Cześć jestem Kasia i szukam kogoś wyjątkowego :)

kasia19lat

Nowicjusz
Dołączył
1 Październik 2013
Posty
3
Punkty reakcji
0
Hej hej jestem Kasia mam 19 lat i pochodzę z Wrocławia z natury jestem bardzo otwartą młodą kobietą , która uwielbia poznawać ludzi i zawiązywać z nimi nowe znajomości :) . Bardzo chciałabym poznać faceta z którym będę szczęśliwa , długo szukałam w otoczeniu znajomych ale niestety możliwości mi się wyczerpały ( no prawie ) a więc postanowiłam poszukać w internecie A co ! a nóż mi się uda ,słyszałem o kilku takich przypadkach więc i ja chcę spróbować , tylko w troszkę nietypowy sposób . Opis mojej osoby tutaj raczej mija się z celem , zdecydowanie bardziej wolę wam o sobie troszkę opowiedzieć . Nagrałam sobie , kilkuminutową przemowę ( ależ to brzmi :D ) w której co nie co o sobie opowiem , mam nadzieję , że barwa mojego głosu podziała jak czerwona płachta na byka i przyciągnie do mnie jakiegoś jakiegoś miłego chłopaka , broń boże wściekłego byka :) choć w sumie jeśli da się okiełznać w moich ramionach to czemu nie .

Nie będę publicznie zamieszczać tego nagrania , jeśli któryś z panów po tym krótkim wstępie chciałby mnie chwileczkę posłuchać to serdecznie zapraszam do napisania mi prywatnej wiadomości z kilkoma słowami o sobie a ja w zamian udostępnię link do nagrania hihi taka mała wymiana :)

Pozdrawiam

Katarzyna
 
Do góry