Cyfrówka

Status
Zamknięty.

piotr99900

Nowicjusz
Dołączył
22 Październik 2005
Posty
275
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
z nieba =)
No wiec tak palnuje zakup cyfrówki jakiejś do 600zł. No i mam problem jest tyle sperzetu na rynku, iż nie wiem na jaki aparat sie zdecydować. No wiec jaki mi byście polecili?
 

amuska

Nowicjusz
Dołączył
24 Wrzesień 2005
Posty
90
Punkty reakcji
0
Wiek
35
ja mam Canona a75 i go zdecydowanie polecam ;) ale z tego co widzę, to są również canony A420, KODAK C-340, albo za czymś z nikona sie obejrzeć, ale do takiego lepszego to proponuję jeszcze trochę kaski uzbierać :)
 

Madame Ewa

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2006
Posty
579
Punkty reakcji
0
Fajnie jest się czegoś dowiedzieć, sama planuje nabycie drogą kupna cyfrówki
 

Artur_87

Nowicjusz
Dołączył
8 Lipiec 2006
Posty
3
Punkty reakcji
0
Miasto
Tychy
polecam nikon coolpix l4 mam go i zdjecia robi super... i cena przystepna ok 550zl
 

Yoggi

wujek Stefan mistrz ciętej riposty
Dołączył
6 Wrzesień 2006
Posty
3 735
Punkty reakcji
14
Miasto
z Biedronki
Pytanie jeszcze do czego chesz używać tą cyfrówkę. Jak do bardziej profesjonalnych zdjęć to pozbieraj jeszcze trochę i kup na allegro. a jeśli do "rekreacyjnego" użytku to powyższe propozycje są dobre.
 

Daniel Lipka

Nowicjusz
Dołączył
16 Grudzień 2005
Posty
1 676
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Kielce
A czy kupujac canona nie płaci sie głównie za firme??
Oczywiscie płacąc za firme ma sie więcej pewnosci ze sie nie trafi na felerny towar.
 

ShAdiE

Dołączył
29 Maj 2006
Posty
3 621
Punkty reakcji
1
Wiek
30
zależy do jakich zdjęć będzie ci służył (;
ja teraz mam >taki<
i zamierzam kupić kolejny, >taki< (;
najlepiej przejdz się do jakiegoś salonu, tam powinni ci dobrać jakiś dobry z przyzwoitą ceną :}
 

Kerio

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
7 525
Punkty reakcji
14
michaloz jakbyś nie zauważył ten temat jest z kwietnia :] Wiec laskawie moglbyś nie odkopywac bezsensownie tematu zanim go nie przeczytasz ? A zresztą w dziale fotografie już są podobne tematy z pytaniami o aparat
 
Status
Zamknięty.
Do góry