Czego słuchają forumowicze ?

Monalisa

Nowicjusz
Punkty reakcji
1
moze i tak ..... czas pokaze .... widzialam te kobiete ma sie dobrze ciesze sie : ) Ale dlaczego ten policjant znikl ? Pisal ze bedzie mna sie opiekowal dokad nie zmienie miejsca zamieszkania . Ktos w moje okno rzucil jakis przedmiot z plynem kilka tyg temu pisalam mu i odpisal zebym sie nie bala ... Wychodzac wchodzac do mojego miejsca zamieszkania bardzo sie boje i tak .... W ogole wczesniej mi sie to nie zdarzalo ze widzialam codziennie na motocyklach police cywilna a teraz gdzie bym nie byla to widze ich jezdza ,stoja w samochodach na motocyklach blisko mojego miejsca zamieszkania i ogolnie tam gdzie bywam .... czyli wszedzie tu . Czy cos mi grozi no bo to z tego budynku z ludzmi
gdzie mieszkam mialam ten incydent ....

Monalisa

Nowicjusz
Punkty reakcji
1
Tjaaa lepetynka by mnie bolala do takiego wiezowca jak on xDD .... Slodziak jest ja chce sie przyjaznic nic wiecej ale jesli bedzie cos napieral to obiecuje ze zwieje daleko . I tak juz mam przeyebane tu musze sie wyprowadzic : D Kurde on wszystko o mnie wie pfff xD

Monalisa

Nowicjusz
Punkty reakcji
1
Zle sie czuje , czuje sie wyczerpana , mam wrazenie ze padne na glebe w kazdej chwili . Przepraszam nie bede was straszyc po smierci , poniewaz nic mi nie zrobiliscie :) Ale inni w realu na to zasluguja !!! Ale jednak mam nadzieje ze wyjde ze wszystkiego co zle i znow napisze u was i wrzuce dobra muzyczke .

Kibic Polski

Stały bywalec
Punkty reakcji
209
Kiedy Metallica nagrała "czarny album" ktoś Kirkowi Hammettowi powiedział że grupa sprzeda ją w nakładzie ponad 6 milionów egzemplarzy.
Hammett odparł że jeśli istotnie tyle płyt uda im się sprzedać to on rozmówcy za darmo oddaje swój samochód Porsche Carrera.
Grupa istotnie sprzedała ponad 6 milionów egzemplarzy tej płyty nie wiem natomiast czy Hammett "pozbył się" swojego Porsche.
Poniżej cover Maanamu w ich wykonaniu.

Monalisa

Nowicjusz
Punkty reakcji
1
Bardzo mi teskno do domku i moich ukochanych Rodzicow i siostry i jej Dzieci : ) <3

Monalisa

Nowicjusz
Punkty reakcji
1
Ale ten glina jest obrazalski .... to dzieki niemu zrealizuje moj wyjazd do Polski bo on mi to zalatwil to jest trudno zmienic date tego wezwania przed trybunal on mi to zalatwil zaraz po wyjsciu en garde à vue duzo dla mnie zrobil , wspieral mnie bardzo psychicznie a ja sie z nim i tak nie spotykalam , tylko pisalismy sobie i to goraco bylo w tym ... no i znow sie chyba pogniewal bo mielismy spotkac sie w ten piatek ale sie zle dogadalismy i chyba on klamie ze sie cieszy ze wyjezdzam bo mi ciagle pisal "ah juz prawie jestes na wakacjach , ah pojedziesz na wakacje " itd qrwa napisalam mu ze nie pojade to mi odpisal ze mu przykro to mi sie tez przykro zrobilo bo myslalam ze sie ucieszy ze w koncu bede miala czas dla niego .... ale dobra napisalam ze bardzo mu dziekuje za wszystko ze wyjezdzam i sie ciesze ze jak wroce a to bedzie az wiecej niz miesiac to sie odezwe to chyba sie wkurzyl i napisal " nie ma problemu milych wakacji " i czesc :/ Znow napisalam ze bede tesknic do niego ze bede chciala wiedziec co u niego ze bede chciala pisac nawet jak bede na wakacjach i ze chce spotkac sie w piatek ;) i cisza ! Olalabym to ale ja sie chyba naprawde po raz pierwszy w zyciu zakochalam . Tragedia .

Do góry