Czy istnieje program do wyszukiwania zdjęć?

AsiaAsia1234

Nowicjusz
Dołączył
14 Listopad 2019
Posty
3
Punkty reakcji
0
Witam serdecznie. Mam pytanie odnośnie możliwości wyszukania zdjęć w internecie. Czy jest jakiś program lub ewentualnie ktoś z Was potrafi takie rzeczy wyszukać? Jak to działa?
 

AsiaAsia1234

Nowicjusz
Dołączył
14 Listopad 2019
Posty
3
Punkty reakcji
0
Próbuję. Dodałam nawet wtyczkę go Chrome i nie widzę możliwości dodania zdjęcia.

AsiaAsia1234 napisał:
Próbuję. Dodałam nawet wtyczkę go Chrome i nie widzę możliwości dodania zdjęcia.
Ok mam. Znalazłam na youtube jak wyszukiwać za pomocą google grafika w telefonie. Jeżeli ktoś potrzebowałby takowej informacji to aby móc skorzystać w telefonie z tej opcji to trzeba w ustawieniach przeglądarki Chrome wybrać "wersję na komputer".
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Nie pisałaś, że chcesz szukać na telefonie. Na komputerze będąc na stronie Google przechodzisz do zakładki grafika i przeciągasz obraz np z pulpitu na okienko przeglądarki.
 

AsiaAsia1234

Nowicjusz
Dołączył
14 Listopad 2019
Posty
3
Punkty reakcji
0
Nie pisałaś, że chcesz szukać na telefonie. Na komputerze będąc na stronie Google przechodzisz do zakładki grafika i przeciągasz obraz np z pulpitu na okienko przeglądarki.
Dziękuję mimo wszystko za zainteresowanie. A mam odnośnie mojego problemu pytanie. Otóż otrzymałam link, w który weszłam (nie klikam w linki, ale co mnie pokusiło). Był to link do YouTube oczywiście fałszywej strony. Jestem pewna, że było to włamanie. Zrobiłam całkowity format telefonu, nie pozwoliłam na przywrócenie systemu tylko wygrałam na nowo. Pozmieniałam hasła do konta bankowego, Messenger, Gmail itp. Jakich szkód mógł mi dokonać. Do jakich rzeczy w telefonie miał dostęp? Wiadomości, lista kontaktów w telefonie, zdjęcia? Nie wiem może mam napisać nowy post, nie chciałam zaśmiecać. I jak sprawdzić czy nie wykorzystuje mojego Gmail do zakładania kont gdzieś tam. Bo niby da się to sprawdzić w ustawieniach google w logowaniach ale to bujda, gdyż loguje się do allegro za pomocą Gmail i mi tego nie pokazuje. Jak to sprawdzić?
 

zosiakier

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2020
Posty
4
Punkty reakcji
0
po wpisaniu w google photo free będzie bardzo dużo stron darmowych ze zdjęciami
 

aga234

Nowicjusz
Dołączył
18 Sierpień 2016
Posty
85
Punkty reakcji
4
Dziękuję mimo wszystko za zainteresowanie. A mam odnośnie mojego problemu pytanie. Otóż otrzymałam link, w który weszłam (nie klikam w linki, ale co mnie pokusiło). Był to link do YouTube oczywiście fałszywej strony. Jestem pewna, że było to włamanie. Zrobiłam całkowity format telefonu, nie pozwoliłam na przywrócenie systemu tylko wygrałam na nowo. Pozmieniałam hasła do konta bankowego, Messenger, Gmail itp. Jakich szkód mógł mi dokonać. Do jakich rzeczy w telefonie miał dostęp? Wiadomości, lista kontaktów w telefonie, zdjęcia? Nie wiem może mam napisać nowy post, nie chciałam zaśmiecać. I jak sprawdzić czy nie wykorzystuje mojego Gmail do zakładania kont gdzieś tam. Bo niby da się to sprawdzić w ustawieniach google w logowaniach ale to bujda, gdyż loguje się do allegro za pomocą Gmail i mi tego nie pokazuje. Jak to sprawdzić?
W koncie google klikasz w ikonkę i "zarządzaj kontem" -> bezpieczeństwo i niżej masz: Aplikacje innych firm mające dostęp do konta. Mam nadzieję, że o to Ci chodziło.
 

Chomiko

Nowicjusz
Dołączył
26 Sierpień 2020
Posty
4
Punkty reakcji
1
Nie rozumiem pytania, jak do wyszukiwania zdjęć? Są strony z darmowymi obrazkami i tam zazwyczaj masz kategorie itp :)
 
Do góry