Cudne Herbatki...

K

Kulka83

Guest
ja lubie bratka jest skuteczny na tradzik i krostki rumianek mi sluzy na sen a z przeczyszczajaceych nie mam problemu juz od 3 miesiecy moze dzieki temu ze kupilam clarinol cla firmy walmark nie wiem w kazdym razie jest ok.
 

mankid

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2007
Posty
786
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Kielce/Łódź
Tak,Bratek jest bardzoi fajny :]
Musze też wypróbowac ten rumianek,nie wiedziałam,ze pomaga na sen...a ja mam z tym ostatnio pproblem ...
 
K

kasia507307

Guest
Witam wszystkich.
Mam takie pytanie, czy ktoś z Was miał może jakikolwiek kontakt z herbatkami typu XennaFix???
Znajoma poleciła mi tego typu wspomagacz w diecie? Co Wy na to ;) ??





Pokaż załącznik: 5844
[/quote

Moge polecić Ci dwie herbatki Termojetics , NRG z Guaraną .
Ta pierwsza zawiera wyciąg z zielonej herbaty , bogaty w polifenol, który przyczynia się do dobrego samopoczucia. Jedna porcja zawiera 5 kalori napoj ten mozna pic na zimno lub na ciepło. Nie dostaniesz jej w sklepach . Druga herbatka oferuje przypływ energi łagodnie i naturalnie bez dodatkowej kofeiny zawiera guaranę naturalnie łagodniejszą formą kofeiny. Jej tesz nie dostaniesz w zwykłym sklepie> :p
 

Attachments

  • fibersm.jpg
    fibersm.jpg
    3 KB · Wyświetleń: 13

bambi23

Nowicjusz
Dołączył
11 Luty 2008
Posty
31
Punkty reakcji
0
Żadne hrbatki czy pastylki nie pomogą... jak mawiała moja babcia najlepsza jest dieta MŻ-czyli mniej żreć
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
co do cherbatek....
są dobre i pomagają to prawda.
ale kiedy sie przeczyścimy np.herbatką z senesem tracimy wode z organizmu , zbędności zalegające w jelitach , elektrolity i jony. Prawda, po wejściu na wage jest pare kilo mniej ale to woda,którą musimy potem uzupełnić bo będziemy odwonieni.
 
K

Kulka83

Guest
nie niestety . ale na dudowne herbatki odchudzajace nie stawiam bo rozleniwiaja organizm.
 

Monyx22

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2008
Posty
30
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
wielkopolska
co do herbatki xenna fix to ja raczej odradzam, ja miałam okropny efekt przeczyszczający.....odradzam
 

Wiola :-]

Czekoladoholiczka xD
Dołączył
27 Wrzesień 2007
Posty
2 677
Punkty reakcji
6
Wiek
32
Miasto
Tychy / Kraków
Monyx22 - ale czy nie o to właśnie chodzi? :p
i tak juz jej chyba nie produkują
 

Monyx22

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2008
Posty
30
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
wielkopolska
tak masz rację, wszystkie herbatki odchudzajace maja przeczyszczac, to daje efekt, ale uwierz, że mimo reklam xenny mowiących ze działa szybko ale nie gwałtownie to bzdura. Trzeba dodac ze kazdy organizm jest inny i inaczej moze przyswajac i reagowac. Ale efekt przeczyszczajacy xenny trudno nazwac nie gwałtownym. Szczerze? wymęczyła mnie ta herbata :)
PS nie wiem czy ja produkuja czy nie ale widziałam w aptece tabletki xenna wiec herbatka pewnie nie poszła jeszcze w zapomnienie

acha to może jeszcze zapytam czy któraś z was piła herbatki slim figura, ma trzystopniowy program odchudzajacy. ja piłam ale niestety nieregularnie wiec efektów nie widac, ale moze któraś z was stosowała?
 

Juliee

Nowicjusz
Dołączył
14 Czerwiec 2007
Posty
147
Punkty reakcji
0
Wiek
17
ja też piłam, ale szczerze mówiąc nie pamiętam czy coś działają :)
n ie wiecie dlaczego zlikwidowali taki napój FIT? miał takie fajne smaki np anans lub wisniowy chyba takie małe butelki z lkarnityną, pycha :D
 

cocosowa

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2008
Posty
7
Punkty reakcji
0
Ooo kiedys to pilam i mi nawet smakowalo. A naprawde dziala i do jakiego stopnia :p?


Z tego co wiem, czerwona herbata pu erh działa odchudzająco. Jednak efekty widać dopiero po jakiś 3 tygodniach. I niestety, musi ona być głównym i praktycznie jedynym napojem (prócz wody mineralnej). Czyli- żadnych kaw, innych herbat, soków i tym podobnych.
Ale tylko słyszałam. ;)
Mnie samej chyba nie stac na takie wyrzeczenie.
 
K

Kulka83

Guest
zatykamy nos i pijemy da sie zrobic:) ja lacze z cla i brtakiem na cere.
 

Jolkaa

Nowicjusz
Dołączył
18 Maj 2008
Posty
51
Punkty reakcji
0
Miasto
tam gdzie życie zaczyna sie w nocy `
ja sie raz skusiłam na herbatke xenna (to byla moja jedyna przygoda z tego typu wynalazkami) i dobrze dla mnie sie to nie skonczyło, strasznie bolal mnie brzuch a potem wiadmo z toalety wyjsc nie moglam.... juz wiecej nigdy czegos takigo nie wezme
 
B

Blancaaa

Guest
poniewaz herbatki odchudzajace jak to na to mowice "cudowne" pomagaja w regulacji przemiany materii,wiec to wszystko dziala oczyszczajaco
 

czarna!!

Nowicjusz
Dołączył
14 Wrzesień 2007
Posty
437
Punkty reakcji
0
herbatki oczyszczajace tez mi sie z takim dzialaneim kojarza, dlatego wole tak jak Kulka83 wziac CLA i do tego cwiczyc to tez pomagawysmuklic sylwetke bardzo dobrze bez tych nieprzyjemnych dolegliwosci
 
Do góry