Czujecie Się Samotni I Nieszczęsliwi?piszcie!

Status
Zamknięty.

dizelkowi

Nowicjusz
Dołączył
4 Październik 2009
Posty
175
Punkty reakcji
3
Wiek
32
Miasto
Bydgoszcz
Witam.
dobry temat, ale szkoda tylko, że od mojej połówki odczuwam czasem jakby mnie w ogóle nie kochał, tak jak bym nikim i jeszcze mało tego to nie dotrzymuje żadnego słowa ( to prawie tak samo jak by kłamał :( ).
Czasem się zastanawiam, czy jak mówi mi "Kocham Cię"-to czy mówi prawdę.... :(
 

zielona22

Nowicjusz
Dołączył
4 Styczeń 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
tez chcialabym dolaczyc do rorum... nie jest dobrze...

Bylam z chlopakiem idealnym, ktory mnie oszukal i zlekcewazyl a teraz przeprasza , ja nie czuje juz tego co dawniej i jestem nieszczesliwa...
 

nowy101

Nowicjusz
Dołączył
13 Czerwiec 2010
Posty
4
Punkty reakcji
0
Witajcie samotni!

Od pewnego czasu mam konto na www.randkowa.pl. Założyłam ponieważ czegoś w życiu brakowało...Możliwości tego serwisu pozytywnie mnie zaskoczyły bo jest ich sporo. Szybko poznałam nowe osoby a kiedyś...kto wie?Może drugą połówkę:)Polecam
 

szalejowa

Nowicjusz
Dołączył
1 Wrzesień 2010
Posty
158
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Ja chyba zawsze byłam i będę samotna... Nie, nie przewiduję sobie czarnej przyszłości, wiem tylko, jak to się odbywa w moim środku :) I też do pewnego czasu było mi z tym dobrze. A może po prostu wtedy nie byłam jeszcze tak samotna jak teraz. Została mi rodzina, jest też jedna osoba, ponoć zakochana we mnie, takie oto otoczenie mi zostało, jakoś tak...
Zamykałam się powoli przed ludźmi, oswajając siebie z depresją, zaburzeniami odżywiania, nienawiścią do siebie.
Umknął mi sens życia, czasami czuję się tak bardzo samotna i nieszczęśliwa... A więc pasuję do wątku ;D

Zapewne taki wstęp o mnie nie zachęca Was, raczej odrzuca, acz zapraszam, być może małe obustronne wsparcie coś da :) (mam w sobie wiele optymizmu - serio! brakuje mi jedynie jakiegoś takiego bodźca, zapału...) Piszcie :))

Ogólnie chodzi o znalezienie jakiejś duszy do porozmawiania, do pobycia ze sobą, ale mogą to być również znajomości bardziej towarzyskie (jestem prawdopodobnie biseksualna, ale pewniejsza deklaracja to hetero- ;-) )

Szukam po prostu radosnych chwil i poczucia, że ktoś jest i chce również, bym ja była. (nie chcę więcej stanów pt. "nie chcę żyć"
 

puma 31

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
hey:)szukam koleżanki w Krakowie,przeprowadziłam się jakiś czas temu i cieżko mi z mały dzieckiem na poszukiwania w terenie:)samotność oraz brak rodziny i przyjaciół dobija:(
 

naatusiaa

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
Ja również chciałabym z kimś porozmawiać, bo ostatnio tak się w moim życiu złożyło, że wszyscy się jakoś rozeszli i zostałam sama. Będę wiec wdzieczna za każdą wiadomość: naatusiaa4@wp.pl
 

Ewelinka033

Nowicjusz
Dołączył
16 Wrzesień 2009
Posty
11
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Białystok/Warszawa
Ja też chętnie z kimś porozmawiam. Niedawno przeprowadziłam się do Warszawy i prawie nikogo tu nie znam. Nie szukam partnera, bo już go mam. Uprzedzam żeby nikt nie robił sobie żadnych nadziei ;) nr gg znajdziecie w profilu.
 

wladek787

Nowicjusz
Dołączył
12 Grudzień 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
Przyłączam sie do tego smutnego towarzystwa. Chętnie porozmawiam. Mój mail -> wladek787@gmail.com
 

paula9688

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
Hej jeżeli ktoś chce pogadac bo tak mi smutno niech napisze na mojego e-maila paula9688@wp.pl
 

Yuio21

Nowicjusz
Dołączył
18 Grudzień 2010
Posty
9
Punkty reakcji
0
Miasto
Pruszków
Hej, hej, ja też chcę. Mi też brakuje 'ciepła' w codziennej monotonii życia.
Gg: 10382829
Email: marciochasz@wp.pl (nazwa sprzed paru lat, proszę się nie czepiać)
 

myraxidos

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2011
Posty
9
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
kraków
aaa dajcie spokoj, zeby narzekac na czas wolny, innym go brak, a ja..ehh... szkoda gadac,
studiuję dziennie - przez co nie mogę znaleźć pracy,
nic nie umiem, nie mam hobby:( a chciałabym zacząć coś robić, niestety wszystko co by mnie interesowało (np fitness, samoobrona jakies karate czy cos;d niestety kosztuje.. i to trochę..) brak mi bliższej koleżanki, wszystkie znajome z uczelni to tylko.. znajome z uczelni, wiekszosc z nich wyjezdza do domu na weekend, poniewaz zadna nie jest z miasta w ktorym mieszkam, eeeh.. mam chlopaka.. który studiuje i pracuje, wiec on na nadmiar wolnego czasu nie narzeka, a kazda wolną chwilę spędza na odpoczynku albo ze mna:)

chetnie poznam kogoś, popisze, pogadam , a jeszcze lepiej wyjdę z domu w koncu i zacznę coś robic! nie wiem co.. cokolwiek, biegać, chodzić, zwiedzać podziwiać, rozmawiać, plotkować, tańczyć i co tam jeszcze, chętniej poznam dziewczynę -jako że chłopaka już mam i nie chcę doprowadzić do żadnych nieporozumien ani nic, lecz nie skreślam panów całkowicie, jesli tylko nie beda mnie podrywac;p to nie ma zadnego problemu aby wyjsc gdzies:)
 

mgielkaa1992

Nowicjusz
Dołączył
20 Marzec 2011
Posty
23
Punkty reakcji
0
Też się do was zapisuję. Może nie jestem nieszczęśliwa, ale na pewno samotna i nie wiem skąd to się bierze. Jeśli ktoś chce pogadać to piszcie priv :)
 

okolanin

Nowicjusz
Dołączył
31 Maj 2011
Posty
5
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Bydgoszcz
Ogólnie te sprawy nie należą do moich mocniejszych stron... Może to żałosne: w lipcu skończę 17 lat, ale czasem brakuje mi osoby, z którą mógłbym pospędzać więcej czasu. Przez piękniejszą płeć traktowany jestem jako dobry kumpel, który może sporo załatwić. Na brak towarzystwa marudzić nie mogę, ale czasem smutno, jak widzę tyle szczęśliwych par (w tyn moi znajomi) a ja zupełnie nic ;/ Może jak poczekam zjawi się jakaś gwiazda, która zaświeci na moim niebie ;)

Te sprawy nie należą do moich silniejszych stron... Może to żałosne: w lipcu skończę 17 lat, ale brakuje mi bliskości dziewczyny, która dałaby mi więcej szczęścia. Na brak towarzystwa marudzić nie mogę, ale przez piękniejszą płeć traktowany jestem jako dobry kumpel. Cały czas czekam na tę gwiazdę, która zaświeci na moim niebie ;)
 

kajasinska

Nowicjusz
Dołączył
16 Czerwiec 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam wszystkich którzy sie samotnie czują jak ja, ostatnio nie tylko samotnie sie czuje ale także opuszczona i nie kochana.. mysle ze mnie przyjmniecie do swojego grona pozdrwiam serdecznie
 
Status
Zamknięty.
Do góry