Czarna lista

m0st

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2008
Posty
436
Punkty reakcji
0
Wiek
33
red hot jak dla mnie to jeden wielki kicz, właśnie poprock.

Rozumiem, ze 2 ostatnie plyty sa lzejsze i to sie wielu moze nie podobac ale nazywanie Red Hotow poprockiem to przesada :) Wystarczy posluchac BSSM czy One Hot Minute, albo chociaz zapodac sobie jakis koncert gdzie juz po pierwszych dzwiekach mozna stwierdzic ze to zespol jak najbardziej rockowy.

A tak w ogole to czesc wszystkim, Tomek jestem BB)
 

sev

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2008
Posty
6
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Jabłonowo
Vardamirze: Tak, to utworzmy z nu odrebna subkulture. Albo jak Cie razi obecnosc nu w zbiorowosci metalu, patrz na siebie poprostu jako heavy-metalowca - poprostu z troski o Twoje zdrowie dobrze radze, bo konfliktu nie zalagodzisz. Z reszta to Twoje zdanie na ten temat.. przykro ze musisz cierpiec widzac przy 'nu' metal, biedny. Nie istnieje metal alternatywny? ok. jednak w praktyce to pojecie jest dalej stosowane.. wiadomo co chce sie w ten sposob podkreslic. Muzyka alternatywna - tak, ale dla mnie to zbyt ogolny worek, do ktorego wklada sie wszelkie smieci.. za duzo szacunku dla bylej grupy by moc to zrobic. Herezje? zatem moge to samo powiedziec o Tobie i Twoich przekonaniach odchodzacych od powrzechnego pogladu na ten temat. Krytykuj - ale rusz glowa i poglowkuj nad argumentami przemawiajacym bardziej niz nie bo nie.

Infantylnym wydaje mi sie Twoja postawa wobec mojej osoby, ktora uwidoczniles; nie bede wnikac w przyczyny - to na marginesie.

kdVer: Tolerancyjnosc odnosila sie do osobowosci ludzi, nie upodoban. A co? chcialbys sam mi wybrac pozycje? nie ten okop? :] przybylem, zobaczylem.. niedlugo uciekne :)
 

kdVer

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2008
Posty
1 609
Punkty reakcji
27
Wiek
35
hehe co do ludzi też nie jestem tolerancyjny :p Owszem,nie uczyniłbym nic złego nikomu ale sympatią też nie darzę...Kurde,przecież to jest tolerancja :D No więc ludzi "zniesę" ale ich słów nie :p Nie chodzi mi o zły okop ale o to, że zająłeś niejako pozycję "tego który broni sprawiedliwości", w sensie: zarzucasz zamkniętość, ciasnotę itd a sam w swym szerokim postrzeganiu możesz być zamknięty. Ciekawe nie?
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
Vardamirze: Tak, to utworzmy z nu odrebna subkulture. Albo jak Cie razi obecnosc nu w zbiorowosci metalu, patrz na siebie poprostu jako heavy-metalowca - poprostu z troski o Twoje zdrowie dobrze radze, bo konfliktu nie zalagodzisz. Z reszta to Twoje zdanie na ten temat.. przykro ze musisz cierpiec widzac przy 'nu' metal, biedny. Nie istnieje metal alternatywny? ok. jednak w praktyce to pojecie jest dalej stosowane.. wiadomo co chce sie w ten sposob podkreslic. Muzyka alternatywna - tak, ale dla mnie to zbyt ogolny worek, do ktorego wklada sie wszelkie smieci.. za duzo szacunku dla bylej grupy by moc to zrobic. Herezje? zatem moge to samo powiedziec o Tobie i Twoich przekonaniach odchodzacych od powrzechnego pogladu na ten temat. Krytykuj - ale rusz glowa i poglowkuj nad argumentami przemawiajacym bardziej niz nie bo nie.

Infantylnym wydaje mi sie Twoja postawa wobec mojej osoby, ktora uwidoczniles; nie bede wnikac w przyczyny - to na marginesie.

kdVer: Tolerancyjnosc odnosila sie do osobowosci ludzi, nie upodoban. A co? chcialbys sam mi wybrac pozycje? nie ten okop? :] przybylem, zobaczylem.. niedlugo uciekne :)
nie potrzeba mi wiecej poglądów niż to, że sami artyści metalowi walczą z pozerstwem. to już samo w sobie jest usprawiedliwieniem mojego zachowania. wiem, że konfliktu nie załagodze. bo nawet nie zamierzam. celem jest zwycięstwo w tym konflikcie. i bitwę tutaj wygrałem, czy tego chcesz czy nie, bo o to postawiłem swą flagę na tym terenie, i teraz królem tu heavy, z generałami Death i Black. a Miejskie Nooby muszą szukać sobie innego miejsca.
 

Parabola

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2007
Posty
1 142
Punkty reakcji
8
Miasto
Wyzima
bo o to postawiłem swą flagę na tym terenie, i teraz królem tu heavy, z generałami Death i Black. a Miejskie Nooby muszą szukać sobie innego miejsca.

Hęęę??? To chyba musiałam przeoczyc tę flagę... Dla mnie heavy nigdy nie będzie królem! Mam wielki szacunek do tego gatunku jako do bezpośredniego protoplasty innych rodzajów metalu, na przykład thrashu, ale klasyczny heavy metal jest dla mnie zbyt prostolinijny, często śmieszny, czasem pompatyczny i obciachowy. A maniera wokalna większości wokalistów heavy - sięgająca wysokiego C - jest dla mnie nie do przyjęcia.
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
Chciałbyś mieć takie powodzenie jakie Elvis
Myślisz, że chłopaki z Manowara takie mają? Noł łej..
jeśli to powodzenie miało by być okupione takim debilnym wyglądem jak miał elvis to dziękuje, wole to powodzenie Manowara ;]

Hęęę??? To chyba musiałam przeoczyc tę flagę... Dla mnie heavy nigdy nie będzie królem! Mam wielki szacunek do tego gatunku jako do bezpośredniego protoplasty innych rodzajów metalu, na przykład thrashu, ale klasyczny heavy metal jest dla mnie zbyt prostolinijny, często śmieszny, czasem pompatyczny i obciachowy. A maniera wokalna większości wokalistów heavy - sięgająca wysokiego C - jest dla mnie nie do przyjęcia.
nie zrozumiałaś o co mi chodzi. chodzi mi o to, że te pseudometalowe wypadki w tym miejscu zostały już pokonane.
 

kdVer

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2008
Posty
1 609
Punkty reakcji
27
Wiek
35
teraz królem tu heavy, z generałami Death i Black
słodko, tylko gdzie generał - dziecko Power ze swymi mocami światła? :p Czekam aż ktoś narysuje komiks albo bajkę ze spersonifikowanymi gatunkami metalu, "Metal Wars" czy coś :D :D
chętnie się bym poudzielał wymyślając jakieś teksty,scenariusze czy coś :p
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
Świetny pomysł, jakby mi się wreszcie udało jakoś rozruszać w tym kierunku rękę, to może by coś wyszło :D
 
A

Aqualorn

Guest
Ja jeśli chodzi o metal i o jego kwalifikacje to jestem dość tolerancyjny. Trafia mnie tylko jak ktoś próbuje twierdzić że zespoły nu-metalowe są metalowymi. Moze jeszcze do tego dożrzuce alternatywny metal np. SOAD.

Jest oczywiście wiele pozerskich zespołów ale po prostu ich nie słucham. Wyznaję zasade "Let it be" A co do często wymienianego tu zespołu Nightwish warto sie tu zastanowic. Oczywiście zespół jest komercyjny i gra raczej mało "metalowy metal" ale warto zauważyć ze Nightwish często staje sie pierwszym zespołem z szeroko pojętego grona metalu z jakimi młodzi ludzie się spotykaja. Bardzo często Nighwisha zaczyna się słychać będąc w wieku 11-13 lat i jest to alternatywa dla zespołów popowych albo pseudo
hip-hopowych. Zwykle jak ktoś w tym wieku zaczyna słuchać Nightwisha to w przyszłości zaczyna słuchać juz prawdziwego metalu.
Uważam więc ze wkładu Nightwisha nie należy lekceważyć co nie zmienia faktu ze ich fanem nigdy nie byłem).

W zasadzie jest tylko jeszcze jedna rzecz jakiej nie lubię w metalu. Bezsensownego śpiewu o siłach ciemności i szatanie. W bardzo wielu przypadkach zespoły nazywające sie satanistycznymi robią to tylko w celu zdobycia większej popularności. Nie jestem jednak przeciwny Black Metalowi ale nawet w nim czasami muzycy z satanizmem przesadzają. Powtarzam niektórzy.
 

isildur92

Nowicjusz
Dołączył
26 Marzec 2008
Posty
48
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Śląsk
W zasadzie jest tylko jeszcze jedna rzecz jakiej nie lubię w metalu. Bezsensownego śpiewu o siłach ciemności i szatanie. W bardzo wielu przypadkach zespoły nazywające sie satanistycznymi robią to tylko w celu zdobycia większej popularności. Nie jestem jednak przeciwny Black Metalowi ale nawet w nim czasami muzycy z satanizmem przesadzają. Powtarzam niektórzy.

"nawet" w nim? chyba przewaznie w nim? :D z tego co wiem to black metal z zalozenia nastawiony jest na ta tematyke :p
wg. mnie albo jest sie metalem albo jakims satanista gloszancym swoje poglady (na chu :cenzura: ja to komu?) takie moje zdanie :p
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Mnie też to denerwuje. Muzyka może być dobra, a prymitywna tematyka wszystko psuć :|. Isildur, to jeszcze zależy jakiego satanistę masz na myśli. Bo prawdziwy satanizm to filozofia, a pseudo-satanizm to właśnie to co propaguje wiele zespołów bm.
 

TheJim

Nowicjusz
Dołączył
17 Maj 2008
Posty
56
Punkty reakcji
0
Może dlatego, że muzyka jest bardzo dobrym sposobem by wyrazić swoje uczucia poglądy? I według mnie to jest fajne, bo powstaje duża otwartość na wysłuchiwanie czyichś przekonań, a jeśli coś zgadza się z naszymi odczuciami to chętniej się tego słucha.

i bitwę tutaj wygrałem, czy tego chcesz czy nie, bo o to postawiłem swą flagę na tym terenie, i teraz królem tu heavy, z generałami Death i Black.
Rozyebał mnie ten tekst xD
 

isildur92

Nowicjusz
Dołączył
26 Marzec 2008
Posty
48
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Śląsk
wracajac do tematu to problem zaczyna sie wtedy jesli ludzie niewiedza co do jakiego podgatunku przydzielic... ale to nie nasza sprawa... czyz nie? jesli ktos cos lubi i slucha tego to guwno powinno go obchodzic czy to już alternatywny metal czy jeszcze jakis tam rodzaj rocka (SOAD)... okladke na kazdy zespol i tak przydzielaja media... ale z drugiej strony gdyby mieli by to robic fani to dopiero byla by kaszana... xD (kazdy ma inne zdanie)

a ta wasza flaga "tutaj" nic nie daje :p tyle co np. obsiakanie (zaznaczenie) przez psa swojej budy... xD
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
Rozyebał mnie ten tekst xD
ciesz sie że nie topór ;]

wracajac do tematu to problem zaczyna sie wtedy jesli ludzie niewiedza co do jakiego podgatunku przydzielic... ale to nie nasza sprawa... czyz nie? jesli ktos cos lubi i slucha tego to guwno powinno go obchodzic czy to już alternatywny metal czy jeszcze jakis tam rodzaj rocka (SOAD)... okladke na kazdy zespol i tak przydzielaja media... ale z drugiej strony gdyby mieli by to robic fani to dopiero byla by kaszana... xD (kazdy ma inne zdanie)

a ta wasza flaga "tutaj" nic nie daje :p tyle co np. obsiakanie (zaznaczenie) przez psa swojej budy... xD
co masz na myśli obsikanie swojej budy? po prostu w tym dziale na tym forum pseudo itp zostało wykończone z moementem obrania mnie na moda tego działu. właściwie to okładke przydzielają fani, bo media potrafią tylko spieprzyć sprawę. dzięki boskim mediom mamy falę numetalu, i metalcoru, i jakże metalowych zespołó jak SOAD PAPA ROACH itp, bo to przez media smarkacze myślą że to metal. media lepiej niech sobie te tematy odpuszczą całkiem do czasu poznają się trochę na rzeczy.
 

Parabola

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2007
Posty
1 142
Punkty reakcji
8
Miasto
Wyzima
dzięki boskim mediom mamy falę numetalu, i metalcoru, i jakże metalowych zespołó jak SOAD PAPA ROACH itp, bo to przez media smarkacze myślą że to metal. media lepiej niech sobie te tematy odpuszczą całkiem do czasu poznają się trochę na rzeczy.

Zostaw SAOD w spokoju, to moje drugie ostrzeżenie na ten temat ;)

SOAD to nie nie metal, poza tym ich obecnosc w mediach ostatnio jest praktycznie żadna.
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
Zostaw SAOD w spokoju, to moje drugie ostrzeżenie na ten temat ;)

SOAD to nie nie metal, poza tym ich obecnosc w mediach ostatnio jest praktycznie żadna.
aaaj, bo się im z mody wyleciało... nic nie mam do zespołu, ale mimo wszystko ciągle zdarza się, że ktoś twierdzi że to metal.
 

sev

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2008
Posty
6
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Jabłonowo
obecnosc systemu jest zadna, poniewaz zespol sie rozpadl. Serj Tankian natomiast prowadzi zespol pod wlasna godnoscia, na yt mozna cos oblukac zawsze ;] system4ever <3 :p
 

isildur92

Nowicjusz
Dołączył
26 Marzec 2008
Posty
48
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Śląsk
z tym obsikaniem chodzilo o to ze takie zwyciestwo to prawie nic... :p w porównaniu do ilosci wszystkich pozerów szwedajacych sie po swiecie xD chociaz zawsze cos :D tak trzymac jak wbijesz flage na Pałac KiN to bdzie dobrze xD

nie chodzilo mi o to ze chce zeby media to robily tylko ze tak przewaznie jest...
 

Grzegrza

Nowicjusz
Dołączył
27 Listopad 2008
Posty
10
Punkty reakcji
0
Marlin Manson
Slipknot
Within Tempetion
Nightwish
Linkin Park
POD
Korn
SOAD (nie twierdze, że jest zły, ale jest nie na miejscu)
Limp Bizkit
Lordi (to gorsze od slipknotu...)
Red Hot Chili Peppers (nie wiem co ludziom odbija żeby o tym tutaj pisać)
Green Day
Evanescence
na toreaz to by było tyle co mi przychodzi do głowy, nie zagłębiałem się już co przynosi hańbę metalowi będać tak jakby metalem, wypisałem tylko skrajności.
LP Metalem ?? Kto kiedy tak powiedział że to metal ?? ;p
 
Do góry