Czy jej przestało zależeć na mnie? oceńcie sami

Czekon

Nowicjusz
Dołączył
14 Marzec 2012
Posty
5
Punkty reakcji
0
Od 2,5 miesiąca jestem z pewną dziewczyną. Znaliśmy sie wcześniej ale dopiero na sylwestrze zaiskrzyło między nami no i zaczęliśmy sie spotykac. Na początku to ona często wychodziła z inicjatywą spotkania sie, częesto sama pisała do mnie...Teraz jednak zauważyłem, że z jej strony to troche osłabło...teraz to ja zawsze inicjuje spotkania, często pierwszy do niej pisze. Zdarzało sie ze przez cały weekend sie nie odzywała. Ona ma dużo mniej czasu dla mnie. Z drugiej jednak strony kiedy sie widzimy jest naprawde fajnie, chodzimy ze sobą trzymając sie ręce.Kilka razy uprawialismy seks... Kiedy sie widzimy to całujemy sie i przytulamy, jest naprawde fajnie. Ostanio zaprosiłem ją do siebie i kochaliśmy sie...Już naprawde nie wiem co mam myśleć, czy jej zależy na mnie ? Skoro tak to dlaczego nie wychodzi juz z inicjatywą?
 

Wiolcia02

Nowicjusz
Dołączył
9 Marzec 2012
Posty
202
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
Opolskie
Dlaczego nie wychodzi z inicjatywą??? To głupie pytanie ale odpowiem ci na nie: bo ty jesteś facetem, ty powinieneś ją pytać o spotkania, zapraszać, ty powinieneś się o nią starać, jeśli naprawdę chcesz być z tą dziewczyną. Ona po prostu chce dać ci do zrozumienia żebyś teraz ty przejął inicjatywę, żebyś się trochę o nią postarał, żebyś pokazał jej że ci zależy na Niej i na spotkaniach z Nią. Wy faceci czasami jesteście tacy niedomyślni.... :)
 

Leeroy

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2009
Posty
534
Punkty reakcji
28
Miasto
Iława
Może jednak zaproponuj coś ciekawszego niż same przytulanie, sex i pocałunki. Bo takie ciągłe "mizianie" się nudzi. Proponuje jakieś aktywności :p
 

calme

calmeriatka
Dołączył
19 Lipiec 2011
Posty
558
Punkty reakcji
219
Zaproś może ją do kina czy zrób coś takiego 'nietypowego', ale zarazem miłego.
Dziewczyna na pewno się ucieszy, a jeśli nie, to będzie znaczyć, że może nie nie jest Ciebie warta i nie warto się starać.
 

Czekon

Nowicjusz
Dołączył
14 Marzec 2012
Posty
5
Punkty reakcji
0
Ostanio zabrałem ją na drinka do pubu, a w poniedziałek byliśmy w kinie, na każdej randce było fajnie, ale przecież ja nienastarcze z kasą i pomysłami na kolejne randki. Czasami też można po prostu usiąść i pogadać, chyba ze ona traktuje mnie jak źródło darmowej rozrywki
 

moniquemonique

Bywalec
Dołączył
25 Październik 2011
Posty
1 689
Punkty reakcji
96
Miasto
Śląsk, Częstochowa
Dlaczego nie wychodzi z inicjatywą??? To głupie pytanie ale odpowiem ci na nie: bo ty jesteś facetem, ty powinieneś ją pytać o spotkania, zapraszać, ty powinieneś się o nią starać, jeśli naprawdę chcesz być z tą dziewczyną. Ona po prostu chce dać ci do zrozumienia żebyś teraz ty przejął inicjatywę, żebyś się trochę o nią postarał, żebyś pokazał jej że ci zależy na Niej i na spotkaniach z Nią. Wy faceci czasami jesteście tacy niedomyślni.... :)
Bzdura, nie przesadzajmy ale jak się buduje związek to albo sa w tym dwie osoby albo żadna.\
Może sie przyzwyczaiła, że myslisz za nią.
Ona ma jakąś swoja pasje? Jesli tai i poświęca jej czas to ucz sie od niej! Zacznij robić cos co sprawia Ci frajdę.
Zapamiętaj że związek to nie tylko spotkania na wyłączność...

Możesz kiedys delikatnie dac jej do zrozumienia, że było by Ci niezmiernie miło gdybu czasem tez wykazala inicjatywę.
Nie zaczynaj potwornej dlugiej powaznej rozmowy. Po prostu zapytaj jej na czym stoisz i czy dobrze czujesz, że zmierza to w dobrym kierunku...
:)
 

Czekon

Nowicjusz
Dołączył
14 Marzec 2012
Posty
5
Punkty reakcji
0
Kiedy zapytałem moja dziewczyne czy sie spotkamy, nie była pewna czy znajdzie czas, ale kiedy dowiedziała sie ze zabieram ją do kina to nagle okazało sie jednak ze ma czas.. i tak juz jest paru tygodni.Na początku spotykaliśmy tylko po to żeby ze sobą być i to ona sama często pytała o spotkanie... a teraz to ja całkowicie przejąłem inicjatywe, musze wymyslać jej coraz to nowe rozrywki inaczej nie ma czasu dla mnie, zawsze kiedy sie widzimy to całujemy sie i przytulamy, czasami sie kochamy. Czy to normalne? Spotykamy sie tylko raz w tygodniu, dla mnie to za mało, a przecież nie zawsze musimy gdzieś isc...
 

calme

calmeriatka
Dołączył
19 Lipiec 2011
Posty
558
Punkty reakcji
219
Porozmawiaj z nią szczerze, nie wiem jaka jest Twoja dziewczyna i co myśli, ale może być tak, że to było 'zauroczenie' i już nie ma tego zapału do związku co wcześniej.
 

Mexter

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2009
Posty
730
Punkty reakcji
23
Wiek
37
Miasto
Kraków
Każda kobieta to materialistka, jak nie zaspokoisz jej potrzeb po pójdzie do tego który ma kase. Niestety smutna prawda.
 
B

Blancos

Guest
//Czekon - 2x ostrzeżenie, proszę nie zakładać dwóch TRZECH tematów traktujących o tym samym! :)
 

Czekon

Nowicjusz
Dołączył
14 Marzec 2012
Posty
5
Punkty reakcji
0
Jak można sie nudzić przy kimś jeżeli sie go kocha...skoro ma takie podejście to ją rzuce, wiem będzie bolało, ale po co mi dziewczyna która traktuje mnie jak żródło rozrywki
 

Klaudia1992

Nowicjusz
Dołączył
4 Marzec 2012
Posty
3
Punkty reakcji
0
kobieta musi poczuć że Ci na niej zależy i weź sie bardziej staraj bo inaczej to nic z tego nie bedzie seks to nie wszystko w zwiazku
 

CrystalCiTY

Nowicjusz
Dołączył
15 Luty 2012
Posty
206
Punkty reakcji
3

calme

calmeriatka
Dołączył
19 Lipiec 2011
Posty
558
Punkty reakcji
219
Każda kobieta to materialistka, jak nie zaspokoisz jej potrzeb po pójdzie do tego który ma kase. Niestety smutna prawda.
Tak samo jak CrystalCiTY się z tym nie zgadzam. Owszem, niektóre dziewczyny takie są, nie nie wszystkie.
Np, jeśli wezmę pod uwagę siebie. Wolę sama płacić za kino czy za swój rachunek w jakiejś knajpie. Nie lubię gdy ktoś na mnie pieniądze wydaje, a jak już to staram się to w jakiś tam sposób oddać czy się po prostu zrewanżować.

Jak można sie nudzić przy kimś jeżeli sie go kocha...skoro ma takie podejście to ją rzuce, wiem będzie bolało, ale po co mi dziewczyna która traktuje mnie jak żródło rozrywki
Porozmawiaj z nią tak szczerze, spytaj się czy Cię kocha jeszcze... potem dopiero wynieść z tego wnioski i zrób co uważasz za najlepsze.
 

Czekon

Nowicjusz
Dołączył
14 Marzec 2012
Posty
5
Punkty reakcji
0
W sobote pisałem z nią przez chwile sms , wybierała sie do koleżanki, która przyjechała do Polski na weekend. Wkońcu ona przestała odpisywać, przypuszczałem ze sie dawno nie widziały i chcą ze sobą pogadać.( z drugiej jednak strony wiedziałem, że nie będą siedzieć w domu a ona nie odpisała mi specjalnie żebym nie wiedział co robi i gdzie idzie) W tym tygodniu miałem zjazd w szkole i ona wiedziała że raczej nie będe nigdzie wychodził, ale zadzwonił do mnie kumpel z którym pojechałem późnym wieczorem do klubu na piwo. Wchodzimy do srodka, rozglądam sie i widze, że ona i ta jej przyjaciółka siedzą z przy jednym stoliku z jakimiś kolesiami. Przez chwile ich obserwowałem i widziałem że sie dobrze bawią...Wkońcu ona mnie zobaczyła, była bardzo zaskoczona. Ja sobie spokojnie siedziałem dalej...po chwili podeszły do mnie i zaczęły sie tłumaczyć skąd sie tam wzięły...że koleżanka ich tam na siłe wyciągła, wiedziałem że to wszystko kłamstwo. Nic już nie mówiłem, zapytałem tylko czy jej zależy na nas i dlaczego nie odpisywała, powiedziała że nia miała zasięgu i że jej zależy, ona ciągle łapała mnie za ręke i całowała. Wyszedłem stamtąd... Na drugi dzień dostaje od niej sms, odpisałem jej że jak chce pogadać to mozemy sie spotkać...Wytłumaczyłem jej ze jej ufam, ale nie chciałbym tego zaufania stracić...Przytuliłem ją i pocałowałem...
 

moniquemonique

Bywalec
Dołączył
25 Październik 2011
Posty
1 689
Punkty reakcji
96
Miasto
Śląsk, Częstochowa
Mam nadzieje, że miała sensowne wytłumaczenie tych głupot które narobiła w ostatnim czasie?
Zaufanie zaufaniem...ale ona powinna wiedziec, że pracuje się na nie ciężko, a stracić mozna je w przeciągu chwili.

W każdym razie życzę Wam powodzenia :)
 

jjustajj

Nowicjusz
Dołączył
30 Marzec 2010
Posty
80
Punkty reakcji
3
Wiek
34
Miasto
Kraina Ciemności
Dlaczego nie wychodzi z inicjatywą??? To głupie pytanie ale odpowiem ci na nie: bo ty jesteś facetem, ty powinieneś ją pytać o spotkania, zapraszać, ty powinieneś się o nią starać, jeśli naprawdę chcesz być z tą dziewczyną. Ona po prostu chce dać ci do zrozumienia żebyś teraz ty przejął inicjatywę, żebyś się trochę o nią postarał, żebyś pokazał jej że ci zależy na Niej i na spotkaniach z Nią. Wy faceci czasami jesteście tacy niedomyślni.... :)

Zgadzam się w rzeczy samej TY jesteś facetem ;P ty masz się bardziej postarać , zaproś ja na basen, do kina, na jakieś pokazy , nawet na spacerek po zachodzie słońca nad jakąś kałużą :p
 
Do góry