Czy dla kobiet liczy się wielkość penisa

ddy

Nowicjusz
Dołączył
29 Wrzesień 2020
Posty
12
Punkty reakcji
0
Czy dla kobiet wielkość ma aż tak duże znaczenie? Pytam, bo jedni twierdzą, że tak inni nie. W kulturze istnieje kult dużych penisów. To trochę tak jak u kobiet z małymi piersiami. Czy są ewentualnie jakieś techniki dzięki którym można zyskać dodatkowych kilka centymetrów?
 

wiki9969

Dzieciak
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
VIP
Dołączył
27 Marzec 2020
Posty
1 100
Punkty reakcji
134
Miasto
Dzielnica Łódzka
Wszelkie reklamy w tym temacie będą usuwane. Piszę to z pełną świadomością, że niektórzy mogą mieć do mnie o to pretensje. Jestem medykiem - stawiam na zdrowie.

Co do wielkości to zacytuję pewnego użytkownika tego forum "to nie różdżka sprawia cuda tylko magik różdżką".
 

glowonog

feniks
VIP
Dołączył
14 Maj 2017
Posty
1 863
Punkty reakcji
160
"to nie różdżka sprawia cuda tylko magik różdżką".

I tak i nie. Z całą pewnością jest różnica w odczuciach między 15, a 20 cm i większym obwodem. Są pozycje płytkie i głębokie, można je wykorzystywać, by regulować doznania i niwelować trochę różnice w wielkości, ale oczywistym jest, że w pozycjach głębokich doznania są większe. Jeśli osoba z dużym penisem potrafi zapewnić kobiecie te same wrażenia w pozycjach płytkich, to pomyśl, co się dzieje przy głębokich ;)

Co do zyskania kilku centymetrów - proponuje samochód sportowy i wypchany portfel :p Tak zwane przedłużenie, znane w kulturze od dawna.
 

pan k

Bywalec
Dołączył
7 Lipiec 2011
Posty
3 419
Punkty reakcji
105
Miasto
Dąbrowa Górnicza
Takie zachowania można
Uznać za poważną chorobę
Psychiczną kilku powodów.
1 bezpieczeństwo i godność.
Większość czarnych i
Widać to szczególnie Afryce
Południowej ma HIV i
Ta grupa charakteryzuje się
Agresją i przemocą seksualną.
Przez to padają ofiarą agresji i
Tego powodu ta grupa powinna
Mieć zakaz wstępu do Europy
I powodu HIV .
Pomimo zagrożenia
Perwersja zastępuje rozum i
To wyjaśnia czemu pomimo
Ryzyka HIV łapią go od tej grupy.
Dlatego takie związki powinny być
Prawnie zakazane.
2 kult religijny i perwersyjny
Konia i chodzi o zwierzę.
Kobiety zachwycone tym zwierzęciem
Traktują to zwierzę jak kult
Religijny i perwersje bo
Widać temu zwierzęciu penisa.
Nic dziwnego że Bóg
swoich przykazaniach dał wszystkim
Ludzią zakaz kontaktu że zwierzętami
A szczególnie kobietą.
3 wkładanie sobie do ciała
Przedmiotów oprócz uszkodzenia
Ciała powodu uszkodzenie psychiczne.
Które skutkują dotykanie się czarnymi
I kult konia.
4 przez zanik rozumu padają ofiarą
Oszustwa i przemocy.
 
Ostatnia edycja:

Kibic Polski

Stały bywalec
Dołączył
18 Kwiecień 2018
Posty
2 271
Punkty reakcji
196
Wpisy pana k to czysta poezja. Nikt tak nie potrafi pisać na temat.
 

glowonog

feniks
VIP
Dołączył
14 Maj 2017
Posty
1 863
Punkty reakcji
160
Pan K ma po prostu problem nawet z dużymi penisami.

Panie K, wyrazy współczucia.
 

Stalowy

Bywalec
Dołączył
20 Maj 2021
Posty
1 333
Punkty reakcji
79
Wiek
40
Miasto
Tajemnicze miejsce...
Witam.

Cóż ja mógłbym powiedzieć w tym temacie? Moim zdaniem, to zależy od podejścia kobiet do takiej sprawy. Różnie kobiety mogą podchodzić do sprawy: wielkości ptaka.
Jednej to przypasuje, drugiej już nie. Są faceci, którzy się tym "jarają", że kobiety lubią większe rozmiary, a to jest według mnie głupota.
I znowu, z moich obserwacji wynika ( a przeglądałem też różne portale erotyczne w sieci ), iż często kobiety do takiej sprawy podchodzą sceptycznie.
Poczytałem sobie opisy kobiet na profilach, również na normalnych portalach randkowych i one często tam się odnoszą do facetów, którzy się chwalą "ptakami", bo wysyłają zdjęcia ptaków swoich kobietom, i to też od razu.
I kobiety to oceniają negatywnie, uważając takich facetów za debili, za niemyślących i za prymitywnych.
Takie są wpisy niektórych kobiet, na profilach, jakie mają opinie na ten temat.
Więc tacy faceci sami z siebie robią "pajaców" tzw. Nie obrażam, ale takie są opinie niektórych kobiet.
No a wiadomo, każdy sam sobie na swój temat wyrabia opinię, po swoim zachowaniu i tak inni to odbierają.
 

glowonog

feniks
VIP
Dołączył
14 Maj 2017
Posty
1 863
Punkty reakcji
160
I znowu, z moich obserwacji wynika ( a przeglądałem też różne portale erotyczne w sieci ), i
Nie no, widzę, że niezły z Ciebie ekspert. Jak przeglądałeś portale erotyczne, to nie mam pytań, temat można zamknąć.

Ty tak na poważnie, czy trollujesz?
 

Stalowy

Bywalec
Dołączył
20 Maj 2021
Posty
1 333
Punkty reakcji
79
Wiek
40
Miasto
Tajemnicze miejsce...
Nie no, widzę, że niezły z Ciebie ekspert. Jak przeglądałeś portale erotyczne, to nie mam pytań, temat można zamknąć.

Ty tak na poważnie, czy trollujesz?
Wiesz, nigdy nie trollowałem.
Zarzucano mi to nie raz i mylono to z normalną dyskusją na forum.
A ja potrafię się też bronić od bezpodstawnych zarzutów. Tylko to bardziej na prywatnej wiadomości, bo na postach, gdzie nie jest to już na temat, można za to otrzymać niepotrzebne ostrzeżenie.

Po prostu, z ciekawości przeglądałem portale erotyczne i to tyle. Nic szczególnego.
 

glowonog

feniks
VIP
Dołączył
14 Maj 2017
Posty
1 863
Punkty reakcji
160
KAŻDY przeglądał sobie takie portale, ale co z nich wynika? Że dziewczyny nie chcą dużych penisów?

Kobieta będzie lepiej zaspokojona większym, niż mniejszym penisem i koniec. To nie ulega dyskusji. Nie chodzi o wysyłanie niechcianych zdjęć genitaliów w wiadomościach, bo to podpada pod molestowanie seksualne, chodzi o to, że jak idziesz z kobietą do łóżka, to z małym robaczkiem owszem, możesz uprawiać seks, może nawet jak trafisz na miłą dziewczynę, to Ci tego nie wypomni, albo nie da po sobie poznać, że było tak sobie, ale każda kobieta będzie bardziej zadowolona z życia seksualnego z facetem, który ma w majtkach coś konkretnego, niż coś mniej zachwycającego (nie mówię tu o 20 cm+, choć pewnie panie by nie protestowały, ale jak na Polskie realia to już jest gigant).

Po prostu większa doza przyjemności jest lepsza od mniejszej.
 

pan k

Bywalec
Dołączył
7 Lipiec 2011
Posty
3 419
Punkty reakcji
105
Miasto
Dąbrowa Górnicza
Pan K ma po prostu problem nawet z dużymi penisami.

Panie K, wyrazy współczucia.
Takie zachowania są symbolem
Dewiacji wśród kobiet.
Pokazała to sprawa Simona mola
Swobodnie zarażał kobiety
HIV i pomimo wiedzy że ma tą
Chorobę bez problemu pozwalały
Na akty i nawet bez prezerwatywy
A nawet tym nie powinno się
Dotykać takich osób które mają
Tą chorobę.
Patologiczne Julki i chodzi subkulturę
Całkowita patologia.
Koniary ten film potwierdza
Całkowita dewiacja.

 

Stalowy

Bywalec
Dołączył
20 Maj 2021
Posty
1 333
Punkty reakcji
79
Wiek
40
Miasto
Tajemnicze miejsce...
Ja też uważam, że wielkość się nie liczy. Tak myślą faceci, którzy mają jakieś kompleksy lub zbyt duże EGO...
A to też zależy od podejścia kobiet. Jedna kobieta zwróci uwagę na wielkość ptaka u faceta, a druga na to uwagi nie zwróci, bo to nie będzie dla niej najważniejsze.
Chociaż są kobiety, które potrafią olewać facetów tylko dlatego, że mają "za małego" i to jest głupie zachowanie kobiet.
Ja bym z takimi kobietami nie utrzymywał raczej kontaktu.
 

glowonog

feniks
VIP
Dołączył
14 Maj 2017
Posty
1 863
Punkty reakcji
160
Ja myślę stalowy, że to one nie utrzymywałyby kontaktu z Tobą xD
 

Stalowy

Bywalec
Dołączył
20 Maj 2021
Posty
1 333
Punkty reakcji
79
Wiek
40
Miasto
Tajemnicze miejsce...
A ja myślę, że się glowonog raczej mylisz, co do mnie... Nie znasz, a oceniasz i to nie jest trochę na miejscu. No ale ja też Ci nie zabronię tego, byś bezpodstawnie oceniał. Jest wolność na forum.
Poznałbyś mnie w rzeczywistości, wtedy może być zmienił do mnie nastawienie. Uwierz mi, że tak by mogło być.
 

wiki9969

Dzieciak
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
VIP
Dołączył
27 Marzec 2020
Posty
1 100
Punkty reakcji
134
Miasto
Dzielnica Łódzka
Moim zdaniem liczy się inteligencja, charakter i osobowość. Przynajmniej dla mnie.

Chłopaki wróćcie do tematu. 😉
 

glowonog

feniks
VIP
Dołączył
14 Maj 2017
Posty
1 863
Punkty reakcji
160
Ale Wiki, co ma inteligencja, charakter i osobowość do doznań podczas penetracji? :) Swoim intelektem (w przypadku stalowego jego brakiem) mogę co najwyżej skłonić partnerkę do odbycia stosunku, ale nie wpłynie on na jakość doznań.
 

Kibic Polski

Stały bywalec
Dołączył
18 Kwiecień 2018
Posty
2 271
Punkty reakcji
196
Wydaje mi się że Wiki ma na myśli związek zaś forumowicz jak i autor wątku sex i to stąd ta rozbieżność. Swoją drogą co za dziwne forum:
jeden chwali się tym że go na portalach randkowych wyśmiewają drugi że ma..."krótkiego".
Czy oni " z drzew pospadali"?
Kto normalny chwali się takimi rzeczami?
 
Do góry