Członek o kształcie banana

keddar

Nowicjusz
Dołączył
12 Listopad 2006
Posty
179
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
z Marsa
kurde ja w wieku 13 lat to miałem w głowie sport, komputer itd....o seksie zaczęłem myśleć dopiero rok później :) haha :) a członek w kształcie banana to chyba nic złego (co nie dziewczyny??:p)
 

cytrynkaaa88

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2009
Posty
123
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Tarnów
kurde ja w wieku 13 lat to miałem w głowie sport, komputer itd....o seksie zaczęłem myśleć dopiero rok później :) haha :) a członek w kształcie banana to chyba nic złego (co nie dziewczyny??:p)

heh :) , no ja myślę, że takie kształty też mają swoje zastosowanie; wystarczy parę ceikawych pozycji i jazda ;)

swoją drogą.... jak w wieku 13 lat można zabierac się do seksu? niektórzy to jeszcze nie myślą o szukaniu dziewczyny/chłopaka, a seksu by chcieli próbować... co najmniej dziwne i niesmaczne... ani to w dziewczynie prawdziwej kobiecości nie ma, ani to w facecie męskości, więc czym tu się podniecać ;)
 

dLn

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2008
Posty
213
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Szczecin
heh :) , no ja myślę, że takie kształty też mają swoje zastosowanie; wystarczy parę ceikawych pozycji i jazda ;)

swoją drogą.... jak w wieku 13 lat można zabierac się do seksu? niektórzy to jeszcze nie myślą o szukaniu dziewczyny/chłopaka, a seksu by chcieli próbować... co najmniej dziwne i niesmaczne... ani to w dziewczynie prawdziwej kobiecości nie ma, ani to w facecie męskości, więc czym tu się podniecać ;)
Przecież ten 13-sto latek nie chciał uprawiać seksu, tylko się przejmował. Jest kilka rodzajów skrzywień członka, ale wyróżnia się głównie dwa rodzaje - wymagające operacji i nie wymagające operacji.
 

W.Redna

niegrzeczna dziewczynka
Dołączył
21 Listopad 2008
Posty
1 276
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Bydgoszcz
mój były ma krzywego i wcale to nam nie przeszkadzało ;)
 

grzesiek_we

Nowicjusz
Dołączył
26 Listopad 2009
Posty
43
Punkty reakcji
1
a propos banana to slyszalem tu i owdzie ze dziewczyny lubia jak jest wygiety do dolu bo np. lepiej wchodzi :D
to prawda? czy sobie jaja robily ze mnie? :D
 
N

Nieprzenikniona

Guest
... w końcu gdzieś muszą mu udzielić informacji, a "Bravo" słynie z listów o takiej tematyce.
 

Bałwanek

Nowicjusz
Dołączył
23 Listopad 2009
Posty
7
Punkty reakcji
0
haha ja kiedyś stałem sobie jakby nigdy nic, w okół mnie ludzie zjeżdzają na nartach i sankach i co? i podchodzi kilku takich łebków i mi dorobili ze śniegu... penisa. dobrze, że chociaż duży był, ale i tak to było krępujące, tak publicznie ech...
 

reptile

Nowicjusz
Dołączył
11 Lipiec 2007
Posty
147
Punkty reakcji
0
Miasto
Polska
dobrze, że chociaż Ci z przodu dorobili, a nie jakiegoś takiego patologicznego gdzieś z boku, albo z tyłu.
 

Shcopek

Nowicjusz
Dołączył
17 Czerwiec 2009
Posty
45
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Myszków
Na miejscu Tomka 13 bardziej bym się martwił tym, czy przypadkiem stulejki nie mam, bo to mu może bardziej przeszkodzić, niż jakiś tak kształt banana.
 

dizelkowi

Nowicjusz
Dołączył
4 Październik 2009
Posty
175
Punkty reakcji
3
Wiek
32
Miasto
Bydgoszcz
bravozp3.jpg


Ojej to straszne !

:lol:
hahaha
wzięte z www.bravo.pl
Wiecie ale dla kobiety to jest lepsze bo facet dociera do punktu G u Kobiety.... ;)
 
Do góry