Cyfrowa ramka

E

Ejan87

Guest
taką ramkę ze znajomymi kupiliśmy nowożeńcom na ślub i pan młody był wniebowzięty ;) Żonka obiecała mu, że taką będzie mógł sobie kupić, ale po ślubie, a tu psikus - dostał ją w prezencie. I co najlepsze - nie wiedzieliśmy, że on chciał ... a był to ślub za czasów w sumie szkolnych i młodzi zapowiedzieli, że od "młodzieży" kopert nie chcą ani nic kosztownego, a zależało nam na jakiejś pamiątce dla nich i dlatego kupiliśmy ramkę.... taki model : http://www.avans.pl/intenso-ramka-cyfrowa-intenso-photobase-8,id-31087 i było to jednak kilka lat temu i w sumie drożej wtedy były ... :)
 
J

jadwinia

Guest
Ale to jest fajny pomysł na prezent ;) zwłaszcza na taką sytuację jak opisana powyżej ;) ale nie tylko. Myślę, że one są już w takiej cenie, że można je kupować, czy to grupowo czy indywidualnie, chociażby na parapetówy. A są fajnym dodatkiem w domu, można mieć kilkadziesiąt zdjęć "na raz" i nie inwestować w dużą liczbę ramek, chociaż jak wiadomo te tradycyjne też swój urok mają.
 

Jendrula

Haps!
Dołączył
15 Listopad 2008
Posty
1 083
Punkty reakcji
549
Taka ramka to całkiem fajny bajer - ale na dłuższą metę chyba bezużyteczna. Wydawanie sporej ilości kasy i po co?

To takie fajne zmieniać zdjęcie które stoi na półce dzień w dzień? A jeśli chcemy jakieś konkretne to zawsze można wywołać - koszt ok. 1 zł.

+ 15 zł jakaś normalna ramka i gra :p
 
E

Ejan87

Guest
Zależy ;p ja mam sporo zdjęć z wyjazdów i np. gdy przychodzą znajomi i z komputera leci muzyka, to specjalnie ustawiam wygaszacz, żeby leciały zdjęcia na komputerze ;) więc u mnie taka ramka sprawdziłaby się bardzo dobrze ... szkoda tylko, że mają taką jakość wyświetlania jaką mają....
 

dollyb

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2012
Posty
16
Punkty reakcji
0
A widział ktoś taką ramkę bardziej stylową? Bo to nowoczesne, to nie do każdego salonu pasują....
 

Toola

Nowicjusz
Dołączył
11 Kwiecień 2011
Posty
216
Punkty reakcji
2
ramka cyfrowa jest główna nagrodą w takim konkursie organizowanym aktualnie, jeśli ktoś byłby zainteresowany:

http://spokojdziecka.pl/udanewakacje.html

mam ramkę cyfrową od dawna i naprawdę często z niej korzystam, a jak mamy gości to już w ogóle :) fajny gadżet, ale póki nie dostałam też wydawała mi się średnio potrzebna, a jednak.
 
Do góry