Czy Gracie Na Jakimś Instrumencie?

Troll

obcesowy
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
9 932
Punkty reakcji
158
Miasto
upper silesia
bassplayer.jpg
 

mana47

Nowicjusz
Dołączył
6 Lipiec 2010
Posty
31
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Łódź
Ja gram na pianinie (i każdym podobnym instrumencie, jak np. keyboard). Skończyłam I stopień szkoły muzycznej na fortepianie. Amatorsko pogrywam na gitarze, ale średnio mi się chce. Mam słabość do dźwięku basu i marzy mi się perkusja.
 

Waaning

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2010
Posty
40
Punkty reakcji
1
Miasto
Biała Podlaska
A ja już gram siódmy na skrzypcach, i zacząłem na perkusji. stary chce, żeby sprawdził, czy leży mi saksofon, ale mnie jakoś do niego nie ciągnie. tak samo gitara. nie czuję do niej powołania. jakbym miał już gdzieś grać przyszłościowo, to tylko skrzypki i perkusja.
 

astana

absolwent
Dołączył
23 Styczeń 2009
Posty
1 305
Punkty reakcji
2
Pianino, keyboard, przy czym na razie w tej kwestii "raczkuję". Później chciałabym się nauczyć grać na perkusji.
 

Syachu_

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2011
Posty
25
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Śląsk
Kiedyś na keyboardzie grałam, ale po ok 3 latach przestałam, obecnie uczę się na gitarze, marzy mi się też perkusja, ale najpierw wole gitarę opanować ;)
 

Magda Wiśniewska

Nowicjusz
Dołączył
20 Luty 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Moim ukochanym instrumentem jest flet, od lat poprzeczny, ale ostatnio też folkowe fujarki i flażolet, mają niesamowite możliwości brzmieniowe!
 

high_heels

Nowicjusz
Dołączył
24 Luty 2012
Posty
102
Punkty reakcji
0
ja gram głównie na bębnach, teraz się uczę (taki zakład z kumplami) grac na tym http://www.takapaka.pl/Produkt/407/mini_bongo xD przyznaje ze trudno :D
 

kreoss

Miłościwie Wam Panujący
Dołączył
9 Sierpień 2008
Posty
535
Punkty reakcji
4
Miasto
Gliwice
Gitara klasyczna, i akustyczna 12 strunowa. Gram od 2 lat, barowe już zacnie łapię, tylko B sprawia mi trudności drobne jeszcze :)
 
Do góry