Cynamonkaax33

Nowicjusz
Dołączył
20 Czerwiec 2011
Posty
3
Punkty reakcji
0
ale jak się szyje majtki to są takie male dziurki w materialne a one sa mikroskopijne więc przez nie też nie mogą przenikać tak ?
 

jaśminna

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2011
Posty
10
Punkty reakcji
0
Wiek
43
No niestety to nie ciąża :( , a taką miałam nadzieję...okresu jak nie było tak i nie ma, tylko mam przyjaciół na obu jajnikach, znowu laproskopia
 

Inessa

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2011
Posty
6
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Gdańsk.
Jest bardzo małe prawdopodobieństwo, że jesteś w ciąży. To, że spóźnia Ci się okres nic nie znaczy. Sama nawet napisałaś, że masz nieregularną miesiączkę. Także główka do góry ...;-)

Pozdrawiam.
Inessa.
 

jaśminna

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2011
Posty
10
Punkty reakcji
0
Wiek
43
Ginekolog mi powiedziała, że przy nieregularnych miesiączkach trudno jest przewidzieć kiedy ma się dni płodne lub nie. Dlatego miałam przepisane tabletki hormonalne(antykoncepcyjne) które miały służyć wyregulowaniu moich cykli. Gdy już takie były regularne, odstawiłam je za zgodą ginekologa, no i pojawiły się znowu torbiele :(
Ja tak bardzo pragnę mieć już dziecko, a tu znowu klops, szpital leki itp.
aha i dostałam duphaston, jak przeczytałam to nie jest lek antykoncepcyjny
 

pamela a

...
Dołączył
16 Październik 2009
Posty
2 222
Punkty reakcji
85
Kaczuszko jestem w ciąży i w cyklu w którym zaszłam nie miałam na początku żadnych objawów poza spóźniającą się miesiączką
To już więcej tych objawów zauważałam u siebie w poprzednich cyklach, kiedy chciałam zajść w ciążę (ooo, brzuch boli inaczej niż zwykle/ nie boli, smaki inne, piersi mnie zabolały/ nie zabolały)

Napisałaś: "gdzies wyczytałam" - no właśnie, chcesz być w ciąży więc sama czytasz, szukasz czegoś co by mogło podpasować pod ciążę żeby dać sobie nadzieję, a tym sposobem niepotrzebnie się nakręcasz i zawsze coś znajdziesz
Uwierz, że wiem co mówię ;)


Jaśmina duphaston nie jest na pewno lekiem antykoncepcyjnym, to jest lek podobny do progesteronu czyli po prostu hormon
I na Ciebie przyjdzie pora ;)
 

AjDżej

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2009
Posty
145
Punkty reakcji
8
Cześć dziewczyny. Może i tu pora się udzielić...
Ostatnio wieczorem szperałam po różnych forach i znalazłam ciekawy artykuł. Zajście w ciąże bez stosunku.
A więc właśnie... nakręciłam się teraz. Równe sześć tygodni temu pieściłam się z moim chłopakiem, zastanawiam się czy mogło dojść do zapłodnienia. W sumie nawzajem robiliśmy sobie dobrze. Wytrysku raczej nie było. Ale wiecie jak to jest gdy człowiek na prawdę się nakręci i szuka dziury w całym. Nie byłoby tego gdyby nie przeróżne forum no i moje własne samopoczucie. To się stało 14dni po mojej miesiączce. Oczywiście dostałam kolejną miesiączkę - była normalna trwająca 5dni, trzy dni obfite, dwa kolejne mniej - jak zwykle zresztą. Teraz zaczyna się szósty tydzień od tego zajścia. Moje piersi masakrycznie mnie bolą (nie przypominam sobie żeby było tak kiedyś), dziwnie się czuje, czasem jest mi niedobrze takie jakby nudności, zaczyna pobolewać mnie lekko podbrzusze.
Co mam o tym sądzić? Może powinnam lecieć do apteki po test ciążowy. Nie chce na razie rozmawiać o tym całym zajściu z chłopakiem.
Zastanawiam się tylko czy niepotrzebnie nakręciłam się przez przeróżne fora...
Lecz zaczynam się obawiać, stresować.
 

pamela a

...
Dołączył
16 Październik 2009
Posty
2 222
Punkty reakcji
85
Nakręciłaś się niepotrzebnie, bez paniki :)

Miałaś normalną miesiączkę, a piersi Cię zaczęły boleć, brzuch i zaczęłaś mieć nudności już po lekturze tych różnych forów, jak Cię test ma uspokoić to go zrób, ale moim zdaniem lepiej wydać te 10 zł na lody czy czekoladę :D
 

AjDżej

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2009
Posty
145
Punkty reakcji
8
Dziękuje za odpowiedź. W sumie pewnie masz racje! Ale jak to człowiek potrafi się nakręcić przez jakieś fora czy inne cuda w tym internecie.
No fakt normalna miesiączka była, teraz właściwie za 6-8 dni zbliża się kolejna, więc to może przez to ból piersi. Właściwie przestraszyłam się jedynie przez te piersi bo nigdy tak szybko mnie nie bolały ani tak bardzo. Tfu one w ogóle mnie nie bolały. Ale w sumie podobno ciało kobiety jest bardzo nieprzewidywalne...
Co do testu wracając dzisiaj od koleżanki miałam wstąpić aż do apteki ale wolałam sobie kupić paczkę chipsów i sok! :p
 

desire92

Nowicjusz
Dołączył
2 Lipiec 2011
Posty
13
Punkty reakcji
0
Pomóżcie !

Spóźnia mi się okres już 2 dzień i jakoś nie mam żadnych objawów żeby się pojawił, nie bolą mnie piersi jak zwykle przed miesiączką. Współżyję z chłopakiem ale zawsze się zabezpieczamy. Mogę być w ciąży ?
 

USSJ

so fucking bad :]
Dołączył
11 Czerwiec 2009
Posty
3 208
Punkty reakcji
169
Wiek
32
Miasto
pdkrpc
(...)
Jasnowidza szukasz? Okres może się spóźniać z tysiąca powodów wliczając w to fakt, że możesz być w ciąży i w ogóle go nie będzie. Jak się zabezpieczacie? Kondom? Tabletki? Inaczej? Zrób test.


Słownictwo!!!! Jak Ci temat nie odpowiada to się w nim nie wypowiadaj!
 
Dołączył
7 Luty 2011
Posty
131
Punkty reakcji
7
Miasto
Kraków
ajdżej - a ja Cię trochę postraszę :D
miesiączka może normalnie występować do 8 miesiąca ciąży.

wiem że ktoś już to pisał, ale opanujcie się dziewczyny, najpierw uprawiacie seks, a potem przychodzicie tutaj i oczekujecie że my wam powiemy czy jesteście w ciąży.żadna z nas nie jest wróżką. poza tym jeśli do tego nie dorosłyście, to po co to robicie??
 

olkag92

Nowicjusz
Dołączył
6 Lipiec 2011
Posty
2
Punkty reakcji
0
Witajcie :)

Na wstępię chcę napisać, iż uprawiam seks bez zabezpieczenia, ale nie kończy się to we mnie. Mój chłopak bardzo uważa. Mimo wszystko, wiem, że to nie jest mądre wyjście z sytuacji i praktycznie żadne zabezpieczenie. Zatem ciążę jak najbardziej biorę pod uwagę. Nie pamiętam dokładnie czy wspołżyliśmy w dni płodn, gdyż nawet tego nie sprawdzałam, lecz jest to bardzo prawdopodobne. Krwawienie powinno się pojawić, tak jak zwykykle, po 28 dniach. Jednak tak się nie stało. Dziś mija 4 dzień i nadal piersi mnie nie bolą, lecz w zamian za to z pochwy wydziela mi się białawy, przezroczysty śluz. Mierząc temperaturę w pochwie uzyskałam 37,3 C. Mam też silny apetyt i czasami zgagi. Zaczęłam się zastanawiać czy jestem w ciąży, czy też może tak się dziać. Jak myślicie ?? ;)
 

kika868686

Master
Dołączył
21 Czerwiec 2009
Posty
2 568
Punkty reakcji
130
Witajcie :)

Na wstępię chcę napisać, iż uprawiam seks bez zabezpieczenia, ale nie kończy się to we mnie. Mój chłopak bardzo uważa. Mimo wszystko, wiem, że to nie jest mądre wyjście z sytuacji i praktycznie żadne zabezpieczenie. Zatem ciążę jak najbardziej biorę pod uwagę. Nie pamiętam dokładnie czy wspołżyliśmy w dni płodn, gdyż nawet tego nie sprawdzałam, lecz jest to bardzo prawdopodobne. Krwawienie powinno się pojawić, tak jak zwykykle, po 28 dniach. Jednak tak się nie stało. Dziś mija 4 dzień i nadal piersi mnie nie bolą, lecz w zamian za to z pochwy wydziela mi się białawy, przezroczysty śluz. Mierząc temperaturę w pochwie uzyskałam 37,3 C. Mam też silny apetyt i czasami zgagi. Zaczęłam się zastanawiać czy jestem w ciąży, czy też może tak się dziać. Jak myślicie ?? ;)

myślimy że należy się wybrać do apteki po test ciażowy.

Twój chłopak może być mistrzem ale natury nie przeskoczy, w prejakulacie też znajdują sie plemniki, a tego nie jest wstanie wyczuć, wiec prawdopobienistwo ciazy jest SPORE. I jeszcze seks bez zabez. nie kontrolujac dni płodnych.. no chyba że chcecie mieć dziecko, jeśli tak to jesteście na dobrej drodze :eek:k:
 

olkag92

Nowicjusz
Dołączył
6 Lipiec 2011
Posty
2
Punkty reakcji
0
Hmm.. chcemy.. :myśli: chyba nie ;) ale jeśli się tak zdarzy to przecież nie koniec świata i będziemy wyłącznie winni MY :) bo wiadomo nikt mi dziecka do brzuszka nie włożył hehe ;)
Poczekam jeszcze jeden dzień i zrobie test :) dziękuję za opinię. Pozdrawiam :)
 

Paula198

Nowicjusz
Dołączył
7 Lipiec 2011
Posty
2
Punkty reakcji
0
Znalazłam fajny artykuł na ten temat na www.dzieciennik.pl/pierwsze-objawy-ciazy/. Ale najpewniej chyba jest zrobić test ciążowy w domu albo pójść na badania krwi lub moczu...
 

ana:)

Nowicjusz
Dołączył
25 Lipiec 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Drodzy uczestnicy forum... potrzebuje odpowiedzi:p
wgl Was możliwe jest zajście w ciąże gdy dziewczyna ma na sobie rajstopy i majtki nasiąknięte nawet płodnym śluzem, a męzczyżna będzie się o nią ocierał i z jego członka wydostanie się płyn(on jest nagi)??

mogę dodać, że to ocieranie odbywa się w okolicy łechtaczki, nie wejścia do pochwy

prosze o odpowiedz
 

cukierek1234

Nowicjusz
Dołączył
1 Sierpień 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
witam. mam 16 lat i moj problem polega na tym iz : 19 czerwca dostałam miesiączke ktora trwała 7 dni. 3 lipca uprawiałam seks z moim chłopakiem oczywiscie z zabezpieczeniem, jednakze kiedy wyciagał ze mnie penis to zeslizgnęla sie gumka tak ze została ona koniuszkiem wisieć na mnie i czesc spermy wypłynęla na ziemie a czesc została w gumce ( była szczelna bo sprawdzalismy ) . chłopak od razu zaczol mnie uspokajać ze nic do srodka mojego ciała sie nie dostało i ze mam byc spokojnia. no i 16 lipca pojechałam na wakacje w góry.strasznie sie przez ten tydzien stresowałam bo nie dostawałam okresu, bardzo mało jadłam itp ( moje cykle są nieregularne ale i tak strasznie sie bałam ) 23 lipca w dzien kiedy przyjechałm z wakacji zrobilam test ciazowy i wynik był neragtywny. nastepny test ciazowy zrobiłam 29 lipca i wynik też był negatywny. 2dni póziej czyli 231 lipca dostałam mięsiączke. jednakze boje sie ze moge byc w ciązy. czytałam o objawach ciazy i w zasadzie nie zauwazyłam zadnych u siebie.
 

tatanka84

Nowicjusz
Dołączył
11 Sierpień 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam, może się powtarzam ale nurtuje mnie ważna rzecz. Może któraś z was miała taki przypadek i potrafi odpowiedzieć na moje pytanie? POnad 3 tygodnie temu poroniłam prawie w 12stym tyg. Miałam zabieg łyżeczkowania. Jako,że wcale nie krwawiłam juz kilka godzin po zabiegu, to tez tydzień po zabiegu współżyłam z partnerem z zakończeniem stosunku we mnie. Powtórzyło się to kilka razy. Teraz czekam na okres, jak mi lekarz kazał a tu żadnych objawów. Czy możliwe jest abym mogła zajść w ciążę podczas któregoś ze stosunków?
 

martus447

Nowicjusz
Dołączył
16 Sierpień 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam wszystkich. Mam mały problem. Miesiączkę powinnam dostać 9 sierpnia( zawsze mam ją około 4-5dni dość obfitą i strasznie bolesną) jednak zamiast niej w tym miesiącu dostałam lekkiego skąpego plamienia które trwało przez noc i praktycznie brzuch mnie nie bolał. Od plamień minął tydzień i przez ten czas czasem pobolewa mnie brzuch tak jak przed okresem trwa około 2-5 minut. Dziś rano postanowiłam zrobić test ciążowy. po zrobieniu testu zobaczyłam jedną wyraźną kreskę więc stwierdziłam że nie jestem w ciąży wzięłam kąpiel i po niej zerknęłam na test była tam blado różowa lekko widoczna druga kreska, jednak po kilku godzinach kreska zniknęła( ta różowa). Mam dylemat jak powinnam odczytać ten test? test wyszedł pozytywnie czy negatywnie? czy ktoś tak miał? bardzo proszę o odpowiedzi. pozdrawiam
 
Do góry