Czujecie Się Samotni I Nieszczęsliwi?piszcie!

Status
Zamknięty.

rose100

Nowicjusz
Dołączył
14 Czerwiec 2011
Posty
6
Punkty reakcji
0
A mnie przyjmiecie ?
Troche samotnie mi jakoś, 'przyjaciele' zawiedli...
Moze jest ktos z okolic Inowrocławia lub samego Inworocławia chętny na spacer, pogaduchy, kino czy cos ? ;-)
Moj mail: kwiatjednejnocy@op.pl
i kom. 726 121 790.
Zapraszam ;-)
 

farmer21

Nowicjusz
Dołączył
15 Czerwiec 2011
Posty
22
Punkty reakcji
0
Wiek
49
Miasto
Chorzow
Witaj z mila checiom tez moge popisac bo bardzo czuje sie samotny i nie mam tak do kogo pisac a widze ze tu moge znalesc kogos z kim mogbym popisac pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie i cieplo.
 
Dołączył
4 Lipiec 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witaj z mila checiom tez moge popisac bo bardzo czuje sie samotny i nie mam tak do kogo pisac a widze ze tu moge znalesc kogos z kim mogbym popisac pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie i cieplo.


Slucham mam to samo, jak chcesz to napisz na moje gg 4640623, chetnie popisze bo sam nie mam z kim ehh a czuje sie fatalnie
 

Diferente

Nowicjusz
Dołączył
9 Styczeń 2011
Posty
8
Punkty reakcji
0
Wiek
40
No to ja także dołączę się. :)
Jeszcze jakby ktoś wypisał skąd jest:)
Ja szukam wolnego mężczyzny z Częstochowy bądź okolic.
Ale szukam także nowych znajomości.
Pozdrawiam. :)
 

Weramat

Nowicjusz
Dołączył
10 Sierpień 2011
Posty
5
Punkty reakcji
0
Witam.
Oferuje pogaduche z chłopakami ktorzy maja probemy z dziewczynami
pomoge wrocic lub poderwac dziewczyne.
Rozmawić możemy przez gg lub poczte email.

Napisz do mnie a sie przekonasz i dowiesz czego chca kobiety:p
wystarczy, że opiszesz mi swoją sytuacje. Pomoge Ci najlepiej jak moge

Za pół godziny rozmowy wystarczy mi 10 zł.
Dorabiam na prawojazdy wiec potrzebuje pieniędzy. Jak narazie mam tylko połowe:p

Email weronika.matys@gazeta.pl
gg 37473973
 

sinner11

Nowicjusz
Dołączył
24 Październik 2011
Posty
2
Punkty reakcji
0
Wiek
28
Miasto
Kielce
cześć, jestem bardzo samotny i smutny :( jeśli ktoś by chciał ze mną pogadać to niech napisze gg18224967
 
Z

Zerek

Guest
Też jestem samotny a monotonia dnia codziennego dobija Praca~`Komputer~`Sen
+ przerywniki (śniadanie obiad kolacja mycie i potrzeby fizjologiczne)

Jeżeli nie masz z kim ponarzekać odezwij się GG4009024
 

AnnaTańska

Nowicjusz
Dołączył
29 Wrzesień 2011
Posty
36
Punkty reakcji
1
Wiek
31
To ja również mogę się zaliczyć do osób samotnych... Mam 19 lat, jestem dziewczyną ogarniętą codzienną monotonią...

Jeśli ktoś by miał ochotę ze mną popisać można śmiało pisać na e-maila: pragnijmnienazawsze@gmail.com;)
 

n0b0dy

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Poznań
Ogólnie hm nie mam nic przeciwko czy coś,ale jeśli kogoś dzieli 500km,nawiązuje z kimś 'przyjaźń' internetową to oczywiście,zawsze może się wygadać,ale później obie osoby będą chciały się ze sobą spotkać,a to wbrew pozorom nie jest aż takie łatwe. Takie znajomości są w sumie dobre tylko na określony czas,a później jedna ze stron czuje się zraniona.
Wiem,może i filozofuję czy coś,ale lepiej postarać się o przyjaźń z kimś ze swojego miasta.
 

kochaj_żaby

Nowicjusz
Dołączył
26 Listopad 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Poznań
Ogólnie hm nie mam nic przeciwko czy coś,ale jeśli kogoś dzieli 500km,nawiązuje z kimś 'przyjaźń' internetową to oczywiście,zawsze może się wygadać,ale później obie osoby będą chciały się ze sobą spotkać,a to wbrew pozorom nie jest aż takie łatwe. Takie znajomości są w sumie dobre tylko na określony czas,a później jedna ze stron czuje się zraniona.
Wiem,może i filozofuję czy coś,ale lepiej postarać się o przyjaźń z kimś ze swojego miasta.

Zgadzam się, odległość zawsze ma znaczenie... niestety
 
M

margo86

Guest
potrzebuje z kimś pogadać.nawet o pierdułach mój skype margo-863 (tylko czat!)
 

alisse

Nowicjusz
Dołączył
21 Listopad 2011
Posty
51
Punkty reakcji
0
przez 14 mies bylam z kims,ostatnio przestało sie nam układac bo zaczelam byc zazdrosna o to,ze moj ukochany jest kobieciarzem.Nie moge zyc z nim i bez niego.Masakra
 

amanda02

Nowicjusz
Dołączył
10 Styczeń 2010
Posty
352
Punkty reakcji
8
Miasto
łódzkie
Ja samotna, ale nie nieszczęśliwa :D Brakuje wam pewnie zajęcia i tak wam się wydaje;p Jak ja nie mam co robić też mi się tak wydaje : >
 

nowa ze szczecina

Nowicjusz
Dołączył
12 Luty 2012
Posty
4
Punkty reakcji
0
Ja mam zajęcie bo przy 2 dzieci nie można się nudzić ale mimo to czuję się samotna Brakuje pokrewnej duszy z podobnymi problemami
 

ohanami

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2012
Posty
16
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Poznań
Witajcie ;) niestety odległość często jest problemem, wiem coś o tym. Przyjaźń przez internet jest możliwa, wiadomoo.. ale lepiej pogadać na żywo, to oczywiste. Mi też czasem brakuje bratniej duszy, kogoś z kimś można pogadać na każdy temat. Mam chłopaka więc nie chodzi raczej o facetów. Poza tym faceci nie zawsze są skłonni gadać na niektóre tematy, prawda ? Dlatego, jeśli jest ktoś z Poznania.. piszcie ! :)
 

maxis26

Nowicjusz
Dołączył
1 Kwiecień 2009
Posty
263
Punkty reakcji
27
Miasto
WLN
No dokładnie. Ktoś tu mądrze napisał. Czasem dobrym orężem w walce z samotnością jest znalezienie sobie jakiegoś zajęcia :) Jakby ktoś chciał pogadać, to zapraszam. Numer GG w profilu. Jestem otwarty na nowe znajomości ;)
 

gregx09

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2012
Posty
12
Punkty reakcji
0
ja również nieszczęsliwy chętnie pogadam na gg 31555342 a nawet spotkam (17 lat )
 
Status
Zamknięty.
Do góry