Couchsurfing - byliście? Doświadczenia

K

koniczyna77

Guest
Koleżanka bardzo polecała taką metodę znajdowania noclegu, ja jednak trochę się boję. Czy korzystaliście z tego? Na jakich ludzi trafiliście?
 

NekoMimi

Nowicjusz
Dołączył
21 Sierpień 2013
Posty
8
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Warszawa
Korzystałam w czasie studiów, myślę, że warto wcześniej zamienić kilka słów z osobą, która chce Cię ugościć - na fb lub mailem. Ja w taki sposób szukałam noclegu w Amsterdamie. Trafiłam na parę, która pokazała mi miasto i jego największe atrakcje, a ostatnią noc spędziłam z nimi na ostrej imprezie w klubie :D Innym razem, w Austrii, trafiłam na dość niemrawego kolesia, który po prostu dał mi kilka wskazówek poruszania się i przepraszał, ale jest zbyt zajęty pracą i że "na pewno sobie poradzę"... Więc byłam trochę zagubiona ;p Polecam czytać opinie dotyczące gospodarzy.
 

antoni81

Nowicjusz
Dołączył
10 Wrzesień 2013
Posty
10
Punkty reakcji
0
Ja korzystałem kilkakrotnie i szczerze polecam. Świętna sprawa! Poznałem w ten sposób wielu fajnych ludzi, a z niektórymi z nich do dzisiaj utrzymuje kontakt:)
 

mika1111

Nowicjusz
Dołączył
12 Wrzesień 2013
Posty
10
Punkty reakcji
0
Ja w październiku wybieram się ze znajomymi do Wrocławia i też rozważamy taką opcję znalezienia noclegu. W sumie to do tej pory spotkałam się z samymi pozytywnymi ocenami couchsurfingu, więc chyba warto skorzystać.
 

kaja8

Nowicjusz
Dołączył
23 Październik 2014
Posty
76
Punkty reakcji
2
Polecam w 100%, oprócz tego, że można zaoszczędzić sporo pieniędzy za nocleg, to przede wszystkim jest to świetna okazja do poznania ciekawych ludzi i nowych zwyczajów ;) Ja ostatnio wybrałam się w podróż w ramach couchsurfingu do włoch, i nie żałuję :)
 
Do góry