Człowiek z tatuażem - dziwak?

Avangarded

Nowicjusz
Dołączył
5 Lipiec 2016
Posty
14
Punkty reakcji
5
Wiek
32
Gdybym miał na tyle kasy i pomysł na tatuaż to sam zrobiłbym sobie jakiś. Wiadomo, czasami pracodawcy krzywo patrzą na osobę z tatuażem, ale nikt nie mówi, że musi on być w widocznym miejscu.
 
W

wiki9969

Guest
Fajne wygląda na ramieniu i na brzuchu. ;) Pracodawca nie może mieć pretensji jeżeli tatuaż nie rzuca się w oczy.
 
Dołączył
10 Lipiec 2009
Posty
2 118
Punkty reakcji
297
Z tatuażem na brzuchu różnie bywa. Jak się przytyje czy schudnie może nie wyglądać tak fajnie. Mi się podobają malutkie, drobniutkie tatuaże na nadgarstku. W sumie to zastanawiam czy wytatuować sobie w tym miejscu literkę M.
 
M

MacaN

Guest
wiki9969 napisał:
Nie schlebiaj sobie.
Stawiam na stół wszystkie pieniądze jakie mam w portfelu, że M jak Michał :D



wiki9969 napisał:
Pinca, też myślę o małym, ale na klatce piersiowej.
Na piersiach! Nazywajmy rzeczy po imieniu. Fajne, fajne, przyciąga uwagę na dekolt jeszcze bardziej, niż zazwyczaj.
 
W

wiki9969

Guest
A co myślicie o tatuażach na bliznach? Taki kamuflaż może być dobrym rozwiązaniem dla ludzi z kompleksami. ;)
 

Bianka

Bywalec
Dołączył
28 Kwiecień 2016
Posty
440
Punkty reakcji
132
Miasto
Łódź
Są ludzie, którzy wydają grube pieniądze aby mieć blizny w widocznych miejscach :D

POP-67854.jpg

I są tacy, którzy podążają za trendem :ninja:

hqdefault.jpg
 

dowojanek

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2016
Posty
24
Punkty reakcji
3
Mam wrażenie, że tyle osób ma już tatuaże, a coraz więcej także je robi, że już tego się nie da odkręcić. To co bulwersowało kilkanaście lat temu, dzisiaj jest niewidzialne. Oczywiście "Je**ć sąd" na czole nie pomoże w szukaniu pracy, ale generalnie dobry tatuaż to dzieło sztuki i więcej może pomóc niż zaszkodzić, także w pracy
 
M

MacaN

Guest
wiki9969 napisał:
Ja mam i chcę ją zakryć tatuażem, bo to wstyd.
Wiesz Wiki... u kobiet to może rzeczywiście bywa różnie. Ja lubię swoje małe, aczkolwiek liczne blizny. Każda z nich to tatuaż zrobiony mi przez los.
 

Marta298

Nowicjusz
Dołączył
1 Sierpień 2016
Posty
37
Punkty reakcji
3
Jak dla mnie zwykły człowiek z tym że z tatuażem. Sama mam i nie uważam się za dziwaczkę ;-)
 

nniedzielski

Nowicjusz
Dołączył
16 Sierpień 2016
Posty
25
Punkty reakcji
3
Teraz tatuaże aż tak mocno nie szokują. Niektóre potrafią być naprawdę pięknie zrobione, zwłaszcza, jak ktoś nie żałuje na to pieniędzy. To jednak droga impreza. Sam nie mam i nie odczuwam takiej potrzeby, ale na innych muszę przyznać, że mi się podobają.
 
W

wiki9969

Guest
Pincerka napisał:
Mam bliznę na czole, tam tatuażu nie zrobiłabym sobie.
Może jest niewielka, a moja to wygląda jak dziura po kuli. :lol:

Dlatego myślę o tatuażu, ale boję się, że pracodawca czy też znajomi będą przez to krzywo na mnie patrzeć.
 
Do góry