Człowiek z tatuażem - dziwak?

E

Elen

Guest
No no.... uwazajcie posiadacze tatuazy, bo jeszcze rzad wezmie was pod lupe i zarzadza nowe prawo- "buntownicy narodu i wichrzyciele z tatuazami o podejrzanej symbolice sa szkodliwi spolecznie, nalezy ich wytepic, zanim ta zaraza sie rozleje na kraj prawa i religijnosci." <oczywiscie jaja sobie robie ale.... wszystko jest mozliwe> ;)
 

marek70

Stały bywalec
Dołączył
28 Grudzień 2008
Posty
1 268
Punkty reakcji
155
Wiek
53
Miasto
Białystok
Elen napisał:
No no.... uwazajcie posiadacze tatuazy, bo jeszcze rzad wezmie was pod lupe i zarzadza nowe prawo- "buntownicy narodu i wichrzyciele z tatuazami o podejrzanej symbolice sa szkodliwi spolecznie
ale to już było
Krymuchy kiedyś miały przywilej

A teraz to moda panie dziejaszku
"wypijem,pogwarzem,tatuaże pokażem"
 

krystynadal

Nowicjusz
Dołączył
13 Czerwiec 2014
Posty
107
Punkty reakcji
1
Nie mam żadnego ale kiedyś na pewno sobie zrobię. Strasznie podobają mi się rękawy
 
K

Kmicic_IQ130

Guest
jeden, dwa tauaże tak ale całe ciało w tatuażach? to się mija z celem. tak uważam
 

Zdrapaka

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2016
Posty
35
Punkty reakcji
2
Uważam, że stwierdzenie nietrafne. Przecież można mieć tatuaże w miejscach w których na codzień nikt nie widzi. Plecy, bicek itp. Poza tym według mnie wiele tatuaży daje budzi ciekawość. Ja nie mówię o tych którzy przesadzają i mają całą twarz w tatuażach, bez przesady!
 

Winr

Nowicjusz
Dołączył
1 Marzec 2016
Posty
4
Punkty reakcji
0
U nas to troche dziwnie jest w Polsce z tatuazami bo jak ktos ma dziary to jest inny itd. slyszalem ze nawet czasem nie chca do pracy przyjmowac z dziarami.A spojzmy za granice np do Niemcow. Wydziarani wszedzie, pracownicy McDonaldsx Kfc, drogich restauracji i nawet gimnazjalisci.
 

Rakuzanka

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2013
Posty
64
Punkty reakcji
1
i nikt nie ma z tym problemu za granicą, a w naszym kraju tatuaż jest utożsamiany z bandą kryminalistów.
 

ILUVATAR00001

Nowicjusz
Dołączył
2 Marzec 2016
Posty
12
Punkty reakcji
2
"

Człowiek za tatuażem - dziwak ?"

Dokladnie tak a do tego oszpecony sam przez siebie pajac. XD
 

AuroraBorealis

Nowicjusz
Dołączył
24 Luty 2016
Posty
46
Punkty reakcji
0
Nie mam nic do tatuaży, niektóre naprawdę mi się podobają, ale tylko jeśli są dobrze przemyślane i porządnie zrobione. Chyba nie ma nic gorszego niż zrobiony pod wpływem chwili tandetny, niestaranny tatuaż. Jeśli sama się kiedyś zdecyduję na jakiś, to nieduży, w takim miejscu, żebym mogła go zasłonić ubraniem albo biżuterią. No na pewno brałabym pod uwagę to, że ciało się zmienia, dlatego ważne byłoby takie miejsce, gdzie skóra nie będzie się mocno rozciągać jeśli przytyję lub będę w ciąży.
 

xeniasan

Nowicjusz
Dołączył
23 Styczeń 2016
Posty
19
Punkty reakcji
0
rzecz gustu, mi się tatuaże nie podobają i sobie żadnego nie zrobię, ale jak komus się to podoba i ma to znaczenie to czemu nie? ważne żeby czlowiek dobrze się czuł we własnej skórze
 

_marcin

Nowicjusz
Dołączył
29 Marzec 2016
Posty
32
Punkty reakcji
2
W dzisiejszych czasach nic nikogo już nie dziwi. To trochę przykre.
Tatuaże wydają mi się trochę tandetne. Taki tatuaż od mistrza tatuażu który byłby naprawdę dziełem sztuki to super, ale takie jakieś serduszko na życzenie, imię czy jakiś smok to dla mnie osobiście lipa.
Lepiej tatuaż niż tunel w uchu.

A jak chodzi o tatuaże u płci przeciwnej to takie trochę "pikantne" to jest.
 

majgiver

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2015
Posty
18
Punkty reakcji
0
jeśli komuś zależy na posiadaniu tatuażu to czemu nie? wolny kraj i wolny wybór. z dziesięć lat temu kwestia tatuażu budziła powszechną kontrowersję, a a teraz? to już praktycznie chleb powszedni.
 

PAPR0CKI

Nowicjusz
Dołączył
7 Sierpień 2015
Posty
28
Punkty reakcji
1
Zgadzam się, nie można człowieka oceniać po pozorach. Przynajmniej ja z takiego założenia wychodzę.
 
Do góry