Człowiek zjada kotów

Violeta Mendez

Nowicjusz
Dołączył
18 Październik 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Czasem są to ludzie, którzy po otwarciu puszkę karmy dla kotów, można powiedzieć: "Dlaczego nie?" I to, że zapach wydaje się być dobra. Posiada konsystencję pasztet z tuńczyka. A koty wydają uderzając ją. Tak, to byłoby zdrowe dla ludzi lub kotów, możemy się przygotować, aby przejść do jedzenia dobrej diety? W rzeczywistości, formuła wołowiny wykorzystywali własne organiczne Newmana mięsu urugwajski tylko 95%, certyfikowany przez Departament Rolnictwa i jest pełne witamin

Może z kotów zazwyczaj zawiera następujące składniki: mięso, produkty uboczne z kurczaka i indyka, popiół i tauryna. W zasadzie, a następnie, kotów może być tolerowana przez układ trawienny.

Chodzi o to, że, jak stwierdził Jackson Blatner, zarejestrowanym dietetyka na Amerykańskie Stowarzyszenie Dietetyków, technicznie można strawić nawet baseball. Ale to nie znaczy, że powinniśmy to zrobić.

Być może najgorszy wadą kotów jest wysoka zawartość minerałów w popiół, organizm szybko wyeliminować. Innymi słowy, nic się nie stanie, jeśli od czasu do czasu jeść kotów, ale powinna być stałym elementem w naszej diecie. Jeśli zacznie meow, na przykład, to jest czas, aby zamknąć.

ZOBACZ VIDEO


gato2o.jpg



gato3.jpg



hombregato.jpg
 
0

03092010

Guest
wielu obcokrajowcow mowilo, ze jezyk polski jest trudny.

w domu rodzinnym mamy kota i jest on tak slodki, ze chcialabym go zjesc. tylko brat mi nie pozwala, bo to ponoc jego.
 

Marozja

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2008
Posty
2 469
Punkty reakcji
24
Wiek
39
Miasto
Dark side of the Moon
Ja czasem widzieć kot jak on drapać meble ja myśleć - jeść kot. Ale kot szybka i ja go nie łapać więc nie jeść.
Ale ja jeszcze nie widzieć w Polska kot w puszka. Czy kot w puszka w Polska? Kot w puszka droga? Kot w puszka nie drapać meble i nie uciekać. Same plusy.

Uga buga.

30-QZD00079_RCP05025-KENN-178.jpg
 

LalkaBezUczuc

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2012
Posty
110
Punkty reakcji
7
Prawda jest wielu ludzi w Wietnamie jedzą psy i koty, a wielu ludzi korzystają z tego jedzenia. Dlaczego ludzi decydują się obrażać ich? Wielu ludzi w innych krajach, jeść krowy, świnie i kury ...... To jest fakt.
Teraz jest wielkie kwestie dotyczące okrutnego traktowania zwierząt w niektórych krajach. Wietnam ma jeszcze wiele do zrobienia w tej dziedzinie, a nie tylko dla zwierząt. Jeśli ludzi dowiedzieć się więcej o pielęgnacji zwierząt, poprawy ich zdrowia i warunków życia..
 

Oxar

Nowicjusz
Dołączył
20 Listopad 2011
Posty
205
Punkty reakcji
5
Tak doskonałą polszczyzną tu operujecie,że aż nie wiem w czym rzecz.
Na Dalekim Wschodzie nie zjada się Burków i Mruczusiów,będących towarzyszami człowieka na codzień,tylko specjalnie do tego celu wyhodowane i tuczone rasy zwierząt.
Człowiek hodując zwierzęta przeznaczone do uboju zapewnił im coś,co jest najważniejsze dla gatunku-przetrwanie w komfortowych warunkach.O warunkach tego przetrwania można by dyskutować,jednak nie o końcu egzystencji jednostki.
Może jednak ten koniec bardziej humanitarnym bywa pod rzeźnickim nożem niż w naturze,gdzie często kres swojego życia następuje w kłach i pazurach drapieżników,zjadających często na żywca swoje ofiary.
 

Mściciel

Nowicjusz
Dołączył
21 Październik 2012
Posty
29
Punkty reakcji
2
Może zkoncentrujcie się na temacie, zamiast wyśmiewać osobę, która stara sie wypowiedzieć na temat, który wymaga zaawansowanej znajomości polskiego.
Chciałbym zobaczyć wasze posty na forach angielsko lub niemiecko języcznych.

Droga Mendez- moim zdaniem chodzi tutaj jedynie o różnice kulturowe. W jednym miejscu na świece kot lub pies jest częścią menu jakiegoś narodu, a w innych członkiem rodziny.
Np. w Polsce jemy ogórki kiszone, które dla Anglika są zepsute, bo kwaśne.
Pozdrowienia :)
 

Marozja

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2008
Posty
2 469
Punkty reakcji
24
Wiek
39
Miasto
Dark side of the Moon
Ty, zanim zaczniesz nas pouczać, spróbuj się dowiedzieć, o co w tym temacie chodzi. ;-)
A nie chodzi o jedzenie kotów a kociego żarcia z puszki.
Kompletnie nie ma o czym gadać, a autorka wpadła, strzeliła tematem z translatora i tyle ją widzieliśmy.
 

lolek1971

Nowicjusz
Dołączył
9 Marzec 2012
Posty
1 614
Punkty reakcji
7
Jak już się zaczęło, to może trochę popisać?
RAZ zdarzyło mi się kupić tanią kiełbasę. Podobno dla ludzi.
Obwąchałem (taka tania i dobra?)poogladałem, ukroiłem zuchelek i spróbowałem. Bardzo smakowało!!!
Później w innym sklepie zoczyłem taką samą, w tej samej cenie. Miała informację, ŻE JEST DLA KOTÓW!
 
Do góry