Czy jesteś przesądny?

juhha

Nowicjusz
Dołączył
17 Wrzesień 2005
Posty
87
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Bielsko-Biała
A to ja jakoś specjalnie to nie jestem przesądna ale nie siadam na rogu stołu,nie zaczynam nowych spraw w poniedziałek,odpukuję w drewno zeby nie zapeszyć,nie przechodzę przed drabiną ale tylko dlatego,ze nie chcę się pobrudzić a jeśli muszę no to trudno...hej z tego co tu piszę wynika,że jednak jestem przesądna! :)
 

piotr99900

Nowicjusz
Dołączył
22 Październik 2005
Posty
275
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
z nieba =)
osobiscie mam w to wybite:D tak samo jak w te lancuszki ze nei znajdzie sie szczescia w milosci itp:) Moje zdanie jest takie iż czlowiek sam daje sobie jakis impuls do podswiadomosci i bedzie dażyl aby cos sie wteyd stalo:)
 

Regis

Nowicjusz
Dołączył
8 Listopad 2005
Posty
441
Punkty reakcji
0
Miasto
z nikąd
Przesądy to tylko autosugestia dlatego lepeiej się ich się wyzbyć. Ja nie jestem w żadnym stopniu przesądny bowiem wiem iż wszystkie te przesądy są absurdalne i nie poparte badaniami. Natomiast jesli ktos wierzy w przesądy to podświadomie dąrzy do urzeczywistnienia sie czarnego scenariusza.
 

Mihlin

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2005
Posty
144
Punkty reakcji
0
Nie jestem przesądna i denerwuje mnie przesadna przesądność! Moja kolażanka stłukła kiedyś lusterko i przez godzinę ryczała, że teraz będzie miała cholernego pecha! I nie dała się przekona, że to tylko zabobon... <_< trochę to głupie (nie chce oczywiście nikogo obrażać!) :)
 

Jera

ot co. ;]
Dołączył
10 Styczeń 2006
Posty
750
Punkty reakcji
2
Wiek
37
Przesądy to tylko autosugestia dlatego lepeiej się ich się wyzbyć. Ja nie jestem w żadnym stopniu przesądny bowiem wiem iż wszystkie te przesądy są absurdalne i nie poparte badaniami. Natomiast jesli ktos wierzy w przesądy to podświadomie dąrzy do urzeczywistnienia sie czarnego scenariusza.

Zgadzam sie, jeśli wierzymy w przesądy to podświadomie staramy się je wypełnić, nawet jeśli są ona dla nas niekorzystne! Podświadomość jest bardzo chłonna i ma niezwykły talent do kształtowania naszej rzeczywistości wiec lepiej z nia nie igrac :D
 

Ewa333

Nowicjusz
Dołączył
19 Wrzesień 2005
Posty
177
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Sosnowiec
Jutro piątek 13-tego, z zasady nie jestem zbyt przesądna, ale jutro mam rozmowe ws pracy... i już sobie wmawiam, że to tak na szczęście,ale niezbyt to działa....
 

evelka14

Nowicjusz
Dołączył
25 Sierpień 2006
Posty
8
Punkty reakcji
0
jesli obiecacie mi ze niepodacie mnie do admina to napisze wam dwa wierszyki zwiazane z pechiem w kltorych sa brzydkie slowa ;_D
 

Daxorter

Nowicjusz
Dołączył
26 Sierpień 2006
Posty
9
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Jest wiele przesąduw gdy zbijesz lusterko masz 100 lat nieszczęścia,jak kot przejdzie przed tobą to masz nieszcęście,jak zauważysz kominiarza to musisz złapać sie za guzik i znaleźć ziomka w okularach jest jeszcze wi3ele tego ale duzo pisania. :D :D :D
 

Milka's

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2006
Posty
2 513
Punkty reakcji
0
Nie wierze. I denerwuje mnie taka osoba co wierzy w te wszystkie przesady... wyjatkiem jest tylko moj dziadek,ktory wierzy we wszystkie przesady,ale jest przekochany! :)
--
600 POST! :D
 

zulwik

Nowicjusz
Dołączył
16 Czerwiec 2006
Posty
69
Punkty reakcji
0
ja nie wierze, ostatnio w szkole mieliśmy z kumplem isc do woznego po drabine i jak zaczełem przebiegac pod drabiną ze by pokazac ze pecha nie ma to patrzyli na mnie jak na świra:p
 

Enary

Nowicjusz
Dołączył
24 Lipiec 2006
Posty
487
Punkty reakcji
0
nie weirze doslownie, ale lubie sie ponasmiewac i udawac, ze cos mnie obchodza :]
 
Do góry