Czy ja się jej podobam?

zziomeq92

Nowicjusz
Dołączył
4 Czerwiec 2009
Posty
8
Punkty reakcji
0
Miasto
z kątowni
CZesc.Mam następującą prośbe o to abyscie stwierdzili czy podobam się mojej przyjaciółce z klasy. Męczy mnie to bo ona mi się okropnie podoba od 6 miesięcy np. Siedze w ławce a o na za mną puka cały czas mnie zaczpia i chce o czyms gadac patrzy mi w oczy i sie usmiecha przy tym (chyba tak robią przyjaciele) na gg lecą teksty typu fajnie sie z tobą gada. z góry thx.
 

darkmack

Zwykły Facet
Dołączył
20 Luty 2009
Posty
715
Punkty reakcji
0
Moim zdaniem daje tobie do zrozumienia, że jest tobą zainteresowana ;)
 

Samar

Nowicjusz
Dołączył
31 Maj 2009
Posty
306
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
?
CZesc.Mam następującą prośbe o to abyscie stwierdzili czy podobam się mojej przyjaciółce z klasy. Męczy mnie to bo ona mi się okropnie podoba od 6 miesięcy np. Siedze w ławce a o na za mną puka cały czas mnie zaczpia i chce o czyms gadac patrzy mi w oczy i sie usmiecha przy tym (chyba tak robią przyjaciele) na gg lecą teksty typu fajnie sie z tobą gada. z góry thx.
[/quote
moim zdaniem tak dlatego powinienes jej zaproponowac spotkanie nie czekaj tylko dzialaj co ci szkodzi
 

trawka13

Bywalec
Dołączył
10 Luty 2009
Posty
1 319
Punkty reakcji
41
chyba tak robią przyjaciele
masz przyklejone tematy, czytaj

na gg lecą teksty typu fajnie sie z tobą gada. z góry thx.
ale jak ona Cię zaczepia to Ty z nią gadasz? czy tylko ona tak pisze, że fajnie się z Tobą gada?
jeżeli rozmawiacie i jest fajnie to nie czekaj tylko działaj, bo się zniechęcie i będzie po ptakach
i nie na gg tylko umów się z nią np. na lody :D złap za rączkę jak będziecie razem, a jak będziecie się żegnać daj całusa :D
 

YoMan

Narcyz :)
Dołączył
24 Styczeń 2007
Posty
4 475
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Włoszczowa
Metody ludzi z forum:
-wyznaj jej milosc
-napisz list (najlepiej przez internet)
-najlepiej utrzymuj kontakt tylko przez gg


a tak na prawde: nie bierz dup.y ze swojej grupy

a jezeli juz tak bardzo chcesz, zapros ja w jakies ciekawe miejsce ;)
 

zziomeq92

Nowicjusz
Dołączył
4 Czerwiec 2009
Posty
8
Punkty reakcji
0
Miasto
z kątowni
W tym roku 28 lipca bende mial 17.

Poprostu nie wygodnie mi stawiac polskie znaki.(przepraszam jesli to cos zlego)
 

zziomeq92

Nowicjusz
Dołączył
4 Czerwiec 2009
Posty
8
Punkty reakcji
0
Miasto
z kątowni
No normalnie nie wytrzymam na gg była taka okazja a ja sie przestraszyłem wydaje mi sie że nie poradze sobie z tym.
 

darkmack

Zwykły Facet
Dołączył
20 Luty 2009
Posty
715
Punkty reakcji
0
Jak nic nie zrobisz w kierunku jej, no to fakt sobie nieporadzisz :] a ona sobie znajdzie kogoś innego :D Jak myślisz ile może czekać aż w końcu jakiś krok zrobisz ??

Kobiety do cierpliwych nienależą:D
 

zziomeq92

Nowicjusz
Dołączył
4 Czerwiec 2009
Posty
8
Punkty reakcji
0
Miasto
z kątowni
udowodnij mi jakims madrym postem, ze to nie podpucha, inaczej zamykam
"Mądry post" nie wiem co masz na mysli wydaje mi sie czasem że uważasz mnie za kogoś innego(czego tu mozna się spodziewac kiedy sie potrzebyje rady) wielkie dziękij YoMan.100% poparcie ehh
 

zziomeq92

Nowicjusz
Dołączył
4 Czerwiec 2009
Posty
8
Punkty reakcji
0
Miasto
z kątowni
Bardzo proste pytanie :) nie wiem ale tak mnie do niej ciągnie że często jakąs głupote palne.Sam sie nie odczepie chyba że macie jakis sposób.
 
Do góry