Cześć, czołem, hej... Czy ludzie są już na maxa nienormalni?

milatam

Stały bywalec
Dołączył
22 Listopad 2017
Posty
1 454
Punkty reakcji
175
O co chodzi z tymi wszystkimi nowymi userami którzy rejestrują konto w forum tylko i wyłącznie po to by napisać CZEŚĆ, CZOŁEM, WITAM, HEJ... i na tym koniec?
Ludzie są już na maxa niedorąbani czy może jest to ciągle jeden i ten sam użytkownik który dla jaj montuje dziesiątki kont?


Identycznie jest z tekstem: Cześć, XYZ jestem, jest wspaniale że mogłam dołączyć do tak wspaniałego forum i że mogę tu z Wami być.
Z którego wariatkowa dała dyla taka osoba?

Szczerze mówiąc to ja wnioskuję za usunięciem działu PRZYWITAJ SIĘ. Być może skłoniło by to do napisania pierwszego postu w dziale bardziej szlachetnym i dzięki temu może
rozwinęła by się jakaś dyskusja. Przy okazji zawnioskował bym też o dodanie w panelu rejestracyjnym informacji że umieszczać linki w postach można dopiero po napisaniu minimum 30 postów
i oczywiście podniósł bym poprzeczkę z 10 do 30 a nawet 50. Powód? Przez pierwsze 10 postów najwijasz o remoncie dachu bo ktoś dach robi, w 8 poście pyta się czy znasz firmę taką czy taką...
odpisujesz że nie znasz ble, ble, ble i w 10 poście nowego usera ląduje text: dach zrobiony, wziąłem firmę http://xxxzzzzyyyy.plbo we Wrocławiu byli najtańsi i wszystko ślicznie zrobili i na tym rozmowa
nowego usera się kończy.
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Jeżeli ktoś ma ochotę to się wita. Nie będziemy nikomu tego zabraniać.
 

milatam

Stały bywalec
Dołączył
22 Listopad 2017
Posty
1 454
Punkty reakcji
175
No to mam pomysł, zamiast kubków i innych nagród niech adminy pomyślą "cuś" może o białych kaftanach... he he he
boo...


wielu raczej ich wymaga ... tylko rękawów nie szczędzcie by mozna było powiązać na amen by dostępu do klawiatury nie było :lol:
 

glowonog

feniks
VIP
Dołączył
14 Maj 2017
Posty
1 863
Punkty reakcji
160
Przecież to są opłacani użytkownicy. Robią sztuczny tłum, zwiększają wartość forum.
 

milatam

Stały bywalec
Dołączył
22 Listopad 2017
Posty
1 454
Punkty reakcji
175
No właśnie nie chciałem jeszcze głośno pytać czy forum znowu jest na sprzedaż no ale... mnie wyprzedziłeś. O ile to prawda i trwa sztuczna produkcja userów to odbywa się ona na
bardzo dziecinnej zasadzie. Wystarczy dobrać się do tablic SQL i posiedzieć trochę by dodać userów w znacznie łatwiejszy i szybszy sposób.
 
Do góry