Człowiek z tatuażem - dziwak?

nniedzielski

Nowicjusz
Dołączył
16 Sierpień 2016
Posty
25
Punkty reakcji
3
wiki9969 napisał:
Dlatego myślę o tatuażu, ale boję się, że pracodawca czy też znajomi będą przez to krzywo na mnie patrzeć.
A gdzie chcesz go umieścić? Jest duzo miejsc, w których tatuaż jest niewidoczny. I teraz jestem ciekaw co to, skoro znajomi maja na Ciebie krzywo patrzeć? :D
 

Eldok

Nowicjusz
Dołączył
19 Wrzesień 2016
Posty
15
Punkty reakcji
2
Mnie osobiście kręcą tatuaże, sam noszę się z zamiarem zrobienia już od dłuższego czasu :)
 

szymonn_on

Nowicjusz
Dołączył
24 Styczeń 2017
Posty
19
Punkty reakcji
2
Planuję zrobić sobie niedługo dziarę na plecach ale nigdy nie pomyślałem że ktoś mógłby mnie uznać za dziwaka. Może jak ktoś jest wytatuowany od góry do dołu to wtedy budzi jakieś kontrowersje.
 

marek70

Stały bywalec
Dołączył
28 Grudzień 2008
Posty
1 268
Punkty reakcji
155
Wiek
53
Miasto
Białystok
nie mam i nie chcę mieć dziary i zaczynam się zastanawiać czy nie jestem dziwakiem
 

Augusta

Nowicjusz
Dołączył
11 Listopad 2016
Posty
33
Punkty reakcji
1
Planuję tatuaż od kilku miesięcy, wybrałam już nieduży wzór i miejsce (niewidoczne na co dzień). Myślę, że zafunduję sobie w tym roku na urodziny :)
 

martyna80

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2017
Posty
35
Punkty reakcji
4
Wiek
43
Mój mąż ma dwa tatuaże i wygląda to naprawdę świetnie.
 

diva ziomek

Niepoprawny Humanista
Dołączył
17 Listopad 2006
Posty
1 607
Punkty reakcji
10
Miasto
Oświęcim/Kraków
Kiedy ktoś mnie pyta czy tatuowanie się w moim przypadku było rozsądne, to zawsze wskazuje naszą Panią Wicepremier.
Skoro wolno szlachcie, to dlaczego nie pospólstwu? :)
 

Monia101

Nowicjusz
Dołączył
29 Kwiecień 2017
Posty
130
Punkty reakcji
0
W żadnym razie. Tatuaż to często sztuka, ale oczywiscie nie mówię o pierwszym lepszym tatuażu znaczków chińskich czy innych napisów po łacinie czy angielsku gotycką czcionką, chodzi mi o dobre tatuaże wykonane w uznanych studiach tatuażu. Znam kilka osób z tatuażami, większość tych tatuazy jest fajna. Ostatnio koleżanka zrobiła sobie piękne secesyjne kwiaty, maki i jakies inne, w kolorze, wyglada jak z obrazu, cudne.
 

sienna

Nowicjusz
Dołączył
2 Czerwiec 2017
Posty
28
Punkty reakcji
0
Znam wielu dziwaków, którzy nie mają tatuaży. A tak na serio to nie uważam, żeby tatuaż wpływał na charakter człowieka.
 

Tananek

Nowicjusz
Dołączył
19 Listopad 2015
Posty
72
Punkty reakcji
4
Ja mam tatuaż, coraz więcej ludzi ma, dzisiaj już raczej nie kojarzy się negatywnie.
 

jazow

Nowicjusz
Dołączył
4 Sierpień 2017
Posty
15
Punkty reakcji
1
Nie mam lecz jak komuś się to podoba to jego osobista sprawa.To już jest tak powszechne że źle się nie kojarzy jak to dawniej bywało.
 

Mr Papuga

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2017
Posty
237
Punkty reakcji
5
Miasto
Warsaw
Cały wytatuowany to może i troszkę dziwak, zależy dla kogo, ale sporadyczne tatuaże tu i tam, to całkiem fajna sprawa. Sam mam jeden :)
 

Agnesbi

Nowicjusz
Dołączył
15 Listopad 2017
Posty
4
Punkty reakcji
0
Dziś nikt już na ciebie krzywo nie spojrzy że masz tatuaż, może poza starymi babciami. Ale uważam że duże tatuaże lepiej wyglądają na facetach.
 

Mr Papuga

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2017
Posty
237
Punkty reakcji
5
Miasto
Warsaw
Czy ja wiem - zależy dla kogo tak naprawdę, dla mnie jak najbardziej człowiek zwykły tyle że z tatuażem, chociaż nie do każdego też pasuję - no i zależy jaki i gdzie ;P
 

fis

Nowicjusz
Dołączył
28 Listopad 2017
Posty
6
Punkty reakcji
0
Co kto lubi. Póki ktoś sobie swasty na czole nie sieknie, to dla mnie luz
 
Do góry