Czy etui na iPhone będą pasowały na Huawei i odwrotnie?

TinnLinn

Nowicjusz
Dołączył
2 Kwiecień 2017
Posty
40
Punkty reakcji
1
Miasto
🤷🏻‍♀️
Wiem, głupie pytanie.
Planuję kupić sobie Huawei p9 lite 2017 i zastanawiam się, czy etui na iPhone np. z H&M czy podobnych sklepów będą na taki telefon pasować. I jeśli tak, to prosiłabym o radę co do typu etui, w sensie np. etui na iPhone X pasuje na Huawei P20.
 

Menua

Nowicjusz
Dołączył
1 Sierpień 2017
Posty
32
Punkty reakcji
2
Musisz przymierzyć lub zapytać w sklepie, aczkolwiek moim zdaniem etui na iPhona będzie się różnić od tego na Huawei i chodzi dosłownie o milimetry jaki nakładkę na głośnik itd, są to bardzo ważne szczegóły. jaki budżet posiadasz na ten cel, na jego zakup?
 

marseilaa

Nowicjusz
Dołączył
15 Marzec 2018
Posty
95
Punkty reakcji
11
Wiek
35
Raczej etui sa robione pod konkretny model, mają nie tylko kształt i wymiary dostosowane pod dany telefon, ale też własnie otwory na wejście słuchawkowe, głosnik, kamerkę itd. Więc moim zdaniem pasować nie będzie.
 

milatam

Stały bywalec
Dołączył
22 Listopad 2017
Posty
1 454
Punkty reakcji
175
Nie będą pasować. Ja mam Huawei P8 Lite. Mam coś ala ramka z gumy w którą wciskasz telefon. Pisze na tym tylko iPaky. Jest dopasowane co do milimetra pod telefon. Chodzi o wycięcia na dwa głośniki, mikrofon który... jakiś de.bi.l zamontował w tym telefonie u góry :) Dodatkowo są przyciski na boku, volume i power i w etui są podnto dorobione dodatkowe gumki. Wycięcia na aparat, wtyczkę słuchawek, ładowarki.
Moim zdaniem ciężko będzie dopasować coś takiego od appla pod huaweia.

Ps. Gdy będziesz szukać P9 Lite nie daj się wujać na ram. Szukaj telefonu z 3GB ram. Są dwie wersje P9 Lite. Jedna z 2016 a druga z 2017. Ta druga ma 3GB ram. Czy warto? Tak, warto.
 
Do góry