Czego słuchają forumowicze ?

Monalisa

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2024
Posty
206
Punkty reakcji
1
Gdy siedzialam w kiciu jakos mi sie przysnelo ... slyszalam " Life et école de vie " tak ! chodzi o odrosty moich wlosow ! wedzcie ze jezdem totalnie siwa .... tak mnie zycie rozpieszcza ....
 

Kibic Polski

Stały bywalec
Dołączył
18 Kwiecień 2018
Posty
2 490
Punkty reakcji
209

Ciekaw jestem fragmenty jakiego filmu wykorzystano w teledysku?
 

Monalisa

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2024
Posty
206
Punkty reakcji
1
Dlaczego macie mnie tu za faceta ? Nie jestem ! Ale potrafie ostro przypiertolic ale tylko w obronie wlasnej ! Jestem przeciwna takim zachowaniom i nie mam zamiaru tego w ogole stosowac !!! Wole teraz dac sie pobic i zabic niz komus przypiertolic ..... w sumie na reke bylo by mi to zabicie mnie przez kogos tak mi dobrze jest na tym swiecie :)
 
Ostatnia edycja:

Siennna

Bywalec
Dołączył
30 Styczeń 2023
Posty
1 606
Punkty reakcji
94
Takie coś mi się z dzieciństwa przypomniało. Chyba przez to Opole
 

Kibic Polski

Stały bywalec
Dołączył
18 Kwiecień 2018
Posty
2 490
Punkty reakcji
209
Jeden z moich starszych kumpli jest dla mnie kopalnią różnych informacji.
Kiedyś przy browarze wspominał "babola" strzelonego przez "wielkiego"
Marka Niedźwiedzkiego.
Zespół Duran Duran popularny do dziś ale głównie w pierwszej połowie lat 80-ych składał się
w 3/5 z Taylorów i było to tak dziwne że żaden z nich nie był krewnym dwóch pozostałych w zespole.
Ponieważ nie było wtedy Internetu ich wizerunku można było znać ze zdjęć plakatów czy teledysków.
I tak kiedy w połowie lat 80-ych John Taylor spróbował solowej kariery i nagrał poniższy utwór


Niedźwiedzki zapowiadał go jako:
Johna "Bębna Duran" Taylora od czasu do czasu twierdząc że do niedawna był on perkusistą Duran Duran.

Z czego tu się śmiać?

Otóż Niedźwiedzki pomylił Taylorów!
Perkusistą grupy był Roger a John gitarzystą basowym.
Poniższy teledysk pokazuje jak wygląd wymienionego zmienił się po dziś dzień
a także co się robiło z włosami w latach 80-ych.

 

Siennna

Bywalec
Dołączył
30 Styczeń 2023
Posty
1 606
Punkty reakcji
94
Nie wiem co oni w sobie mają, że ich kawałki tak się człowieka uczepią i cały czas chodzą po głowie.
 

Monalisa

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2024
Posty
206
Punkty reakcji
1
To tak co u mnie zle ! Juz pisalam ze zostalam zaatakowana przez jednego szczura od tylu rzucil mna z calej sily o ziemie i uderzylam glowa ona mnie boli poza tym mam bole inne zostalam bardzo poturbowana zakuta w kajdany przetrzymywana w areszcie i jeszcze oskarzona i nie wiem co mi jeszcze zrobia ! ... czekam na wakacje zeby z tym isc na jakis tomograf z ta glowa mialam leciec do polski ale sram na to nic mi nie da ... W dodatku nie czuje sie bezpiecznie bo ten co mnie pobil lazi sobie bezkarnie i moze na mnie kogos wyslac ....
 

Monalisa

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2024
Posty
206
Punkty reakcji
1
Nie moge sluchac muzyki ani napic sie alko ani kawy ani halas ani denerwowac bo boje sie ze moze mi cos w glowie peknac .... nie chcialabym mam skierowanie na scanner cérébral céphalée et vomissement agression avec coup a la téte le ..... dlatego narazie nic nie wrzuce . Moze kiedys ale sie boje .
 

Monalisa

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2024
Posty
206
Punkty reakcji
1
To byla jego przedostatnia wiadomosc do mnie i znikl ten gliniarz dlaczego "Vous êtes une femme forte, je n'ai pas envie que vous baissez les bras. Vous avez des ressources. Vous êtes très belle et j'aime beaucoup les femmes comme vous. Depuis que je vous ai vu, je n'arrête pas de penser à vous." Chcial sie spotkac kilka razy ale ja nie bylam w stanie .... Dlaczego on znikl ?Wrzuce link z muza bo to glupio tu bez .... ale nie bede sluchac boje sie ale moze troche poslucham bo dzis Swieto Muzyki <3 w Paryzu : ) Nie wychodze nigdzie bo tez sie boje po tym ostatnim zdarzeniu .... z nikim widziec tez boje sie ludzi ..... dlaczego ten gliniarz nie zrozumial tego ? Ta kobieta ktora pobilam ma sie dobrze tak mi napisal bywa publicznie z facetem ktory mnie tez pobil rozesmiani bywaja w restauracjach w towarzystwie przyjaciol pija sobie kawe pala papierosy bawia sie : ) Ja sie ciesze ze tej kobiecie nic nie jest : ) Mi tez nic ale ja nie mam ochoty bo .... nie mam . A ten do mnie bo pani jest prawdziwa ofiara calego zdarzenia ....
 
Ostatnia edycja:
Do góry