coś na zmęczone oczy

Ania897

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2013
Posty
24
Punkty reakcji
0
a co sądzicie o soczewkach nawilżających dla osób pracujących przy komputerze? Używa ktoś?
 

Iga345

Nowicjusz
Dołączył
27 Październik 2013
Posty
3
Punkty reakcji
0
Na poprzedniej stronie jest zdjęcie mojej ulubionej maseczki pod oczy i na powieki Fresh&Go Dermiki. Podpisuję się pod nią. Jest niezwykle skuteczna na zmęczone oczy :tongue:
 

finicka

Nowicjusz
Dołączył
1 Listopad 2013
Posty
2
Punkty reakcji
0
A ja stosuję krople nawilżające Hialeye i jestem z nich bardzo zadowolona :) Dzięki nim mogę już dłużej siedzieć przed komputerem, a moje oczy się nie męczą i nie wysychają :)
 

awatar99

Nowicjusz
Dołączył
11 Grudzień 2011
Posty
12
Punkty reakcji
0
Ja biorę zwiększone dawki witaminy Ci E w tabletkach VitrumVision, bo te witaminy najlepiej nawilżają oczy, ale też chronią np. przed skutkami ciągłego siedzenia przy komputerze. Bo nie wiem czy wiesz, że jesli nei dba sie owzrok, tym bardziej który woła o troskę, mozna mieć zaćmę, zapalenie spojówek.
 

MalwinaRyka

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2014
Posty
9
Punkty reakcji
0
Jeśli o mnie chodzi to problem z oczami miałam jakiś miesiąc temu. Nie noszę okularów, ale strasznie zaczęły mnie piec i czułam się jakby ktoś mi piachem sypał i tak codziennie:/ W końcu nie wytrzymałam i poszłam do okulisty, który polecił mi coś do nawilżenia oczu. Oczywiście mówił też żebym nie siedziała tyle przed komputerem i ja posłuchałam używając do tego tabletek Gold luteina od Olimp Labs. Powiem szczerze, że się nie zawiodłam i oczy już nie bolą. W końcu mam spokój bo pomału zaczynałam się już irytować...
 

majszka

Nowicjusz
Dołączył
6 Kwiecień 2015
Posty
108
Punkty reakcji
0
z oczami nie ma zabawy, trzeba szybko działać i wiedzieć jak, aby nie zaszkodzić im bardziej:)
 
J

Jula92

Guest
Ja stosuję zwykłe krople, chyba to jest sól fizjologiczna, która pomaga mi jak mam zmęczone oczy i tym bardziej jeszcze mnie szczypią...
 

majszka

Nowicjusz
Dołączył
6 Kwiecień 2015
Posty
108
Punkty reakcji
0
czasem po całym dniu, jak mnie bardzo szczypią oczy to robię sobie napar ze świetlika i kładę na oczy, 5 min i jest dużo lepiej, ale to na zwykłe przemęczenie może i pomoże, ale jak coś się poważniejszego dzieje to warto znać sposoby polecone przez specjalistów:)
 

chochołka

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2007
Posty
24
Punkty reakcji
0
Ja do nawilżania oczu regularnie używam kropli starazolin niebieski, które zawierają kwas hialuronowy. Ulga przychodzi błyskawicznie po zakropleniu i utrzymuje się przez długi czas. Krople świetnie łagodzą podrażnienia i zmęczenie
 

WeraX

Nowicjusz
Dołączył
31 Maj 2021
Posty
3
Punkty reakcji
0
Wiek
25
Miasto
Warszawa
Jeżeli zagadnienie dalej aktualne to osobiście polecam dobrze się zabezpieczyć przed długotrwała ekspozycją oczu na świecące monitory. Okulary zerówki z filtrem światła niebieskiego bardzo poprawiają komfort pracy i dobrze wpływają na wzrok. Polecam zapoznania się z tematem światła niebieskiego emitowanego z urządzeń typu monitory i żarówki led.
 

Alka12

Nowicjusz
Dołączył
7 Czerwiec 2021
Posty
34
Punkty reakcji
4
Dużo czasu spędzam przed komputerem i niestety przez to moje oczy pod koniec dnia są zaczerwienione i łzawią. Chciałam zapytać czy znacie jakieś skuteczne krople, które mogą mi pomóc?? Wiem, że bardzo dobre są krople ze świetlikiem. Ale czy faktycznie są one skuteczne?? A może dobry sposobem na zmęczone oczy dobre by były takie płatki ogórkowe http://szkla.com/143_eyeye-platki-ogorkowe-na-oczy.html mam nadzieję, że mi pomożecie wybrać coś na moje zmęczone oczy??:)
Może okulary specjalnego do pracy przy kompie
 

blaszanozeba

Zbanowany
Dołączył
3 Marzec 2016
Posty
89
Punkty reakcji
1
Zamiast polecać sobie krople bez recepty może warto skonsultować się z okulistą? W Libermedic w Warszawie pracuja bardzo doświadczeni lekarze i zapewne pokierują twoim leczeniem w odpowiedni sposób.
 
Do góry