ćwiczenia Na Poprawę Krążenia

przemek2300

Nowicjusz
Dołączył
29 Marzec 2006
Posty
88
Punkty reakcji
0
czy ktoś wie gdzie znalezć jakiś poradnik albo co rzeby się ich nauczyc ??
w google wywala same śmiecie albo płatne oszustwa a bardzo mi to potrzebne bo mam kłopoty z krążeniem i lekarz zalecił tylko debil nie pokazał jakie to są ćwiczenia :bag:
help
 

shmondon

autoupdated
Dołączył
31 Sierpień 2006
Posty
1 301
Punkty reakcji
2
Miasto
straszna wiocha
moge ci podac tytul poradnika z opisem roznych cwiczen poprawiajacych krazenie i nie tylko..
moze uda ci sie sciagnac z netu. "KAMASUTRA"
 

przemek2300

Nowicjusz
Dołączył
29 Marzec 2006
Posty
88
Punkty reakcji
0
moge ci podac tytul poradnika z opisem roznych cwiczen poprawiajacych krazenie i nie tylko..
moze uda ci sie sciagnac z netu. "KAMASUTRA"
niezłe ćwiczenia hehe tylko partnerki do nich brakuje :)

podskoki ??
jasne tylko muszę amortyzatory w swoim wuzku zamontować :)
pytałem powarznie
mam bardzo słabe krąrzenie w nogach i muszę coś z tym zrobić bo ciągle mi zimno w nie
znam trochę ćwiczeń
ale nie pobudzają krąrzenia :bag: :niepewny: :/ :]
 

aekw

Nowicjusz
Dołączył
12 Wrzesień 2006
Posty
563
Punkty reakcji
0
mi tez wszystkie konczyny marzna ale mi sie juz ten problem chyba konczy bo zwieksza mi sie ilosc krwi. amoze masuj?
 

przemek2300

Nowicjusz
Dołączył
29 Marzec 2006
Posty
88
Punkty reakcji
0
mi tez wszystkie konczyny marzna ale mi sie juz ten problem chyba konczy bo zwieksza mi sie ilosc krwi. amoze masuj?
masarz nie pomorze a poza tym nie ma jak się nim zająć jak tobie pomogło to napisz co dokładnie robisz i jakie leki bierzesz
 

aekw

Nowicjusz
Dołączył
12 Wrzesień 2006
Posty
563
Punkty reakcji
0
masarz nie pomorze a poza tym nie ma jak się nim zająć jak tobie pomogło to napisz co dokładnie robisz i jakie leki bierzesz
no ja nie biore lekow bo nie moge -zaszlam w ciaze i poprawia mi sie krazenie. a masuje mi nogi czy rece facet bo schylanie sie jest jeszcze malym problemem ale juz jest.
 

Severusa

Krwiożercza macica
Dołączył
19 Październik 2005
Posty
3 054
Punkty reakcji
2
Miasto
Skądinąd
A moze lekarz ci zalecił OGÓLNIE więcej ćwiczyć? Bo wtedy mięsień sercowy (tak jak i każdy inny) staje się silniejszy i moze pompować więcej krwi. A poza tym to chyba kąpiel w bardzo ciepłej wodzie (tylko do wrzątku nie właź!), albo chodzenie na saunę może pomóc. Bo wtedy rozszerzają się naczynia krwionośne.
 
Do góry