Czarno przed oczami

Ameno

Mistrz papryczki chilli
Dołączył
27 Grudzień 2006
Posty
1 124
Punkty reakcji
0
Wiek
113
Miasto
Gdzieś tam
WRESZCIE KTOS MI TO WYTLUMACZYL wielkie dzieki wreszcie zalapalem o co chodzi
 

Ameno

Mistrz papryczki chilli
Dołączył
27 Grudzień 2006
Posty
1 124
Punkty reakcji
0
Wiek
113
Miasto
Gdzieś tam
Ciśnienie mam podobno dobre jak na ten wiek
 

Ameno

Mistrz papryczki chilli
Dołączył
27 Grudzień 2006
Posty
1 124
Punkty reakcji
0
Wiek
113
Miasto
Gdzieś tam
Chciałem was poinformować że mi przeszło

Temat do zamkniecia
 

Fika

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
393
Punkty reakcji
0
Tak jest jak się wkracza w okres dojrzewania :/ Pij dużo(napojw bezalkoholowych rzecz jasna) :p

Ja przeważnie mam taki problem w kosciele. Mam dwa wyjscia, albo wyjde za wczasu sama na powietrze, albo mnie wyniosa:p
 

iwans

Nowicjusz
Dołączył
29 Marzec 2008
Posty
515
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
Gdańsk
Ja takie coś często miałem. I mi się to podobało ;] Bujałem się jakbym był pijany albo przyćpany. Zwykle jak się kąpałem w wannie to tak się bawiłem kilka razy. O jeden raz za dużo. Stoję, stoję robi się ciemno coraz ciemniej i budzę się na podłodze. Głowa mnie boli i ręka też. 2 minuty tak leże i nie wiem gdzie jestem. Fajne uczucie nawet. Dobrze, że do wanny nie wpadłem bo bym się jeszcze utopił. A w domu akurat nikogo nie było;/ Jeszcze przez 2 dni bolała mnie głowa :p I rozwaliłem spłuczkę w kiblu. Zdaje się, że moją głową.
 

Mateusz90007

Nowicjusz
Dołączył
5 Czerwiec 2008
Posty
27
Punkty reakcji
0
Myślę że najlepszym sposobem będzie zazywanie dużo świeżego powietrza a więc często mieć otwarte okno w pomieszczeniu w którym dużo przebywasz jak i równiez duzo sportu. Takie coś jest spowodowane lekkim niedotlenieniem krwi. Mam to samo. Poprostu jak sobie leze a nawet jak i siedze i nagle sie zerwie to łapie chwilową fazę. A raz wieczorem jak juz mialem isc spac tez mi się to przydazylo. Tylko wtedy to juz było silne. Poszedlem do kibla i jak wracałem to poprostu myslalem ze nie dojede juz do pokoju. Zrobilo mi sie ciemno, niewiedzialem gdzie ide i sie chwiałem ale na szczeście jakos dowlekłem sie do łozka i po chwili to przeszło. A więc nie ma się czym martwić. To przechodzi. No chyba ze jestes bardzo wysokim gosciem no to mozesz miec to dosc długo. Ja własnie strasznie urosłem w ktrótkim czasie i pewnie minie jescze dużo czas zanim mi przejdzie takie coś. Pozdrawiam. :)
 
Do góry