Czego słuchają forumowicze ?

soova

Nowicjusz
Dołączył
19 Luty 2015
Posty
49
Punkty reakcji
2
Mrówa85 napisał:
To mi się spodobało ostatnio. : )
znam, fajne :) znałam jeszcze ich pod szyldem Boogie Town, fajnie że szukają nowych muzycznych dróg.
Ja teraz jeszcze żyję koncertem The Cure ;)
 

szybkistaszek

Nowicjusz
Dołączył
22 Styczeń 2016
Posty
8
Punkty reakcji
0
Mrówa85 napisał:
To mi się spodobało ostatnio. : )
Haha zabawne, ostatnio zupełnie przypadkowo natknąłem się na ich występ w Empiku w Silesi :D

Zespół naprawdę pozytywnie zakręcony. Próbują połączyć to co rdzenne, z tym co zupełnie nowe i moim skromnym zdaniem całkiem dobrze im to wychodzi :D
 

daga80

Nowicjusz
Dołączył
17 Styczeń 2017
Posty
29
Punkty reakcji
1
Ja ogólnie najbardziej lubię Rock. Nie znaczy to jednak że zamykam się na inne gatunki. Często słucham też Bluesa i Rock and rolla. No i raz na jakiś czas muzykę elektroniczną.
 

Lady Sierra

Nowicjusz
Dołączył
15 Luty 2017
Posty
38
Punkty reakcji
4
Wiek
26
Miasto
Warszawa
Ja słucham dużo gatunków, bo 30: breakbeat, chillout, club, dance, dance, disco polo, downtempo, drum n bass, dubstep, ebm, electro, emo, garage, grunge, hands up, hardcore, hardstyle, house, idm, industrial, jungle, metal, pop, punk, reggae, rnb, rock, screamo, techno, trance. Kocham je wszystkie :)
 

snookie80

Nowicjusz
Dołączył
20 Styczeń 2017
Posty
19
Punkty reakcji
4
Ja też nie mam tak że lubię jakiś konkretny gatunek muzyczny. Uważam że w każdym można znaleźć coś ciekawego. Bardzo lubię porządny Rock ale też i na przykład porządny Pop. Często zależy od nastroju.
 

sandra21

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2017
Posty
3
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Miasto
Warszawa
snookie80 napisał:
Ja też nie mam tak że lubię jakiś konkretny gatunek muzyczny. Uważam że w każdym można znaleźć coś ciekawego. Bardzo lubię porządny Rock ale też i na przykład porządny Pop. Często zależy od nastroju.
Mam tak samo :)
 

pawso44

Nowicjusz
Dołączył
5 Luty 2015
Posty
111
Punkty reakcji
3
Różnie, córka dzisiaj tego słucha ciągle
nawet nieźle to brzmi, to fajny czas na tego typu piosenki
 
Do góry