Czas Nadal Płynie,lecz Czas Nagli By Ruszyć Dalej

Piotr16

Nowicjusz
Dołączył
6 Listopad 2005
Posty
77
Punkty reakcji
0
Miasto
Poznań
Witam wszytskich,ale już chyba poraz ostatni,miło mi było porozmawiac i wejsć w dyskusje z róznymi ludzmi co w znacznej częsci wzbogaciło moją wiedze.Nie wiem czy kogo kolwiek zaciekawiło to co pisałem,i czy dokogoś to trafiało,ciesze sie na tomiast z tego że wypowiadaliscie się i czytaliscie moje Tematy i posty.
Wyruszam w kolejną podróż-Życia.Czas nagli,dlatego z góry chciałem podziękować "Snautowi" który heheh niezgodził się zemną w żadnej kwesti :p Ale wyraził wyraznie swoje zdanie i był godnym rozmówcą,co sprawiło że dał mi wiele do myślenia,chciałbym podziękować Wszystkim co choć raz wieli udział w dyskusji,i sprawili że te całe nasze rozmowy nie były zwykłym gadaniem lecz prowokacją do głębszego myślenia,bardziej abstrakcyjnego.Być może kiedyś wruce i coś napisze.Narazie zabieram się do pisania ksiązki,mam tysiące pomysłów dlatego musze je zebrać w całość.Jeszcze raz dziękuje i Pozdrawiam

Piotr16



P.S

Jesli ktos by szukał zemną kontaktu,to pozostawiam po sobie ślad:
Moje gg:8669292
Moj kom:504970687
 

kizia_mizia

Nowicjusz
Dołączył
15 Wrzesień 2005
Posty
2 850
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
z zamku..
Czyli jednak zdecydowałeś się odejść,
Mam nadzieje że jeszcze wrócisz,
mnie ciekawiło to co pisałeś :)
Papa...
 

spelnione-marzenia

poszybować chociaż raz ponad śmierć ponad czas ...
Dołączył
14 Listopad 2005
Posty
655
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Białystok
jak napiszesz tą książke to daj znać z chęcią przeczytam ja tż tobie dziekuje że poryszyłeś tak wazne tematy i wiele mi wytłumaczyłęs mam nadzieje ze juz neidługo znowu sie spotkamy na forum z twoimi ciekawymi wiadomościami
 
Dołączył
7 Październik 2005
Posty
1 992
Punkty reakcji
0
Wiek
116
Żegnaj Piotrek :)
Miło się z Tobą rozmawiało :)
Jednak nadal niewiem jakie będą moje plany na przyszłość :)
 

wieryl

Nowicjusz
Dołączył
14 Listopad 2005
Posty
11
Punkty reakcji
0
lol oj bakiera bakiera te twoje pomysly...
jednak mimo twoich stwierdzen ze bede tu pasowac to stwierdzam ze to nie moje klimaty. mam swoja gleboka wiare ktora automatycznie oddala roznego rodzaju gdybania. a musze przyznac ze na przeczytanie tich mega dlugich wypowiedzi nigdy czasu nie znalazlam. dozobaczenia :papa:
 

snaut

Nowicjusz
Dołączył
1 Sierpień 2005
Posty
493
Punkty reakcji
1
Wiek
17
Umknęły mi tepodziękowania, ale właściwie nie wiem za co bo tylko się nie zgodziłem.Miło mi je słyszeć ale w każdym razie lepiej zajmj się książką niż siedź na tym forum, bo napisanie książki pewnie Ciebie bardziej intelektualnie wzbogaci niż rozmowy na forum. Oczywiście posiadajką one dużą wartość, ale książka to jest kilka poziomów wyżej. Jak kiedyś, gdzieś będzie trzeba się niezgodzić to tylko napisz na forum, zawsze staram się udawadniać słuszność tweirdzenia Hegla jakoby każda teza naturalnie prowadziła do antytezy.
Pozostało mi życzyć Tobie miliona sprzedanych egzemplarzy, albo nie właściwie lepiej to będzie Ci życzyć 3 tysięcy wartościowych czytelników.
 
Do góry