Cyberpunk 2077 - graliście już ?

rzokien

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2011
Posty
62
Punkty reakcji
13
Graliście już w Cyberpunk 2077? Ja miałem okazję zagrać na PC i jestem pod wrażeniem. Były co prawda bugi ale na szczęście na bieżąco wychodzą fixy. Szczególnie przypadł mi do gustu kreator postaci oraz masa ciekawych szczegółów w grze nawiązujących do całej masy filmów, osób itp spoza gry.
 

pan k

Bywalec
Dołączył
7 Lipiec 2011
Posty
3 423
Punkty reakcji
105
Miasto
Dąbrowa Górnicza
Raczej nie skusze się powodu
Nadmiaru błędów które
Były po premierze.
Sposób ukryty ta gra promuje
Poglądy anarchistyczne.
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Mi ta gra się średnio podoba ale to tylko dlatego, że ja wolę klimaty World of Warcraft, Wiedźmina czy The Elders Scrolls. Mam za to kolegę który nią się niesamowicie zachwyca.
 

pan k

Bywalec
Dołączył
7 Lipiec 2011
Posty
3 423
Punkty reakcji
105
Miasto
Dąbrowa Górnicza
Uznaje klasyczne gry których
Jest podział na dobro i zło.
Posiada bohatera który ma
Jasny cel a ta gra nie ma tego.
Na podstawie opisu gry i filmików
Nie ma stałego bohatera.
 

WujekAlfa

Nowicjusz
Dołączył
4 Lipiec 2017
Posty
176
Punkty reakcji
16
Grałem już w dniu premiery na ps4 pro. Jestem zachwycony tą grą pod względem fabularnym. Jaram się jak małe dziecko.
Oczywiście gra ma też sporo minusów, np. policja czy model jazdy autem, ale jestem w stanie je przeboleć dla fabuły, która jest po prostu petarda
 

Kibic Polski

Stały bywalec
Dołączył
18 Kwiecień 2018
Posty
2 275
Punkty reakcji
196
Ta gra miała wynieść CD-Projekt na "nowy poziom". Czy można tak o niej sądzić Waszym zdaniem?
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
W 10 dni sprzedali około 13 mln kopii. To chyba całkiem przyzwoity wynik ;)
 

glowonog

feniks
VIP
Dołączył
14 Maj 2017
Posty
1 863
Punkty reakcji
160
Z tego co czytałem, to fabuła w cyberpunku i otwarty świat tak dalece wybiegają w przyszłość, że CD projekt w pewnym sensie zaklepał sobie prawo do tego typu gier. Wyjdzie kilka ulepszeń i gra stanie się kultowa (o ile już taka nie jest). Co do kursu CDP, to tyle osób chciało grać na spadki i mówiło o tym od tak dawna, że cokolwiek by się nie stało po premierze, to kurs by poleciał. Wycena CDP ponad KGHM, PGNiG, wszystkie banki to było lekkie nieporozumienie.
 

Kibic Polski

Stały bywalec
Dołączył
18 Kwiecień 2018
Posty
2 275
Punkty reakcji
196
Z tego co czytałem, to fabuła w cyberpunku i otwarty świat tak dalece wybiegają w przyszłość, że CD projekt w pewnym sensie zaklepał sobie prawo do tego typu gier
Nie pamiętam gdzie ale spotkałem się z informacją że podobna gra ukaże się dopiero w 2022 roku co oznacza że do tej pory są jakby ...monopolistą.
A nawet jak się ukaże to wciąż mogą być.
Co do rekomendacji ukazała się DM BDM kupuj z ceną docelową 315 zł.
 

pan k

Bywalec
Dołączył
7 Lipiec 2011
Posty
3 423
Punkty reakcji
105
Miasto
Dąbrowa Górnicza
Prawdopodobnie tej grze
Występuje wątki homo i
Możemy grać typem który
Przebiera się za kobietę lub
Udaje kobietę .
Dragon Age przez te wątki
Zniszczono serię bo 2 część
Tej gry możemy mieć wątki homo
A kobiety w naszej drużynie
Mają wygląd męski niż typowy
Dla kobiety.
Nie mam ochoty oglądać
Takich zachowań.
Dla zwykłych osób
Narzucanie widoku takich osób.
 

kaziuziuta

Nowicjusz
Dołączył
1 Grudzień 2011
Posty
95
Punkty reakcji
2
Prawdopodobnie tej grze
Występuje wątki homo i
Możemy grać typem który
Przebiera się za kobietę lub
Udaje kobietę .
Dokładnie, masz taki wybór, ale nikt ciebie do tego nie zmusza. Co ciebie obchodzi, że ktoś chce grać facetem, który przebiera się za kobietę?
 

glowonog

feniks
VIP
Dołączył
14 Maj 2017
Posty
1 863
Punkty reakcji
160
Z tym jest bardzo różnie. Zauważ, że wystarczyło, że Elon Musk napisał na Twitterze o CD Projekt i akcje poszły w górę, i to całkiem sporo.
Myślę, że Musk tu niewiele zdziałał. Zauważ, że napisał pochwalnego tweeta również w piątek, a tego dnia kurs CDP zanurkował o 16% :) Wzrost akcji CDP był raczej pokłosiem short squeeze.
 

WujekAlfa

Nowicjusz
Dołączył
4 Lipiec 2017
Posty
176
Punkty reakcji
16
Dobra. Przeszedłem, a raczej pochłonąłem grę. Ma trochę minusów. Na przykład AI policji nie można nazwać inaczej niż po prostu głupim. Trafiają się naprawdę dziwne bugi, ale poza tym... jestem normalnie zachwycony. Fabuła i dialogi jak dla mnie to mistrzostwo świata. Zacząłem drugie podejście mimo, że nigdy nie przechodzę gier po dwa razy. No jaram sie no.
 

WujekAlfa

Nowicjusz
Dołączył
4 Lipiec 2017
Posty
176
Punkty reakcji
16
Podobno to największa wada gry. Jeden z redaktorów PC Format nazwał ją "grą 2020 roku".
Ta. Nie ma sensu z policją zadzierać, bo dosłownie spawnują się dookoła gracza. Jesteś na jakimś wysokim budynku i nagle beng! Obok Ciebie pojawia się policjant i strzela xd
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
Fabuła jest całkiem ciekawa, ale mimo to gra mnie średnio wciągnęła. Nawet nie chce mi się za bardzo robić zadań pobocznych, chyba skończę jedynie główne misje.
 
Do góry