Człowiek z tatuażem - dziwak?

Bassia Ki

Nowicjusz
Dołączył
27 Grudzień 2012
Posty
11
Punkty reakcji
1
Miasto
warmia i mazury
Witam

Chciałabym się dowiedzieć co sądzicie o tatuażach ??

Czy ktoś mający takie ozdoby to ktoś dziwny?? widze że ludzie różnie do tego podchodzą.
czekam na wasze odp :)
 

+Freya+

Bywalec
Dołączył
6 Lipiec 2012
Posty
745
Punkty reakcji
42
Wiek
28
Ja nie mam nic do ludzi, którzy się dziarają :D Sama chcę mieć tatuaż i to w bardzo bliskiej przyszłości ^_^
I raczej nikt nie uzna człowieka z tatuażem na ręce, nodze, plecach czy coś w ten deseń za dziwnego. No ale jak sobie zrobi tatuaż na gałce ocznej czy głowie to już budzi kontrowersje :crazy:
 

ForeverYoung

Bywalec
Dołączył
4 Grudzień 2012
Posty
1 695
Punkty reakcji
139
Wiek
30
bassiaki napisał:
Chciałabym się dowiedzieć co sądzicie o tatuażach ??
Uważam ,że niektórym nawet pasują. Niegdyś mi się bardzo podobały. Ale z czasem przestało mnie to "jarać".
Sama nie mam tatuażu i na pewno sobie go nie zrobię. Po prostu boję się ,że z czasem nie będzie mi się on podobał ,a usunięcie nie będzie możliwe.
Poza tym czy jest coś "piękniejszego" niż gładka,delikatna kobieca skóra ? :D

bassiaki napisał:
Czy ktoś mający takie ozdoby to ktoś dziwny??
Eh błagam ,może to było dziwne 50 lat temu ,ale teraz ....
Każdemu podoba się co innego .
Jeżeli ktoś rezygnuje ze swoich postanowień (np. zrobienie tatuażu ,czy kolczyka w pępku itd) ze względu na otoczenie czyli : "ale co inni powiedzą ,pomyślą" jest po prostu tchórzem.
 

Bluesia

Bywalec
Dołączył
30 Marzec 2012
Posty
2 124
Punkty reakcji
127
Zależy jaki i gdzie. Podobają mi się subtelne, jeśli już. A konkretne to raczej u mężczyzn. Byle bez przesady. Jeśli chodzi o mnie, to nie czuję takiej potrzeby.
 

samotnawsieci93

Bywalec
Dołączył
10 Grudzień 2008
Posty
2 716
Punkty reakcji
82
Myślę, że tatuaże nie budzą już tak emocji jak kiedyś z racji, że częściej są spotykane. Sama nie posiadam ani jednego i nie mam też nic przeciwko osobom, które je posiadają. Chyba, że jest to już lekka przesada jak np. u Zombie Boy'a ;) Aczkolwiek niektóre tatuaże to dzieła sztuki wychodzące spod igły. Ważne tylko, aby były przemyślane i nie żałować za parę lat, że się zrobiło głupotę :)
 

Einherjar

Wyjadacz
Dołączył
15 Grudzień 2011
Posty
3 409
Punkty reakcji
322
U kobiet mi się nie podobają tatuaże. Jak dla mnie, faktycznie, oszpecają jej ciało (jak ForeverYoung zauważyła). Ponadto im po jego zrobieniu odbija i za każdym razem gdy jakąś widzę, muszę oglądać również ten tatuaż gdyż dobitnie zaczyna się nim chwalić. A to nawijając o nim, a to nagle odsłaniając miejsce gdzie go zrobiła albo pstrykając sobie zdjęcia i wrzucając na facebook'a. U facetów to już co innego, przynajmniej w sytuacji gdy ma go chudy człowiek albo umięśniony. Niestety tatuaże na całą łapę potrafią sobie zrobić też spasieni cwaniacy.
 
M

MacaN

Guest
Tatuaże fajne,, sam chciałbym mieć, lecz mieć nie będę. Dlaczego ? W wojsku tatuaż traktują jako oznakę, że masz coś z psychiką ;)
 

Cebulakolandczyk

Nowicjusz
Dołączył
7 Grudzień 2012
Posty
357
Punkty reakcji
12
Chciałabym się dowiedzieć co sądzicie o tatuażach ??
Że jeśli są przemyślane to nie ma w nich nic złego.



Mam zrobione dwa rękawy[ tj. całe ręce od dłoni[ włącznie] w górę] i całe plecy. Czasami ktoś kto mnie nie zna wyskoczy z pyt: "czy żałuję?"- nie, bo: mam dobrze przemyślane wzory, wybrałem bardzo dobrych tatuażystów i zwiedziłem kilka krajów w których byłem tatuowany. Dodatkowo sam jestem swoim szefem, więc o pracę nie muszę się martwić.


Czasami na spotkaniach biznesowych ludzie[ szczególnie ci starsi] są zaskoczeni widokiem kogoś w garniturze z tatuażami na dłoniach... jednak po chwili[ 1-3 pytania] dochodzą do wniosku, że "przyszli robić interesy, a nie puszczać brzydkie bąki".
 

Wiesiu PL

Nowicjusz
Dołączył
9 Lipiec 2011
Posty
201
Punkty reakcji
1
Sam wytatuowałem się w wieku 15 lat sporo było z tym kłopotów dopiero 3 salon sie zgodził mnie tatuować. A po zrobieniu wszyscy brali mnie za gangstera pierwszy dzień w szkole i od razu rozmowa z dyrektorem ale nie żałuje;p
 

+Freya+

Bywalec
Dołączył
6 Lipiec 2012
Posty
745
Punkty reakcji
42
Wiek
28
WiesiuPL napisał:
Sam wytatuowałem się w wieku 15 lat sporo było z tym kłopotów dopiero 3 salon sie zgodził mnie tatuować. A po zrobieniu wszyscy brali mnie za gangstera pierwszy dzień w szkole i od razu rozmowa z dyrektorem ale nie żałuje;p
Czyli zrobiłeś tatuaże dla "szpanu"? :crazy:
 

Bassia Ki

Nowicjusz
Dołączył
27 Grudzień 2012
Posty
11
Punkty reakcji
1
Miasto
warmia i mazury
widze że dobrze trafiłam z tematem :)

sama posiadam i uważam że trzeba zachowac rozsądek bo ciało z wiekiem sie zmienia i można kiedys żałować.
Co do usunięcia to o ile sie dobrze orientuje to jest możliwe laserowe usunięcie ...
 

Cebulakolandczyk

Nowicjusz
Dołączył
7 Grudzień 2012
Posty
357
Punkty reakcji
12
Czy ktoś mający takie ozdoby to ktoś dziwny?? widze że ludzie różnie do tego podchodzą.
Dla jednego dziwne są tatuaże. Dla innego dziwny jest łysy facet. Dla jeszcze innego dziwna jest zakonnica.
Jeśli ktoś ma ochotę na tatuaż to powinien go zrobić. Zdanie innych ludzi? A kogo ich zdanie interesuje?



Co do usunięcia to o ile sie dobrze orientuje to jest możliwe laserowe usunięcie ...
Jest możliwe, ale później pozostają blizny. Sam bym się w takie coś nie bawił i gdybym zrobił sobie jakiś gówniany tatuaż to wchodziłby w grę tylko cover.
 
A

alfabeta11

Guest
Ja tam do tatuaży i ludzi z nimi nic nie mam. Mam kilku znajomych, którzy sobie coś wydziarali i są to normalni ludzi z normalnymi głowami(teoretycznie :) ). Nie ma co ich uważać za dziwnych czy coś. Każdy robi ze swoim ciałem co chce i nic innym do tego. Dobry tatuaż może "lepszyć" niektórych ludzi ;)

Sam kiedyś chciałem coś wytatuować, ale doszedłem do wniosku, że mogę kiedyś chcieć iść do pracy w której nie są one tolerowane.
 

Hanadai

Nowicjusz
Dołączył
17 Kwiecień 2012
Posty
801
Punkty reakcji
15
Ja bardzo lubię tatuaże, no ale oczywiście we wszystkim należy zachować umiar.

Sama chciałam sobie kiedyś zrobić jakiś ładny wzorek roślinny na łopatce, ale w końcu doszłam do wniosku, że nie jest mi to do szczęścia potrzebne ;P
 

Wiesiu PL

Nowicjusz
Dołączył
9 Lipiec 2011
Posty
201
Punkty reakcji
1
Nie dla szpanu ;) Tatuaż był przemyślany i dużo dla mnie oznacza dorosłem i nie żałuje .
 

Wiesiu PL

Nowicjusz
Dołączył
9 Lipiec 2011
Posty
201
Punkty reakcji
1
Jak widać tatuaż nie należy do ,,Młodzieżowych'' żadnych JP bezsensownych tribali i nic takiego nie ma a tatuaż robiony w salonie nie jakąś tam samoróbką ;)
 

Bassia Ki

Nowicjusz
Dołączył
27 Grudzień 2012
Posty
11
Punkty reakcji
1
Miasto
warmia i mazury
też jestem zdania że w salonie najlepiej :)
jak narazie raz mi się zdarzyło skrzywione spojrzenie i pytanie po co Ci to...
Nie jestem zwolennikiem tatuowania imion swoich partnerów bo w życiu różnie bywa.
 
Do góry