

developer

Zbanowany
Dołączył
5 Sierpień 2015
Posty
55
Punkty reakcji
3
milatam napisał:
A taki laptop za 1200 to jest na mocy odpalić choć by Sony Vegas?
Bankowo nie - nawet po OC (o ile nie wcześniej nie spalisz płyty głównej),...
Nawet jeśli SV pójdzie to będzie klatkować że szok
 

milatam

Stały bywalec
Dołączył
22 Listopad 2017
Posty
1 454
Punkty reakcji
175
Ja takiego za 1200 połamałem. Był to pierwszy laptop po którym w życiu skakałem. Hp 6450b. Miał być tylko do Cada. Rozdupcył mi cały projekt nad którym siedziałem prawie pół roku. No i miał te pseudo i7 na pokładzie. Na tamte czasy miał nawet 8GB ram. Zabrakło mu Raid i kopii :) :) i mnie w kosmos wysadził robiąc zwarę w uefi która ukatrupiła ssd. To se go najpierw o ścianę a potem o podłogę :) + kilka skoków i zostało "lego". Od tamtej pory tylko stacjonara.
 
Do góry