cykl na mase

lukii18

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2010
Posty
58
Punkty reakcji
0
witam ponownie...
jestem w trakcie a w zasadzie juz w koncowce (6tydzien) jeszcze mysle ze 2 tyg. cyklu na mase.. suplementy jakie stosuje to gainer mct olipmu, cm3 i l-glutamine (trec). zaczynałem prrzy wadze 71 kg i jak na razie dobiłem do 75... jedank ajk dla mnie to i tak jeszcze mało... po skonczeniu cyklu zamierzam zrobic sobie przerwe (pewnie przez całe wakacje) a pozniej mysle znow cos zapodac.. tylko ze moze cos mocniejszego... co byscie sugerowali... ?
wspomne ze dieta jest i starannie ułozony plan takze to pomincie... :p
 

BOSSY

Bywalec
Dołączył
13 Październik 2009
Posty
1 593
Punkty reakcji
133
Wiek
34
jeżeli cm 3 dobrze cie wzięło to bym kontynuował na nim + do tego jakiś stack, np cell pump bądź xpand
 

lukii18

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2010
Posty
58
Punkty reakcji
0
to znaczy wiesz co.. na cm3 pojechałem teraz na koncowce ze 3tyg. a tak to na olipmie 1250.. ale teraz i tak juz nie czuje zadnych rezultatow ani postepow..

ogarniam cell pump.. nawet przystepny cenowo.. ale to jak by to wygadało..? mono badz cm3 i cell pump tylko? czy cos jeszcze do tego?
 

BOSSY

Bywalec
Dołączył
13 Październik 2009
Posty
1 593
Punkty reakcji
133
Wiek
34
ogarniam cell pump.. nawet przystepny cenowo.. ale to jak by to wygadało..? mono badz cm3 i cell pump tylko? czy cos jeszcze do tego?

poleć na cyklu z cm3 + cell pump

rano 4 tabsy cm3
po treningu cell pump według dawkowania

dzien nietreningowy

rano cell pump
po poludniu cm3
 

lukii18

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2010
Posty
58
Punkty reakcji
0
widze ze według tego co podałes to nie łaczy sie cm3 z cell pumpem w jednej porze dawkowaniea, tak?
a przed trenigiem...?
 

BOSSY

Bywalec
Dołączył
13 Październik 2009
Posty
1 593
Punkty reakcji
133
Wiek
34
przed treningiem wedlug uznania mozesz dodac jedynie jakies mono
 

lukii18

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2010
Posty
58
Punkty reakcji
0
a co bys powiedział na przykład na tribulona treca...? bo przeciez testosteron warunkuje budowe ciała i nowych komorek miesniowych...

a i jeszcze co do tego cell pumpa... bo widze ze jest on w proszku i w kapsach..? czy w kapsach jest tak samo wydajny jak w proszku? :]

a i jeszcze co do tego cell pumpa... bo widze ze jest on w proszku i w kapsach..? czy w kapsach jest tak samo wydajny jak w proszku? :]

odpowie ktos.. ? :mruga:
 

BOSSY

Bywalec
Dołączył
13 Październik 2009
Posty
1 593
Punkty reakcji
133
Wiek
34
nie kazdy siedzi 24 h/dobe zeby odpowiadac.
wybieraj co ci bardziej pasuje. ja tam wole capsy, przynajmniej sie z prochem nie pie :cenzura:



EDYTUJ POSTY!!!!
 

skalpel1992

Bywalec
Dołączył
12 Styczeń 2008
Posty
941
Punkty reakcji
37
Wiek
31
Miasto
Częstochowa
No ja też proponuje capsy bo proszek to zazwyczaj jest okropny w smaku i się słabo rozpuszcza chyba, ze ci to nie przeszkadza.
 

lukii18

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2010
Posty
58
Punkty reakcji
0
sory...
a no własnie ja tez jestem za kapsem bo sa chociaz proste w zastosowaniu....
 

penpol

Nowicjusz
Dołączył
25 Lipiec 2010
Posty
191
Punkty reakcji
2
Wiek
31
BOSSY żeby mieć sylwetkę z Twojego Avka to ile trzeba ćwiczyć??
 

penpol

Nowicjusz
Dołączył
25 Lipiec 2010
Posty
191
Punkty reakcji
2
Wiek
31
A w rok... z dobrą dietą, odpowiednim treningiem, suplami... jak można by było wyglądać?
Tzn. mając 180 i 65kg. Brzuch płaski-wyrzeźbiony. Trenowałem z 3 miechy kiedyś nieregularnie, ale dałem za wygraną.

No i jestem osobą, która ciężko przybiera na wadze. W rok jak można by było wyglądać? Przytocz jakieś zdjęcie.
 

BOSSY

Bywalec
Dołączył
13 Październik 2009
Posty
1 593
Punkty reakcji
133
Wiek
34
Przez rok nawet przy wyśmienitej diecie i treningu dużo do tej sylwetki się nie zbliżysz, ale zawsze będzie to jakiś krok ku obranemu celu.
Przewidzieć jak po roku możesz wyglądać jest cięzko, bo każdy organizm ma inne predyspozycje do tego sportu.
Napewno będzie lepiej ;)
 

skalpel1992

Bywalec
Dołączył
12 Styczeń 2008
Posty
941
Punkty reakcji
37
Wiek
31
Miasto
Częstochowa
JA myślę ze 5lat i będzie coś podobnego bo jak wiadomo każdy ma inną genetykę.

Bossy kto to jest bo mam wrażenie że to zdjęcie gdzieś widziałem.
 

penpol

Nowicjusz
Dołączył
25 Lipiec 2010
Posty
191
Punkty reakcji
2
Wiek
31
Może ktoś dać mniej-więcej jak po roku? To dość istotne.
Moi kumple motywują się napakowanym kolesiem z plakatu, ale ja wolałbym cos bardziej realnego.
 
Do góry