pamela a

...
Dołączył
16 Październik 2009
Posty
2 222
Punkty reakcji
85
Na pewno nie jest w ciąży, a raczej na pewno nie z Tobą... ;)
Test wodny? Mi by się seksu odechciało jakby mój mężczyzna po każdym seksie chodził do łazienki i sprawdzał gumki...Chociaż z drugiej strony lepiej przeginać w te stronę
 

teoyaomqui

Nowicjusz
Dołączył
7 Styczeń 2008
Posty
6
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Gdańsk
To, że okres się spóźnia to jeszcze nie oznacza ciąży. Może dziewczyna jest przemęczona, zestresowana, źle się odżywia, bierze jakieś leki itd itd. Dla pewności można zrobić test. A jak nie ma regularnie miesiączki to już w ogóle nie ma co panikować.
 

karolcia1933

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2011
Posty
3
Punkty reakcji
0
Hej dziwczyny :) Mam mał problem, a mianowicie w styczniu okresu nie miałam w lutym dostalam normalnie w marcu rowniez jak zawsze na poczatku miesiaca i pod koniec miesiaca (marca) rowniez dostalam miesiaczke, ale okres byl malo obfity jak nigdy. Mam takie objawy jak kobieta w ciązy. Czy to mozliwe ??
pozdrawiam.
 

Rosalie

stara wiedźma
Dołączył
23 Luty 2009
Posty
6 045
Punkty reakcji
425
Miasto
.
Jeśli wpółżyjesz to oczywiscie,że możliwe. Objawy...tzn jakie? Idż lepiej do lekarz, skoro masz z tym problemy od stycznie. TO mogą być zwykłe zmiany hormonalne, niekoniecznie ciąża.
 

karolcia1933

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2011
Posty
3
Punkty reakcji
0
Objawy typu : mdłości, częste oddawanie moczu, "zachcianki", ostatnio zauważylam ciemną kreske na brzuchu i nie wiem czy ona jest caly czas taka sama czyjak to tam jest. ciemne otoczki wokół brodawek. jestem senna, zmeczona jak nigdy.
 

Rosalie

stara wiedźma
Dołączył
23 Luty 2009
Posty
6 045
Punkty reakcji
425
Miasto
.
Zrób test, a potem najlepiej idź do lekarza, bez względu na jego wynik.

Ile masz lat?
 

pamela a

...
Dołączył
16 Październik 2009
Posty
2 222
Punkty reakcji
85
Ciemna kreska pojawia sie dużo później, chyba sobie wkręcasz ;)
Przypadki że w ciąży jest takie plamienie które przypomina miesiaczke są tak rzadkie, że nieporzebnie wywołuje stres, że mimo okresu ciąża jest prawdopodobna
Miesiaczka nawet po paru latach może zdarzyc się albo mniej albo bardziej obfita i nie ma w tym nic niepokojącego, ale oczywiście warto się do lekarza przejść skontrolować czy wszystko w porządku
 

vandames

Nowicjusz
Dołączył
21 Maj 2010
Posty
22
Punkty reakcji
1
Witam
Uprawialem seks z moja dziewczyna ,mialem zalozona prezerwatywe durexa - kochalismy sie 10 minut i na sam koniec doszlo do wytrysku...kiedy wyciagnalem go okazalo sie ze prezerwatywa zostala w srodku! w pochwie ;/ masakra nie wiem jak to sie stalo ale jestem pewny ze troche nasienia zostalo jej w srodku - jakie jest prawdopodobienstwo ze zaszla w ciaze?! Kiedy poszla do lazienki i wrocila ,powiedziala ze jej krew poleciala.Robilismy to chyba 3 razy ale nigdy takich akcji ;/
Prosze powiedzcie mi jak szybko dochodzi do zaplodnienia ,jak najszybciej to sprawdzic i jak to usunac? Ile dni po zaplodnieniu mozna usunac ciaze i jak to najlepiej zrobic moze jakies tabletki? Jezus Maria pomozcie prosze... :( Co ja mam robic? :(
 

Afeni

Nowicjusz
Dołączył
20 Czerwiec 2005
Posty
717
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Zacząć być odpowiedzialny to masz zrobić. Trzebabyło pomyśleć o tym wcześniej... że sex z takim zabezpieczeniem niesie za sobą odpowiedzialność, a nie teraz zastanawiać się jak usunąć dziecko jeżeli dziewczyna jest w ciąży.
Opamiętaj się! Człowiek musi być odpowiedzialny za swoje czyny, jeżeli jesteś na tyle dorosły żeby uprawiać sex bądź na tyle dorosły i nie zachowuj się jak ostatnia świnia (świnia to mało powiedziane!)

Facet który pyta jak usunąć ciążę nie jest facetem! I mam nadzieję, że Twoja dziewczyna szybko na oczy przejrzy!
 

onwet

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2011
Posty
25
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Piła
dokładnie ,facet ,który myśli nad aborcją to NIE FACET .
w życiu musisz brać odpowiedzialność za swoje czyny ,trzeba być wytrzymałym i nie iść na łatwiznę i usunąć.
Jak będziesz miał kiedyś dzieci to jestem ciekawa czy byłbyś w stanie spojrzeć im w oczy po aborcji swojego innego dziecka.
Sumienie Ciebie dopadnie ( jak to zrobisz )

:wink:

są tabletki ,ale musicie iść do lekarza po receptę ,ale to też forma wczesnego poronienia więc nie jest za tym ,zresztą nie wpieprzam się w wasze życie.
 

kisses

Nowicjusz
Dołączył
18 Kwiecień 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
uprawiałam dzisiaj seks z chłopakiem bez zabezpieczenia. i niestety ani ja ani on nie zdążył zareogować kiedy doszło do wytrysku. skończył w środku. on się tym zbytnio nie przejął, ale mnie to męczy już cały dzień.
jakie jest prawdopobieństwo, że jestem w ciąży?
okresu powinnam dostać 24 kwietnia. kiedy mogę zrobić test ciążowy?
dodam jeszcze, że nie jestem pełnoletnia..
 

vandames

Nowicjusz
Dołączył
21 Maj 2010
Posty
22
Punkty reakcji
1
Dziewczyny wasze "umoralnienia" naprawde mnie nie obchodza - liczylem na konkretne wyjscie z tej fatalnej sytuacji ;/ Jestem na I roku studiow i mam totalnie w d*pie czy to bedzie aborcja czy nie - zadnego dziecka ja musze zrobic kariere a dzieciak to koniec marzen ,szczescia i dostatniego zycia... naszczescie poradzilem sie starszej kolezanki i udalo sie.Udalismy sie w sobote do szpitala na ostry duzur i po meczacej dyskusji i blagan lekarz wreszcie przepisal nam tabletki escalupan czy cos takiego ;/ Zarzyla w sobote wieczorem i w niedziele rano i juz jest wszystko wporzadku i pewne ze bachora nie bedzie...wnioski sa takie ze prezerwatywy to totalny szajs i juz sobie zakupilismy preparat plemnikobojczy i to jest naprawde dobra sprawa bo odrazu nawilza hehe (tylko troszke drozszy ale za taka wygode warto dac 2 grosze wiecej ;)
Pozdrawiam
 

onwet

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2011
Posty
25
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Piła
To się nie pukaj jak 'bachor' nie wchodzi w grę.
wasza 'nowoczesność' mnie dobija .


<_<
 

samotnawsieci93

Bywalec
Dołączył
10 Grudzień 2008
Posty
2 716
Punkty reakcji
82
Jeśli jesteś aktywna seksualnie, okres spóźnia się już kilka dni, a żadne środki antykoncepcyjne nie były stosowane, można zacząć podejrzewać ciążę. Brak miesiączki nie musi oznaczać ciąży. Okres spóźnia się z wielu różnych powodów, takich jak stres, przemęczenie, strach przed ciążą, problemy hormonalne lub choroba, otyłość, anoreksja czy w ogóle odchudzanie, zaprzestanie zażywania pigułek.
 

sayto

Nowicjusz
Dołączył
20 Luty 2011
Posty
70
Punkty reakcji
6
Wiek
49
Miasto
Warszawa
Gdyby każde opóźnienie miesiączki oznaczało ciążę to mielibyśmy w tym kraju dodatni przyrost naturalny ;) A tak już zupełnie serio - koleżanka wyżej napisała wszystko co trzeba. Ze swej strony dodam, że jeśli masz jakieś wątpliwości/podejrzenia to nie wahaj się zrobić testu ciążowego. Dostępny w każdej aptece, także nie ma się co wstydzić, tylko iść, kupić i się upewnić :)
 
O

On?Ona

Guest
Witam serdecznie.
Mam do was pytanie a zarazem wielką prośbę o pomoc.
Ostatnią miesiączkę miałam 20 Marca.
Zawsze okres miałam pod koniec miesiąca, ale ze względu na krótszy miesiąc Luty przesunął mi się na 20 Marca.
Jak to bywa oczekiwałam go dnia 20 kwietnia, ponieważ mój cykl tak trwa ok. 30-35dni.
Do dziś go nie ma..
Kochałam się ze swoim chłopakiem 3 razy od dnia 20 Marca.
Za każdym razem było zabezpieczenie w postaci prezerwatyw(Durex) oraz dojście już na zewnątrz.
Dnia 25 Kwietnia, z "napalenia" miałam na chwilkę w sobie penisa , nie było żadnego wytrysku lub coś podobnego, jeden ruch i wyjęcie.
Mam objawy okresu tzn takie jakie zawsze miałam przed okresem, skurcze brzucha, po herbacie ból jak to zawsze miałam.
Dziś rano miałam temp. 37,1 z ciekawości zmierzona.
Teraz zmierzona = 37,1
Powiedzcie mi co jest ? Mogę być w ciąży ?
Jest się czym martwić ? Nie planuje aktualnie dziecka iż jestem za młoda, nauka przed mną.
Proszę o konkretne odpowiedzi, a nie głupie komentarze.
Dziś jest 29 kwiecień, czyli według moich obliczeń już 40 dzień cyklu, a okresu nie mam....

Dodam iż pomiędzy tym czasem strasznie schudłam z powodu pracy i nauki, ok. 10kg
Byłam także przeziębiona, brałam antybiotyk.
A także malutki stresik z powodu nauki w szkole...

:( Proszę o pomoc.
 

pamela a

...
Dołączył
16 Październik 2009
Posty
2 222
Punkty reakcji
85
Skoro za każdym razem się zabezpieczaliście, dodatkowo wytrysk był na zewnątrz, prezerwatywa nie pękła, to szanse na ciążę są baaaardzo znikome
Ta chwila "z napalenia" jak to określiłaś miała miejsce rozumiem kilka dni temu, w terminie planowanej miesiączki? Jeśli tak, to zakład o piwo że na pewno nie jesteś w ciąży ;)
Przyczyn rozregulowanego cyklu jest wiele, choćby antybiotyki właśnie, stres, osłabienie, ale standardowo - wizyta u ginekologa nie zaszkodzi

Ja bym się bardziej niż hipotetyczną ciążą martwiła, że w tak krótkim czasie schudłaś tak dużo z powodu stresu właśnie
 
Do góry