Czy ja kiedyś przytyje? :(

vandames

Nowicjusz
Dołączył
21 Maj 2010
Posty
22
Punkty reakcji
1
Witam
Mam dziwny oranizm i moim problemem jest to iż nie moge przytyć za nic w świecie...Mam 23 lata ,wzrost 188cm i waże 76kg - i tu rodzi się mój problem.Od zawsze staram się przytyć jednak mój organizm działa na zasadzie "zjedz-przerób-wypróżnij i nic nie zostaw nawet grama!".
Od 10lat pale papierosy ,praktycznie nie pije alkoholu natomiast dużo jem i to wszystko tłuste ,słodkie ,przyznaje że posiłki jem nieregularnie jednak wszysy się dziwią ile jem a efektów nie widze...staram się wieczorami troche poćwiczyć głównie pomki z 15min...
Mówili mi że do 21roku życia człowiek rośnie w górę a pózniej rośnie w szerz tzw. mężnieje ale chyba nie w moim przypadku...czy praktykował ktoś może tableti na apetyt czy cokolwiek innego niekoniecznie zdrowego ale sutecznego?! Prosze o pomoc...jestem w stanie nawet zmieniić tryb życia jeżeli zobacze fekty ehh
Pozdrawiam
 

ZlodziejNickow

Nowicjusz
Dołączył
27 Sierpień 2013
Posty
116
Punkty reakcji
6
vandames napisał:
Od 10lat pale papierosy
Papierosy zacząłeś w wieku 13 lat? :122:
Rzuć palenie. Naprawdę. Papierosy biorą dużo masy. Większość ludzi po rzuceniu palenia momentalnie przybiera na wadze.
 
Y

Yelonek

Guest
mc_donalds.jpg


Warto spróbować. A nuż się uda?
 

Bluesia

Bywalec
Dołączył
30 Marzec 2012
Posty
2 124
Punkty reakcji
127
Też chciałam oto zapytać. Czy w Twojej rodzinie są raczej szczupłe osoby ? Geny mają wiele do powiedzenia w tej materii.
 

vandames

Nowicjusz
Dołączył
21 Maj 2010
Posty
22
Punkty reakcji
1
Bluesia napisał:
Też chciałam oto zapytać. Czy w Twojej rodzinie są raczej szczupłe osoby ? Geny mają wiele do powiedzenia w tej materii.
heh niestety pale od 13 roku życia (wstyd :[ ) ,takie towarzystwo ,takie osiedle zresztą nieważne...co do tych genów to prawdą jest iż należe do rodziny szczupłych ludzi ,nikt nigdy nie chorował na otyłość i tu może być problem a raczej niemoc tego przytycia ;/
McDonald czyli fast&food może by pomógł na zebraniu troche tkanki tłuszczowej ale na ile? pozatym chyba mnie nie stać na wieczne restaurowanie się w takich knajpkach...
 

ZlodziejNickow

Nowicjusz
Dołączył
27 Sierpień 2013
Posty
116
Punkty reakcji
6
Ja ciągle obstawiam przy rzuceniu palenia ;). Naprawdę, masa rzuci potem narzeka na większą wagę :D. Próbowałeś rzucić?
 

Pestka_

Bywalec
Dołączył
4 Lipiec 2013
Posty
142
Punkty reakcji
46
To prawda z tymi fajkami, ale również dlatego, że multum osób po rzuceniu palenia głód nikotynowy bądz też przyzwyczajenie do puszczania dymka zamienia na podjadanie - na przykład mój dziadek. rzucił palenie już 15 lat temu, ale jednym ostrym cięciem, jako postanowienie noworoczne, na które wpadł w sylwestra. Palił po 2 paczki i wyglądał jak suchy wiórek, a jak rzucił to od razu przytył, on zamiast palić jadł landrynki i stale zaglądał do lodówki. od razu zaczął wyglądać jak człowiek.
 

vandames

Nowicjusz
Dołączył
21 Maj 2010
Posty
22
Punkty reakcji
1
hej Czart wielkie dzięki za ten artykuł ,naprawde ciekawy ,mam nadzieje że coś z niego wyniose ;)
Pestka dziękuje za Twoja wypowiedz - taką iście "życiową" ,heh rzucić papierosów napewno nigdy nie rzuce ale jestem pewien że byłbym w stanie ograniczyć palenie do 3-4 dziennie po posiłkach jedynie ,jestem zaparty i naprawde zamierzam się za siebie wziąść ,jeszcze raz dzięki wszystkim za pomoc ;)
 

Bluesia

Bywalec
Dołączył
30 Marzec 2012
Posty
2 124
Punkty reakcji
127
vandames napisał:
co do tych genów to prawdą jest iż należe do rodziny szczupłych ludzi ,nikt nigdy nie chorował na otyłość i tu może być problem a raczej niemoc tego przytycia ;/
To nie problem. Zdrowotnie lepiej być szczuplejszym. No i lepiej patrzeć czy spacja wskoczyła heheh, bo niezły byk może wyskoczyć . Mam na myśli siebie :)


Każda rada zawsze w cenie. A takich na forum nie brakuje ;)
 

annawes

Bywalec
Dołączył
21 Lipiec 2012
Posty
2 810
Punkty reakcji
101
vandames napisał:
rzucić papierosów napewno nigdy nie rzuce
Moja mama zmarła na raka płuc -może jednak warto nie skończyć w ten sposób.Poza tym mój partner przytył po rzuceniu -kiedyś wyglądał jak wiór-teraz jest panem z brzuszkiem(z jednego i drugiego nie byłam i nie jestem zadowolona),więc nie zapomnij o aktywności fizycznej.
 
M

MacaN

Guest
Zacznij ćwiczyć.

// Jeśli nie ćwiczysz, to waga 76 kg. przy tym wzroście jest jak najbardziej OK. Dlaczego chcesz być gruby ?
 
W

wiki9969

Guest
Ja też mam ten problem. Prawidłowa waga u mnie powinna wynosić 52 kg. Niestety z niewiadomych przyczyn waga leci w dół. Jem wszystko to na co mam ochotę, ale też dbam o dostarczanie organizmowi odpowiednich składników. I stąd moje pytanie: W jaki sposób utrzymać tą prawidłową wagę? Bo póki co to nawet do oddania krwi nie chcą mnie dopuścić. :smutas:

Dodam, że problemów ze zdrowiem nie mam.
 
Do góry