Czy dla kobiet liczy się wielkość penisa

Stalowy

Bywalec
Dołączył
20 Maj 2021
Posty
1 338
Punkty reakcji
80
Wiek
40
Miasto
Tajemnicze miejsce...
Co do temaciku, to podtrzymuje to, co wcześniej powiedziałem w tym temacie. Wielkość ptaka u faceta się nie zawsze liczy, bo to zależy od podejścia kobiet do takiej sprawy. Jednej się to spodoba, a drugiej już nie spodoba. I faceci na to nic nie poradzą.
Jeśli kobieta jest rozsądna, poważna i ma swoją wartość, to dla takiej kobiety wielkość ptaka nie zrobi wrażenia, bo inaczej do tego podejście i nawet uzna takiego faceta za jakiegoś palanta i desperata seksualnego.
Nie chce obrażać, ale to tak wygląda.

Ale można się z tym zgadzać albo i nie. Wolność myśli i poglądów ludzi.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

wiki9969

Dzieciak
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
VIP
Dołączył
27 Marzec 2020
Posty
1 100
Punkty reakcji
134
Miasto
Dzielnica Łódzka
Ale Wiki, co ma inteligencja, charakter i osobowość do doznań podczas penetracji?
Żyjemy w czasach wyuzdanych, w których jak niektórzy by mogli to chodziliby po ulicach nago. Żyjemy w czasach w których sex nie jest tematem tabu. A ludzie nie zastanawiając się zbyt długo potrafią pójść do łóżka z pierwszą lepszą osobą. A później pojawiają się tego typu pytania jak to zawarte w tym wątku.

Co ma inteligencja do penetracji? Wiele. Są kobiety dla których sex to tylko sex. Wówczas wygląd partnera i ewentualna wielkość jego przyrodzenia może mieć znaczenie. Wtedy to i ze zwykłym Sebikiem z blokowiska taka dziewczyna pójdzie do łóżka bo sprawi jej przyjemność. Malo tego, jeżeli później z kimś zwiąże się na stałe to z czasem może dążyć do zdrady. Powód? Partner nie będzie dla niej wystarczający.
Ale jest też drugi rodzaj kobiet. Kobiet dla których przede wszystkim będzie miał znaczenie człowiek. Człowiek przy którym będą czuły się szczęśliwe, z którym będą mogły pogadać o wszystkim i o niczym i tak jak napisał Kibic Polski, będą z nim w związku. Taki człowiek swoją obecnością, sposobem bycia no i rzecz jasna zbliżeniem może dać kobiecie pełne spełnienie. Dla nich przypadkowy sex jest jak pobyt w rosyjskiej kolonii karnej, czyli nic przyjemnego. Także wielkość tutaj nie odgrywa żadnej roli. 😛 Tak, wiem że w obecnych czasach ciężko mówić o sexie, który będzie zapoczątkowany prawdziwą i oddaną miłością, ale i takie związki się zdarzają. 🙂 Ale jak wcześniej wspomniałam w tych wyuzdanych czasach mało kto to zrozumie. 😛
 

glowonog

feniks
VIP
Dołączył
14 Maj 2017
Posty
1 863
Punkty reakcji
160
Wiki, ja o chlebie, Ty o niebie.

Przyjemność w łóżku to jedno, a związek to drugie. Oczywiście w pewnym sensie jest to ze sobą powiązane, ale zaraz dojdziesz do momentu, w którym stwierdzisz, że wyparcie związane z brakiem prawdziwej rozkoszy jest normalne. No więc - nie jest. Tak samo, jak nie należy się rozkoszy wstydzić, a seks nie musi być tematem tabu (bo niby dlaczego musi?) Tyle się mówi o seks edukacji, o tym, by ludzie wiedzieli to, co chcą wiedzieć, by nagle przyszedł ktoś i powiedział "seks to tabu, odkryjesz co masz odkryć w swoim czasie".

Wiesz, do czego to prowadzi? Do związków, w których jedna kobieta trafi dobrze, a druga po 20 latach małżeństwa nie będzie wiedziała czym w ogóle jest orgazm. NA CALE SZCZĘŚCIE te czasy mijają bezpowrotnie.
 

Kibic Polski

Stały bywalec
Dołączył
18 Kwiecień 2018
Posty
2 274
Punkty reakcji
196
Jak dla mnie jest to debilny temat. Naturalnie że "długość ma znaczenie" ale jak autor wątku w takim razie wyobraża sobie życie impotenta?
W chwili uświadomienia sobie że "już nigdy więcej" powinien on sobie życie odebrać?
Przecież to że kobieta idzie z kimś do łóżka jest wynikiem tego że on ją czymś oczarował a nie że kobieta ma rentgen w oczach.
Taki związek może się rozpaść ale on nie jest skazany na niepowodzenie.
Wyobraźmy sobie pana k bądź stalowego że mają po 40 cm. I co? Każda kobieta na nich sie rzuci?
To byście się dopiero zdziwili.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

glowonog

feniks
VIP
Dołączył
14 Maj 2017
Posty
1 863
Punkty reakcji
160
Jak dla mnie jest to debilny temat. Naturalnie że "długość ma znaczenie"
Dla mnie nie, bo kto pyta, ten nie błądzi. Jesli jest to młody człowiek, który się nad tym zastanawia, wart mu odpowiedzieć. Pani w szkole pewnie umie tylko puścić film z lat 90. W klasie nie zapyta, bo dziewczyny go wyśmieją, gdzieś więc zapytać musi.



Przecież to że kobieta idzie z kimś do łóżka jest wynikiem tego że on ją czymś oczarował a nie że kobieta ma rentgen w oczach.
Taki związek może się rozpaść ale on nie jest skazany na niepowodzenie.
Oczywiście. Wiele zależy też od kobiety i jej ciała. Jedna poważnie będzie odczuwać przyjemność przy powiedzmy 12 cm penisie, inna nie.

Wyobraźmy sobie pana k bądź stalowego że mają po 40 cm. I co? Każda kobieta na nich sie rzuci?
To byście się dopiero zdziwili.
Przy 40 cm to każda by uciekła. Przy 20 już by miała błysk w oku.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Stalowy

Bywalec
Dołączył
20 Maj 2021
Posty
1 338
Punkty reakcji
80
Wiek
40
Miasto
Tajemnicze miejsce...
To prawda, co tutaj napisała koleżanka wiki9969.
W dzisiejszych czasach na punkcie seksu ludziom coraz częściej odbija... Wystarczy sobie wejść w sieci na specjalne serwisy erotyczne, których jest trochę i one powstały po to, by jednocześnie: dawać innym przyjemność seksualną i za to płacić. Najczęściej, bo może się trafić taka osoba, która nie będzie chciała kasy za seks i taka, która nie będzie chciała za to płacić.
No i w takich serwisach jest dozwolone umieszczanie swoich nagich zdjęć i pokazywanie różnych dziwactw publicznie.
Ale ludzie, którzy przebywają w tego typu miejscach i umawiają się na seks ( o ile dojdzie do realnego spotkania ), robią to najczęściej dla przyjemności i dla kasy. Poza tym szukanie w takich miejscach: przyjaźni, miłości, uczucia to raczej nie jest dobry pomysł.
Tam się szuka jedynie samej przyjemności seksualnej, i to też za korzyść finansową. Dość często, jak się przeczyta profil kobiet które się tam ogłaszają, to one oczekują kasy za seks. Czyli świadczą normalne usługi seksualne, jak kobiety w agencjach towarzyskich. Tylko kobiety też świadczą takie "usługi" prywatnie, w różnych miejscach i do tego stawiają pewne wymagania i oczekiwania. Same na to wskazują właśnie na tego typu serwisach erotycznych, w opisie.
Faceci, którzy nie spełnią takich oczekiwań, sa olewani i tyle. W takich miejscach nikt nie ma najczęściej albo wcale dla nikogo sentymentów i uczuć pozytywnych.

Liczy się tylko: przyjemność, seks i korzyść finansowa za to.
 

Kibic Polski

Stały bywalec
Dołączył
18 Kwiecień 2018
Posty
2 274
Punkty reakcji
196
Jesli jest to młody człowiek, który się nad tym zastanawia, wart mu odpowiedzieć.
Nie pomyślałem że to nastolatek. Wyszedłem z założenia że to ktoś starszy a ci powinni mieć pewne doświadczenie.
Zabawne też że jako nastolatek mogłem też mieć ten problem. Pewnie zaraz po "nieśmiałości do kwadratu"
Przy 40 cm to każda by uciekła. Przy 20 już by miała błysk w oku.
Legendarny Wieniawa chwalił się że ma 40 cm. Ale robił to "pod wpływem" to może "pod wpływem" mu on rósł?

Liczy się tylko: przyjemność, seks i korzyść finansowa za to.

Pomyśleć że tacy ludzie mogą kiedyś rządzić w tym kraju. Po co takiemu 40 cm?
 

Stalowy

Bywalec
Dołączył
20 Maj 2021
Posty
1 338
Punkty reakcji
80
Wiek
40
Miasto
Tajemnicze miejsce...
A ja mam normalnego i z tego jestem zadowolony.

Ja nigdy nie miałem kompleksu, tak jak niektórzy faceci jeżeli chodzi o nie dużego ptaka. Dla wielu facetów "mały ptak" to jest: kompleks, z którym źle się czują.
A niepotrzebnie. Ale są też kobiety, które potrafią olać facetów tylko dlatego, że mają oni "za małego... ". To jest głupie u takich kobiet.
No ale kto zmieni takie kobiety w ich myśleniu i przekonaniu?
 

kaziuziuta

Nowicjusz
Dołączył
1 Grudzień 2011
Posty
95
Punkty reakcji
2
To prawda, co tutaj napisała koleżanka wiki9969.
W dzisiejszych czasach na punkcie seksu ludziom coraz częściej odbija... Wystarczy sobie wejść w sieci na specjalne serwisy erotyczne, których jest trochę i one powstały po to, by jednocześnie: dawać innym przyjemność seksualną i za to płacić. Najczęściej, bo może się trafić taka osoba, która nie będzie chciała kasy za seks i taka, która nie będzie chciała za to płacić.
No i w takich serwisach jest dozwolone umieszczanie swoich nagich zdjęć i pokazywanie różnych dziwactw publicznie.
Ale ludzie, którzy przebywają w tego typu miejscach i umawiają się na seks ( o ile dojdzie do realnego spotkania ), robią to najczęściej dla przyjemności i dla kasy. Poza tym szukanie w takich miejscach: przyjaźni, miłości, uczucia to raczej nie jest dobry pomysł.
Tam się szuka jedynie samej przyjemności seksualnej, i to też za korzyść finansową. Dość często, jak się przeczyta profil kobiet które się tam ogłaszają, to one oczekują kasy za seks. Czyli świadczą normalne usługi seksualne, jak kobiety w agencjach towarzyskich. Tylko kobiety też świadczą takie "usługi" prywatnie, w różnych miejscach i do tego stawiają pewne wymagania i oczekiwania. Same na to wskazują właśnie na tego typu serwisach erotycznych, w opisie.
Faceci, którzy nie spełnią takich oczekiwań, sa olewani i tyle. W takich miejscach nikt nie ma najczęściej albo wcale dla nikogo sentymentów i uczuć pozytywnych.

Liczy się tylko: przyjemność, seks i korzyść finansowa za to.
W takim razie po co ty wchodzisz na takie portale?

Każdy kto kiedykolwiek uprawiał seks wie, ze długość nie ma znaczenia, znaczenie ma grubość. Tutaj jest to fajnie opisane:
 

Saymon

Stały bywalec
Dołączył
24 Sierpień 2007
Posty
1 414
Punkty reakcji
165
Miasto
Polska
Jak już takie tuzy intelektu jak Kibic i
Głowonóg udzielili się tutaj przeważnie nie na temat ale zawsze.... to ja rozczaruje tych dwóch.
A więc dla większosci kobiet rozmiar ma znaczenie, będą mówić że nie że inteligencja itd,,,,, ale ma.... i tyle w temacie.
 

dawid128

Nowicjusz
Dołączył
23 Kwiecień 2022
Posty
309
Punkty reakcji
8
To prawda, co tutaj napisała koleżanka wiki9969.
W dzisiejszych czasach na punkcie seksu ludziom coraz częściej odbija... Wystarczy sobie wejść w sieci na specjalne serwisy erotyczne, których jest trochę i one powstały po to, by jednocześnie: dawać innym przyjemność seksualną i za to płacić. Najczęściej, bo może się trafić taka osoba, która nie będzie chciała kasy za seks i taka, która nie będzie chciała za to płacić.
No i w takich serwisach jest dozwolone umieszczanie swoich nagich zdjęć i pokazywanie różnych dziwactw publicznie.
Ale ludzie, którzy przebywają w tego typu miejscach i umawiają się na seks ( o ile dojdzie do realnego spotkania ), robią to najczęściej dla przyjemności i dla kasy. Poza tym szukanie w takich miejscach: przyjaźni, miłości, uczucia to raczej nie jest dobry pomysł.
Tam się szuka jedynie samej przyjemności seksualnej, i to też za korzyść finansową. Dość często, jak się przeczyta profil kobiet które się tam ogłaszają, to one oczekują kasy za seks. Czyli świadczą normalne usługi seksualne, jak kobiety w agencjach towarzyskich. Tylko kobiety też świadczą takie "usługi" prywatnie, w różnych miejscach i do tego stawiają pewne wymagania i oczekiwania. Same na to wskazują właśnie na tego typu serwisach erotycznych, w opisie.
Faceci, którzy nie spełnią takich oczekiwań, sa olewani i tyle. W takich miejscach nikt nie ma najczęściej albo wcale dla nikogo sentymentów i uczuć pozytywnych.

Liczy się tylko: przyjemność, seks i korzyść finansowa za to.
Zawsze ludzią odbijało na punkcie seksu , prostytucja była od zawsze , ludzie szukali seksu zawsze . Zmieniała się jedynie forma , kiedyś to ludzie zgadywali się przez kolegów , koleżanki i uprawiali seks teraz to bardziej internet wszedł i ludzie w ten sposób się poznaja i uprawija seks. Ocywiście teraz też ludzie poznają się w realu itp. , ale jest jednak obecnie już dużo ludzi co poznaje sie przez internet , moze tez trochę niesmiałość ludzi .

A co do seksu za kase to w Polsce to poszło mocno przez internet , w innych krajach np. Tajlandia , Malezja , iran , Wietnam i inne kraje Azji , chyba nawet coś we Francji , Holandii w europie jest , że są całe dzielnice prostytucji.
 

dawid128

Nowicjusz
Dołączył
23 Kwiecień 2022
Posty
309
Punkty reakcji
8
Tak, wiem że w obecnych czasach ciężko mówić o sexie, który będzie zapoczątkowany prawdziwą i oddaną miłością, ale i takie związki się zdarzają.
A myślisz , ze np. 100 lat temu albo 200 lat temu to wszyscy ludzie uprawiali tylko seks z miłości ? Uważam , że jak teraz sie mówi , ze ludzie uprawiają seks dla zabawy to takie rzeczy były nawet i przed 2 wojną światową a nawet 200 lat temu. Nawet chyba Warszawa przed wojna miała dzielnice rozpusty i inne miasta tez miały. Ludzie tez siebie zdradzali , też uprawiali seks przypadkowo itp.
Myślę , ze obecnie jest to bardziej eksponowane jedynie ze względu na internet.
 
Do góry