czy jest możlwie wyliczenie dokładnej daty śmierci?

krysia36

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2014
Posty
1
Punkty reakcji
0
Ja dzwoniłam do tej wrózki ezowymiar.pl/nasi-eksperci/wrozka-dina/ i podała mi dokładny rok śmierci mego wujka.... jak się okazało potem, sprawdziło się.
 

nowakjan

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2014
Posty
2
Punkty reakcji
0
Nie zna się dnia ani godziny, więc cieżko cokolwiek przewidzieć. Zresztą co by to było gdyby wróżka powiedziała że za tydzień przejdzie Cie samochód :p
 
M

MacaN

Guest
nowakjan napisał:
Zresztą co by to było gdyby wróżka powiedziała że za tydzień przejdzie Cie samochód
Pewnie by Cię przejechał samochód, tak mi się przynajmniej wydaje...
 

Cilsak

Nowicjusz
Dołączył
7 Listopad 2014
Posty
45
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Wrocław
Moim zdaniem nie da się określić daty śmierci. Jest przecież tyle zdarzeń losowych, których nie można przewidzieć. Absurdem jest tworzenie stron, na których można taką datę obliczyć jakimś wzorem. :)
 

swietlik7

Nowicjusz
Dołączył
16 Sierpień 2008
Posty
5
Punkty reakcji
0
Miasto
Polska
ludzie, nie wierzcie w takie bajki!

jest tak wiele czynników, których nie da się zmierzyć, że długości życia nie da się oszacować nawet z dokładnością do 5 lat.
 

Le'a

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2011
Posty
220
Punkty reakcji
3
Nie są znane nauce arkana ludzkiego umysłu do końca, ani jego mocy, ani możliwości przewidywania, a jednak są ludzie potrafiący wykorzystać umysł bardziej niż przeciętnie. I właśnie takie umysły potrafią określić wiele dat, w tym pewnie i datę śmierci.

Ale czy są chętni by znać datę śmierci. Ja nie chciałabym znać, bo poco mi to potrzebne.
 
M

Mother Russia

Guest
Tak, to możliwe, żaden problem. Wyliczasz sobie, że umrzesz jutro, sprawdzasz rozkład PKP i gotowe.

Sorry, ale jakie pytanie, taka odpowiedź. :niepewny:
 

karolina888

Nowicjusz
Dołączył
3 Listopad 2014
Posty
13
Punkty reakcji
0
To tak jak z datami końca świata ^^ :D tyle ich było i żadna się nie sprawdziła. Wzór nie powie nam, że tego i tego dnia przejedzie nas samochód :p
 

Agne

Nowicjusz
Dołączył
20 Grudzień 2015
Posty
163
Punkty reakcji
4
Oczywiście, że jest możliwość wyliczenia dokładnej daty śmierci. Można sobie ją zwyczajnie zaplanować. Ba! Nawet godzinę można ustalić. Ale źródłami internetowymi czy wróżkami bym się raczej nie sugerowała.
 

makfil

Bywalec
Dołączył
15 Listopad 2009
Posty
579
Punkty reakcji
39
Miasto
Ziemia, planeta ludzi
Agne napisał:
Oczywiście, że jest możliwość wyliczenia dokładnej daty śmierci. Można sobie ją zwyczajnie zaplanować. Ba! Nawet godzinę można ustalić.
Noo tak... Chyba, że postronni odratują nie szanując planów. Mamy wówczas surprise life. :crazy:
 

Irgman_80

Nowicjusz
Dołączył
28 Październik 2015
Posty
81
Punkty reakcji
3
Agne napisał:
Oczywiście, że jest możliwość wyliczenia dokładnej daty śmierci. Można sobie ją zwyczajnie zaplanować. Ba! Nawet godzinę można ustalić. Ale źródłami internetowymi czy wróżkami bym się raczej nie sugerowała.
Ha - dokładnie ;-D
 
Do góry