Czemu PIS ma tak wysokie poparcie ?

danielr9

Wyjadacz
Dołączył
10 Kwiecień 2007
Posty
6 519
Punkty reakcji
321
Wiek
40
Miasto
KRAKÓW
Frasyniuk z kierowcy autobusu stał się nagle właścicielem dużej firmy transportowej o zasięgu międzynarodowym z kilkudziesięcioma ciężarówkami typu TIR nastanie floty.
Rozumiem, że zakupił to z komunistycznej pensji kierowcy.
Do tego nie trzeba specjalnej matematyki. Po prostu wszyscy wiemy o co chodzi.

A najbardziej rozbroił mnie Czarzasty który odpisał na wpis Frasyniuka.
Frasyniuk: "myśmy komunistów ku..rwa po-ko-na-li".
Czarzasty: "Drogi Władysławie! Żeście komunistów pokonali? Wyście się ku...rwa z nami do-ga-da-li".
 

kszyrztofff

Nowicjusz
Dołączył
31 Grudzień 2016
Posty
1 005
Punkty reakcji
20
Co to za pajac w tle ciągle mówi "Łamiecie prawo" to Frasyniuk? Kawy i herbatników od Policji się spodziewał?
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
magiczny redaktor Lis, chyba tylko ty traktujesz go w ten sposób że ma on wpływ na opinię publiczną, w rzeczywistości wpływ jest marginalny
a czy ja coś takiego napisałem? wyśmiewał kilkusetysięczną oglądalność Ziemkiewicza, mając na onecie w tym dniu 43 osoby...
facet popada w kolejne śmieszności, nie jest guru, jest bardziej symbolem...


A propos wysokiego poparcia, widzieliście jak Frasyniuk walczy z reżymem? :lol: Pełen serca i oddany sprawie, ideom, wolności i demokracji. Przy okazji naruszył nietykalność cielesną policjanta i prawdopodobnie za to odpowie. Opozycjonista pełną piersią!
a w tle płk Lesiak (tak, ten Lesiak), ochroniarze Frasyniuka...

są 2 domniemane źródła finansowego dobrobytu Frasyniuka, znikło 80 mln USD przekazywanych przez niego z USA w latach 80-tych (SB to mogło też przechwycić, czego przykłady były), oraz pewien zaprzyjaźniony z nim szef firmy transportowej (tak, też ta branża, nr 1 na Dolnym Sląsku, wyrzucony nawet z SB za przeginanie, typu ciężkie pobicie Wypycha)
 

Kaagular

Bywalec
Dołączył
12 Grudzień 2006
Posty
1 712
Punkty reakcji
39
Wiek
37
Miasto
wawa
Z Frasyniukiem jaja jak berety. Oni kompletnie zwariowali bo już żadnego, nawet najbardziej spiskowego, konceptu tam się nie da dostrzec. Kiedyś myślałem, że właśnie chcą sprowokować jakieś zdecydowane działania policji, no ale co to za skala, co to za sposoby... śmieszność i nic więcej.
Podobnie jak Szczerba w TVP po wiadomościach. Zachował się jak rasowy cham, że od razu bym go z roboty wywalił. Poziom lumpa z ciemnej bramy zaczepiającego zgrabną kobitkę. Warto wspomnieć, że zaprzyjaźnione media piszą o tym jak to "Szczerba pozamiatał Ziemca".

Festiwal żenady.
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
po co w ogóle TVP zaprasza polityków, mogli by nadawać w kółko komunikaty o sukcesach rządu

to są pierdoły
jak się PIS wytłumaczy że właśnie w Komisji Europejskiej przegrali głosowanie znów 27-1 w sprawie Nord Stream 2, tylko Bieńkowska głosowała przeciwko

a nasza kochana grupa wyszehradzka głosowała za, nie przeszkadza im gaz przez Bałtyk, to też wina Tuska i PO ?
 

kszyrztofff

Nowicjusz
Dołączył
31 Grudzień 2016
Posty
1 005
Punkty reakcji
20
Ale ja bym zachowanie dzisiejszej opozycji porównał do zachowań opozycji czyli PiS w latach 2007-2011. Ono jest mniej więcej takie samo a tylko jak ktoś będzie chciał wyszuka szczegóły będące różnicą. Skoro takich Mamy w Polsce polityków to po co Nam zmiana obecnego rządu? Co wskazuje że nowy będzie lepszy? To bajka dla dzieciaków w piaskownicy.
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
skoro mamy takich samych to po co zmieniać ? a może ich wszystkich wysadzić ze stołków i wymienić całą klasę polityczna
 

Kaagular

Bywalec
Dołączył
12 Grudzień 2006
Posty
1 712
Punkty reakcji
39
Wiek
37
Miasto
wawa
Herbatniczek napisał:
skoro mamy takich samych to po co zmieniać ? a może ich wszystkich wysadzić ze stołków i wymienić całą klasę polityczna
W gębie każdy mocny. Powiedz jak to zrobić a stanę z tobą ramię w ramię zakasając rękawy.
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
na pewno trzeba zacząć od mówienia prawdy, od otwartego przyznania że cała klasa polityczna jest siebie warta, PO jak rządziła to tylko straszyła PIS-em, a PIS tylko zwala na PO

to są pierwsze dwie partie do wykluczenia, bo są dokładnie takie same

a szukać trzeba na dole, od podstaw
 
D

dave123

Guest
Kaagular napisał:
W gębie każdy mocny. Powiedz jak to zrobić a stanę z tobą ramię w ramię zakasając rękawy.
Mało realne , bo nasz społeczeństwo to idioci i w następnych wyborach znowu zagłosują na tych samych :D
Jedyna opcja to wybór obecnie niszowych partii politycznych w przyszłych wyborach by oczyścić towarzystwo :D
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
dokładnie o to mi chodziło, skończyć z takimi politycznymi weteranami jak Szyszko, co był i w AWS i PIS
 

Kaagular

Bywalec
Dołączył
12 Grudzień 2006
Posty
1 712
Punkty reakcji
39
Wiek
37
Miasto
wawa
Sorki, ale czytać się was nie da.
Co to znaczy "wykluczyć partie"??? Jakie niszowe partie? Niszowe tzn. weteran Zandberg czy może niszowość w rozumieniu partia, która sobie weźmie "bezpartyjnego" Borowskiego?
Może tak niszowe, że przyśpieszone wybory odbędą się dwa tygodnie po poprzednich? Czy wyście się dziś wyspali? W ogóle jakie są te niszowe partie, co sobą reprezentują, jaki mają pomysł, jakie mają możliwości organizacyjne?
Nowoczesna i Kukiz to partie "niszowe" czy nie?

"Leśne dziadki"? A dlaczego ktoś młody ma być z natury rzeczy lepszy? Czemu lepszy miałby być jakiś menadżerek od Sorosa czy absolwent szkoły Rydzyka (co kto lubi). Syn Tuska albo Wałęsy to nie jest już "leśny dziadek"?

Będą wybory samorządowe. Proszę powiedzcie mi na kogo głosować, żeby było niszowo, mądrze, sprawnie, lepiej. No i żeby wojsko nie przejęło rządów oczywiście.
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
i dlatego brak jest szans no rozwój Polski, będziemy w kółko niewolnikami tych samych postaci i tych samych partii, w końcu większość Polaków się już przyzwyczaiła że w Polsce po prostu trzeba umieć tylko załatwić dojście do aktualnie rządzącego polityka i da się załatwić to i tamto, a jak ograniczymy wybór do głównych partii to będziemy mieć już doświadczenie i wyrobiona znajomość. Wczoraj się czapkowało do PO a dziś do PIS. A proceder cały czas ten sam, ale w końcu jak prawdziwi Polacy ponarzekamy na korupcję a potem damy w kopercie aby coś dla siebie lub rodziny załatwić, ponarzekamy na to kłamliwych polityków a sami w codziennym życiu będziemy mówić że nie oszukaliśmy ale wykazaliśmy się sprytem życiowym

to nie wyalienowani politycy niszczą kraj to my wszyscy tacy jesteśmy, dokładnie takimi samymi zasadami kierujemy się w życiu, tylko skala inna
 

Kaagular

Bywalec
Dołączył
12 Grudzień 2006
Posty
1 712
Punkty reakcji
39
Wiek
37
Miasto
wawa
No to jak już sobie ponarzekałeś na Polaków jacy to są durni to w końcu powiedz na kogo mam zagłosować w wyborach samorządowych.
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
należy poczekać na zgłoszone komitety wyborcze nieprawdaż ?
 

Kaagular

Bywalec
Dołączył
12 Grudzień 2006
Posty
1 712
Punkty reakcji
39
Wiek
37
Miasto
wawa
Nie. Kampania trwa w najlepsze. Sprawni politycy nie potrzebują zgłoszonego komitetu, marketing jako taki nie potrzebuje zgłoszonego komitetu, organizacje samorządowe działają każdy dzień, ludzie rządzą każdy dzień i ocenie podlegają każdy dzień itd.
No chyba, że ty na serio będziesz głosował na królika w kapeluszu. Tylko nie wiem co w tym miałoby być mądrego i roztropnego.

Jako, że jestem z Warszawy to będę głosował na PIS. Alternatywy u nas nie ma bo te wszystkie "niszowe" komiteciki są mniej niszowe niż sam PIS. Już nie mówiąc o tym, że na świecie jest coś takiego jak matematyka i każdy głos oddany na "nie PIS" spowoduje wygraną PO. Proste jak cep.
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
widzisz ja w 2002r głosowałem na PIS i kadencja 2002-2006 mi uzmysłowiła że to była pomyłka

ja na pewno nie zagłosuję ani na PIS ani na PO, oni już byli
 

Kaagular

Bywalec
Dołączył
12 Grudzień 2006
Posty
1 712
Punkty reakcji
39
Wiek
37
Miasto
wawa
Jeśli pomiędzy PIS i PO stawiasz znak równości to proszę bardzo. Tylko nie zapomnij pochwalić się na kogo zagłosujesz. I nie żeby coś, ale jak teraz nie wiesz na kogo zagłosujesz to, przepraszam cię bardzo, źle świadczy o twoim wyborze (chociaż sam wybór może być dobry). Właśnie problemem jest to, że ludzie głosują "na bilboardy". Nie zastanawiają się dzień po dni, nie analizują, nie szukają. Tylko zobaczą jakie są komitety i "ciach" poszło. A że akurat w innym okręgu tego komitetu jakiś Cimoszewicz startuje... co tam.
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
zgodzę się z tobą że ludzie głosują oczami albo emocjami a nie rozumem

a pochwalę się na pewno i nie bardzo rozumiem dlaczego PO bądź PIS czym jest od siebie lepsze,
 
Do góry