Czy badania w policji wykryją koks?/

raffaello1987

Nowicjusz
Dołączył
13 Styczeń 2007
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam. mam takie pytanie. mam zamiar za niedługo zrobić cykl na testosteronie i mecie. Chodzi mi o to ze chce po szkole (którą kończe w tym roku) isc odrabiać wojsko w szkole policyjnej a potem iść do policji pracować. Czy badania które mi tam będą robić mogą w jakikolwiek sposób wykryć obecność sterydów?? Czy te sterydy mogą w jakikolwiek sposób przyczynić sie do wyniku moich badań. Ponieważ nie wiem jakie dokładnie tam badania robią. I czy jesli by je wykryli to miał bym szanse tam sie dostać??
Wiem ze takie pod katem sterydów by wykryły. Ale mam problem i nie wiem czy robić cykl. Jeśli ktoś wie to prosił bym o pomoc. z góry thx
 

beherit141

Nowicjusz
Dołączył
6 Listopad 2006
Posty
265
Punkty reakcji
0
ja myśle że napewno można wykryć koks.. ale to zalezy na co beda robic te badania. zreszta ja nie wiem , nie znam sie :p
 

glokk

Nowicjusz
Dołączył
15 Maj 2007
Posty
11
Punkty reakcji
0
Miasto
St-ce os.Południe
Meta paruje po 5tygodniach z tego co mi wiadomo.A Tescia Ci niewykryja. :] wiec nie masz sie czym przejmowac.
 

KLON

Nowicjusz
Dołączył
21 Wrzesień 2006
Posty
437
Punkty reakcji
0
buahahha co temat to jestem bardziej ubawiony :hahaha: ...... i żeby nie było nie śmieje z autora tematu tylko z tych którzy usiłują coś napisać...

człowieku badania jakie będziesz przechodził to zapewne podstawowe... czyli morfologia mocz OB.... a żeby wykryć SAA przeprowadza sie SPECJALNE badania antydopingowe które mają za zadanie wykryć metabolity niedozwolonych środków.... jeśli jesteś zainteresowany okresem półtrwania i czasem wykrywalności poszczególnych środków zapraszam ---> http://www.fkkf.pl/ dział doping....
 

bohun87

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2007
Posty
2
Punkty reakcji
0
to zależy jaką mete chcesz brać polska jest wykrywalna przez 5 tygodni (słabszy efefkt), a ruska ok. 5 miesięcy a jeżeli chodzi o te badania to koleś wyleciał z policji za sterydy
 
S

Silvesters

Guest
Tak jak pisza, po jakims czasie paruje, ale ryzyko zawsze istnieje... Pomysl czy warto.
 

KLON

Nowicjusz
Dołączył
21 Wrzesień 2006
Posty
437
Punkty reakcji
0
to zależy jaką mete chcesz brać polska jest wykrywalna przez 5 tygodni (słabszy efefkt), a ruska ok. 5 miesięcy a jeżeli chodzi o te badania to koleś wyleciał z policji za sterydy
nieważne jaka meta okres wykrywalności jest ZAWSZE taki sam bo to ta sama substancja aktywna...

i spoko masz jak koleś wyleciał z policji za SAA... osobiście chodzę na siłke gdzie ćwiczy około 30 policjantów i tak ze 20 rocznie robi 2 cykle i wcale sie z tym nie kryją że jada na SAA %) wiec nie wiem skąd to info ....


Tak jak pisza, po jakims czasie paruje, ale ryzyko zawsze istnieje... Pomysl czy warto.

Parować to może woda i inne substancje... a leki sa wydalane z organizmu w postaci metabolitów przez skóre mocz kał pot łzy itd...


dajcie na wstrzymanie bo piszecie takie po***** wypowiedzi że masakra.... jeżdżę na zawody w TS i widzę jak takie coś wygląda i wcale tanie nie jest... a wykonuje sie je tylko wtedy gdy naprawdę trzeba..
 
Do góry