Czy Gracie Na Jakimś Instrumencie?

nowitzki

Nowicjusz
Dołączył
25 Grudzień 2009
Posty
29
Punkty reakcji
0
Wiek
45
Miasto
Poznań
Gram na gitarze elektrycznej od około już 10 lat. Taka rada dla początkujących, jeżeli na początku coś ciebie boli np. bo długich ćwiczeniach to daj sobie na razie spokój. Później dopiero weź to od nowa, często rozluzuj rękę trzepiąc ją(tzn. wiesz o co mi chodzi, nie ma tu żadnych podtekstów erotycznych) i tak ciągle. Na początku będzie boleć, opuszki palców będą się przyzwyczajały ale później będzie z górki.
 

Spryciara

Nowicjusz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
15
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Ja gram na flażolecie :D Na gitarze uczę się grac . Na nerwach to raczej kazdy umie. :p nie którzy w tej dziedzinie nawet posiadają specjalny talent.
 

Wisnia15

Nowicjusz
Dołączył
2 Styczeń 2010
Posty
4
Punkty reakcji
0
A ja od 7 lat gram na akordeonie :) super instrument. Szkoda że niektórzy mają do niego uprzedzenie :( i właśnie do tych uprzedzonych mówię że jak nie wiedzą o czym mówią to lepiej niech nie gadają:p Niech taki sobie posłucha np. "Libertango" Piazzolli. Genialny utwór. polecam:)
 

Lillka16

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2008
Posty
228
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Lubsko//Normanton (UK)
No to tak na poczátku w szkole uczylam sie cos pogrywac na pianinie (teraz w domu czasem spontanicznie jeszcze gram na keyboadzie;])
Gitara klasyczna taka prosta z elevation gram z 2 lata
Gitara elektryczna richwood re 129 od kilku miesiecy fajnie w wolnym czasie pojamowac w garazu ze znajomymi ;]
Mam nadzieje ze w przyszlosci uda mi sie zainwestowac w Gibson Les Paul
Bo ta gitara to istny cud, mialam przyjemnosc tylko raz przypadkowo na takiej grac ;))
 

Misuzu

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2009
Posty
55
Punkty reakcji
0
Wiek
29
A co tak pogrywacie w garażu jeśli można wiedzieć? Jakieś covery?
 

Lillka16

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2008
Posty
228
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Lubsko//Normanton (UK)
A co tak pogrywacie w garażu jeśli można wiedzieć? Jakieś covery?

Taaa covery np: Ac/Dc najczęściej Back in black, Highway to hell :D
Dżem Whiskey, wehikuł czasu ^^
Zeppelinów Stairsway to heaven ;]
Jeff black camel Hussein Boon
A teraz uczę sie Scorpions "You're Lovin' Me To Death" x]


Btw co do mojej gitary zrobiłam literówkę powinno być re 125 sorry ;]
 

Misuzu

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2009
Posty
55
Punkty reakcji
0
Wiek
29
No to widzę, że repertuar już spory :) Życzę powodzenia w jego powiększaniu :) hehe
 

ptsd

Nowicjusz
Dołączył
3 Kwiecień 2010
Posty
2
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Ja gram na skrzypcach :sexy:
Jak dla mnie to zdecydowanie najwspanialszy instrument :p
 

EverybodyFrytki

Nowicjusz
Dołączył
27 Październik 2009
Posty
41
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Łomża
A ja od 7 lat gram na akordeonie :) super instrument. Szkoda że niektórzy mają do niego uprzedzenie :( i właśnie do tych uprzedzonych mówię że jak nie wiedzą o czym mówią to lepiej niech nie gadają:p Niech taki sobie posłucha np. "Libertango" Piazzolli. Genialny utwór. polecam:)

Popieram, uwielbiam akordeon! I polecam jeszcze la noyee yanna tiersena, jeśli chodzi o akordeaon.

A ja skończyłam szkołę muzyczną na gitarę i gram jeszcze na pianinie. Chciałabym grać jeszcze na altówce ale nie wychodzi. :D
 

Anestia

Nowicjusz
Dołączył
5 Lipiec 2010
Posty
5
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Ja tam zawsze lubiłam muzykę w każdej postaci ^^ . Kiedy miałam 7 lat troszkę uczyłam się na pianinie ale potem długo nie grałam. Wróciłam do tego instrumentu 2 lata temu. Oprócz tego gram już prawie 6 lat na flecie poprzecznym :D
 

V jak Vendetta

Nowicjusz
Dołączył
28 Lipiec 2010
Posty
33
Punkty reakcji
0
Szacun, ja zamiast sztuce muzycznej poświęciłem się wizualnej, dlatego w graniu na instrumentach mam gigantyczne braki, ale chcę zacząć grac na gitarze ;)
Właśnie robię rozeznanie w różnych sklepach.
W innym wątku dałem namiary na zestaw z redcoon.pl, który mnie interesuje, bo jest duży i tani :p
Ciekaw jestem opinii. Jak ludzie przytakną to kupię i będę po raz pierwszy w życiu wymiatał na własnym wiośle :D
 

piotera

Nowicjusz
Dołączył
26 Sierpień 2010
Posty
3
Punkty reakcji
0
gram na klasyku i mam nadzieje przerzucić się na bas:> ponoć WIELKIEJ różnicy nie ma...
 

radioaktywna

Bywalec
Dołączył
13 Sierpień 2009
Posty
1 123
Punkty reakcji
37
Miasto
opolskie
Były dwa podejścia w moim życiu do gitary, ale minęło. Nie do tego mnie stworzyli. Aktualnie zakupuję harmonijkę ustną i zabieram się za naukę, przez znajomego i internet, w domowym zaciszu. Zobaczymy, co wyjdzie. A instrument, który dla mnie jest po prostu sam w sobie magią i, którego mogłabym słuchać non stop to bas i wcześniej wspomniana harmonijka ustna. :)
 
Do góry