Czy jesteś przesądny?

Arina

...aż w jedną krótką chwilę pojmiesz po co żyjesz!
Dołączył
18 Maj 2005
Posty
3 093
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
z TYCH najlepszych
Martina co do tego gówna tez słyszałam o czymś takim :p nawet nie raz mi se to sprawdziło :p

Stokrotko- ja wieże w pech! ja jestem żywym dowodem. Nie wmawiam sobie tego, ale dziennie muszę sobie cos zrobić i prawie nigdy do końca nic mi nie wychodzi :p

Ale w tym całym pechu znalazłam największe szczęście jakie mogło mnie spotkać :D
 

Madzia:(

LooooL :)
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
971
Punkty reakcji
1
Wiek
37
tak piątek 13-go to dla mnie szczęsliwy dzień.Zawsze sie coś fajnego zdaży :rotfl: A przesądna to ja troche jestem :p :zawstydzony: Jak mi czarny kot przebiegnie drogę to robię 5 kroków w tył i ide dalej :rotfl: przynajmniej jest wesoło :p a jak widze kominiarza to zawsze się łapie za guzik :rotfl: ,na rogu też staram sie nie siadać :p hihih ;) jest wesoło :D
 

lupuse

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2005
Posty
118
Punkty reakcji
0
Miasto
z lasu :D
ja tez nie wierze w przesady :D ostatnio w piatek 13-go czarna wiewiorka przebiegla mi droge i mnie normalnie zastopowalo :D :rotfl: :rotfl:
 

Afeni

Nowicjusz
Dołączył
20 Czerwiec 2005
Posty
717
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Ja niby nie jestem przesądna, ale jakoś wole ominąć drabine, niż pod nią przejść, często jak czarny kot mi przebiega droge robie 3 kroki do tyłu itp itd...
ale jak sie zapomne to nic sobie z tego nie robie... piątek 13-go często jest moim szczęśliwym dniem ;)
 

nika

................
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
6 077
Punkty reakcji
4
Miasto
daleka kraina czarow
lupuse, ja oprucz rudej niewidzialam nigdy czarnej :rotfl:

[ Dodano: 2005-06-29, 13:16 ]
ale widok musial byc szokujacy, nie czarny kot tylko czarna wiewiorka :hyhy:
 

Arina

...aż w jedną krótką chwilę pojmiesz po co żyjesz!
Dołączył
18 Maj 2005
Posty
3 093
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
z TYCH najlepszych
stokrotka81 pech polegał na tym, że zerwał ze mną chłopak na którym mi bardzo zależało, byłam bardzo załamana- wtedy pocieszał mnie kumpel- który teraz jest moim narzeczonym :D Nie żałuję tego co się stało :)

Eeeem? czarne wiewiórki? jakaś nowa rasa, musiała się skrzyżować z czymś :zdziwko:
 
Do góry